FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 627 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Perfumy 500 pozycji stala oferta. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Perfumy 500 pozycji stala oferta."   

perfuland
 Wysłana - 5 lipiec 2009 20:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zajmuje się sprzedażą kosmetyków : wód toaletowych, perfumowanych, kolońskich, kremów, sztyftów itd...

Aktualnie w ofercie posiadam 508 pozycji perfum, testerów, zestawów kosmetyków. Perfumy wysyłam za pobraniem (koszt 16zł). Jeżeli zajdzie potrzeba otrzymania F-Vat proszę mnie o tym poinformować w celu przygotowania faktury. Wszystkie ceny w cenniku są cenami brutto. Na wszelkie pytania odpowiem pod adresem perfumyitestery@gmail.com . Wszystkie oferowane produkty są oryginalne zajmuje się także hurtową sprzedażą (podane ceny w cenniku nie są cenami dla odbiorców hurtowych)

Niektóre z cen są do negocjacji, przy zamówieniu 4 sztuk przesyłka gratis. Czas realizacji 2-5 dni roboczych.

Link do cennika w formacie XLS
[http://www.sendspace.pl/file/ed462afee975afe0a807ded]

perfumyitestery@gmail.com

misio13
 Wysłana - 5 lipiec 2009 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

tam nic nie ma...co Ty dajesz

Pozory mylą

perfuland
 Wysłana - 5 lipiec 2009 21:15       [zgłoszenie naruszenia]

Widocznie nastąpił jakiś błąd proszę o email na adres perfumyitestery@gmail.com wtedy prześlę cennik każdej chętnej osobie.

perfumyitestery@gmail.com

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Perfumy 500 pozycji stala oferta.

Warto przeczytać: [Sprzedam] Motorola v500 | Sprzedam Citroena Xantię | WYMIANA DIVX | Canon 75-300 f4/5.6 III USM - sprzedam | Canon Pro 1 na części i akcesoria sprzedam | Kupię Prof. Klausa i Prof. Henry'ego | Sempron 2600 XP + Zalman 7000 CU | Najlepsze Mecze Legii na cd | REKLAMA | [SPRZEDAM] Dyktafon Panasonic RQ-L31 | KUPIE AUTO MARKI "WARSZAWA" !!!! | Temat Maturalny - ZAPOŻYCZENIA :) | Sprzedam hp ipaq rx3715!! | [Sprzedam] PHILIPS HDD065/05 | kupie filmy (nie wyrzucac plss) | Sprzedam SE T630 | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | skany ckm 2018 | kamila wybrańczyk | sex i klapsy | zdrada kontrolowana | celeb pussy | rodzina sex | punisher | pole namiotowe opowiadanie | vietnam90 | Opowiadania mama i syn | mama siostra brat tato opowiadanie erotyczne | polki nago adjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.