FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Pen Drive 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pen Drive"   

podlycap
 Wysłana - 11 marzec 2010 18:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Forum śledze juz od dłuższego czasu a teraz postanowiłem się zarejestrować. Mam do sprzedania pare sztuk takiego pen driva [http://www.e-cyfrowe.pl/sandisk-pendrive-cruzer-ultra-backup-32gb-p-13378.html] cena w zakresie 150-200 zł do negocjacji

Zmieniony przez - podlycap w dniu 2010-03-11 18:55:57

Zmieniony przez - podlycap w dniu 2010-03-11 18:59:27

Zmieniony przez - podlycap w dniu 2010-03-11 19:02:33

Miaky
 Wysłana - 11 marzec 2010 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

z którego sklepu zayebałeś ?

podlycap
 Wysłana - 11 marzec 2010 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

mój dobry kolega likwiduje sklep z tego typu rzeczami, niestety nie okazał sie mieć smykałki do biznesu, prosił mnie o pomoc więc staram się coś zrobić:)

_soldat_
 Wysłana - 11 marzec 2010 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

to moze ma wiecej sprzetu, wypisz co ma.

PimpMyDick
 Wysłana - 11 marzec 2010 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

E...a to nie jest strona tego kolegi? Ale ****a 408 zł i przecena 374? ---> . Myślę, że każdy potencjalny frajer zakupi dysk przenośny o pojemności 500GB za 350 zł. To tyle na temat.

PimpMyDick
 Wysłana - 11 marzec 2010 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Aha, a jeżeli serio mu biznes nie poszedł i się zfrajerował i mu nie wyszło, to napisz co ma do sprzedania za połowę ceny. Chętnie skorzystamy! Pozdrawiam serdecznie, ehehehehe

Fana
 Wysłana - 11 marzec 2010 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

pw autorze

Znawca -

podlycap
 Wysłana - 12 marzec 2010 07:13      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest strona tego kolegi, podałem strone żeby było widać o jaki pendrive chodzi. Czytaj uważnie powiedziałem że zakres ceny 150-200 zł poza tym ja mu chciałem tylko pomóc więc takiego uwagi o frajerstwie możeszsobie darować. Albo Cię interseuje albo nie chyba to proste

PimpMyDick
 Wysłana - 12 marzec 2010 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

*******isz. Nie spinaj pośladów, bo włosy sobie poplączesz.

Co tam kolega jeszcze ma na sprzedaż? Pisz całą ofertę najlepiej.

PimpMyDick
 Wysłana - 12 marzec 2010 22:26       [zgłoszenie naruszenia]

Fana jeżeli potrzebujesz tego pendrive'a, to osobiście go polecam. Dobry sprzęcik. Szybki przede wszystkim. I kolega dobrą cenę dał.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pen Drive

Warto przeczytać: samsung J700 sprzedam | Prezentacja J. Polski Matura 2009. Literackie obrazy zniewolenia | PISZE SOLIDNE PREZENTACJE MATURALNE - bez zaliczek | [K] Słuchawki - alcatel ot-c701 | sprzedam suzuki GN 125 | audi a4 2,5 tdi | SAMSUNG L170 | Zegarek Fossil | Tanio prezentacja maturalna na ustny polski | Do wszystkich którzy chcą sprzedać swoją prezentację maturalną! | Golarka Braun Series 1 190 FreeControl (1775) | Honda Civic 91 dresowóz %) | najlepsze odzywki do włosów | Podręczniki fachowe kupię ! Drogi i Mosty ! | laptop toshiba satellite l10-19 | [sprzedam] Moralistyka oświeceniowych bajek - prezentacja maturalna | komputer do | vol | polacy złapali | Jasio | grox wizaz | grypsera | wizaz | ile razy mozecie | kobieta artystka | wizazu | skanu dyplomu | renault laguna 3 | renault laguna III | seks historie | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.