FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2056 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Peknieta Prezerwatywa :( Prosze o pomoc :( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Peknieta Prezerwatywa :( Prosze o pomoc :("   

kantor10
 Wysłana - 25 maj 2006 22:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzisiaj mialem pierwszy raz z moja dziewczyna... Uzywalem prezerwatywy.Po pewnym czasie uslyszalem jak dziwny dzwiek,gdy wycofalem czlonka zorientowalem sie ze prezerwatywa jest peknieta:/ Nie wiem czy pekla gdy to uslyszalem czy pekla wczesniej:/ nie doszlo do wytrysku. Mam pewne obawy jutro ide z dziewczyna do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne bo gumki to zly pomysl :/ Jak mozemy sprawdzic czy wpadlismy:/ pogadamy o tym z ginekologiem.. warto kupic test ciazowy lub cos? Prosze o pomoc... z gory dziekuje

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 25 maj 2006 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

prowokacja <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

kantor10
 Wysłana - 25 maj 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej_TBS- o co Ci chodzi?

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 maj 2006 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Powinniście pogadać z ginem. Ale pewnie poleci dziewczynie wziąć postinor. Lekarz wszystko wam wytłumaczy. A potem tylko tabletki anty

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 25 maj 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

o to, że albo jesteś baaaaaaardzo młodziutki
albo strasznie niedouczony <yes>

szkoda słów.......

Ekspert -

P4tr1ck
 Wysłana - 25 maj 2006 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

A już sie dziwiłem że takich tematów nie ma

Drogi autorze, trudno powiedzieć czy wpadłeś, skoro mowisz że idziesz do gina to idz tam jutro i to jak najszybciej, on Ci fachowo poradzi, mozę przypisze postinor. Ile macie lat i w którym dniu cyklu była ?

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

kantor10
 Wysłana - 25 maj 2006 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej niedouczony... Nie odrazu Rzym zbudowano.Kazdy uczy sie na bledach:/ A co do tego postinoru to czytalem ze to niszczy organizm :/ Raczej nie mamy wyboru.. jutro pogadamy z ginekologiem i bedziemy dzialac

P4tr1ck
 Wysłana - 25 maj 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tam niszczy, wolisz dzieciaka mieć?

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 25 maj 2006 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

ta z tym rzymem to sobie będziesz powtarzał jak numer od***iesz

i będzie wtedy nie od razu rzym zbudowano, ale dzieciaka w moment sklepano - to na przyszłość jak będziesz zabawaiał się z dziewczyną według kalendarzyka

a dalej czepiając się tego Twojego powiedzonka to tutaj ma sie to tak jak %------------------------------) ----> tu się wstzymam, bo jak przemyślałem sprawe to może się ktoś nie znać na żartach i wiadomo .......... dostanie bana

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2006-05-25 22:42:53

Ekspert -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 25 maj 2006 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ryzyk fizyk, moze zabezpieczajcie sie zawsze na 2 sposoby??

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 25 maj 2006 23:18       [zgłoszenie naruszenia]

kantor zróbcie test, albo Dzieczyna niech poprosi lekarza o zbadani i dobry pomysł z tymi tabletkami

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Peknieta Prezerwatywa :( Prosze o pomoc :(

Warto przeczytać: smak spermy | wymioty | Pierwsza szczepionka przeciw wirusowi HIV | Julian Rios- ruchacz wszechczasów | Wrazliwy rzołąd | Jak się tego pozbyć? | deprim a piiguly | Wielkoś a znaczenie | Pytanie o stulejkę - UWAGA!!! ZDJĘCIE!!!! | 'Był chłopcem. Żył jako dziewczyna' | Oliwka a sex | Moja dziewczyna, nie chce bym ją pieścił | Seks z >1 osobą w ciągu dnia | dylemat %-) | Anioł i diabeł w jednym sratatata | kobiecy orgazm czyli zrób to sam... | tv w internecie | Hakelbery | laski wwa | ????????? ????? | | duA a warszawianka | nieśmiała | akt oskarA enia wniesiony przez prokuratora | klaudia | klaudie | skręcony nadgarstek | pozycjoner | materac | wydzielina z penisa | imprezowiaczka | analizy kasownicka | funkcjonowanie motywu walki dobra ze zA,em | pamiA"Ttniki z wakacji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.