FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5946 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Peugeot 406 2.0 HDI 99r 
[powiadom znajomego]    
Autor "Peugeot 406 2.0 HDI 99r"   

tome1
 Wysłana - 4 październik 2006 17:57       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Jaka temperature powinien miec ten silnik? W moim po przejechaniu paru kilometrow jest zaledwie niecale 70stopni. Gdy jechalem po miescie po okolo 12 km pokazalo niepelne 80 stopni czy to nei za malo? I inna sprawa: jak wprowadzic kod do radia? Taki jeden gosc sie dorwal powciskal niewiadomo co i chyba zakodowal radio i teraz nie mozna uruchomic (bo podczas wyjmowania akumulatora radio sie rozkodowalo)

Thomy
 Wysłana - 4 październik 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

co do temperatury to wymień termostat powinno być ok 90 stopni a radio musisz iść do jakiegoś szpeca bo samemu nie rozkodujesz go

tome1
 Wysłana - 4 październik 2006 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

Do radia mam kod tylko nie moge go wpisac teraz bo od razu pisze error code

kwiatula17
 Wysłana - 7 październik 2006 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem podobnie w astrze(starych bo nie mam prawka:D:D) bo tez się zakodowało i też przy wpisywaniu kody wyskakiwało takie gów*no.
o ile dobrze pamiętam to był tam napis AC który trzeba było przytrzymać a następnie wpisać i jakoś to potem potwierdzić. Ale jak u ciebie to nie mam pojęcia, poszukaj jeszcze na innych forach motoryzacyjnych

tome1
 Wysłana - 6 marzec 2007 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Takie pytanie: Czy po zmianie amortyzatorów (przód) samochód może sie troche podniesc? BO: mialem bardzo nisko ustawione swiatla (nie dalo sie jechac na nie oswietlonej drodze praktycznie) Pojechalem zeby ustawili ksiazkowo, ale po jakims czasie wymienilem amortyzatory z przodu i mam wrazenie ze przod jest troszke wyzej Jechalem sobie ostatnio i jakis samochod mi mrugnal (moze myslal ze na dlugich jade, moze policja stala - nie widzialem zeby stala jadac dalej) Co prawda niby nic takiego ale tak zapytam z ciekawosci :)

Thomy
 Wysłana - 6 marzec 2007 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro świecą ci za wysoko to możesz je troche obniżyć z przodu przy lampach masz śróbki do regulacji wysokości oraz kierunku prawo/lewo

AdexN
 Wysłana - 6 marzec 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

znajdzie sie do tego jakis wykresik?

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 6 marzec 2007 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

masz moze clariona?? mam taki sam problem ,zablokowane radio :/

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

Thomy
 Wysłana - 6 marzec 2007 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wykres a granica światło cienia o odpowiednim kącie

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 6 marzec 2007 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie dzialaja mi zadne obrazki na inso wiec nie zobacze

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

tome1
 Wysłana - 6 marzec 2007 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie nie wiem czy swieca za wysoko ;P Pytalem o cos innego a pozatym mam regulacje wysokosci w kabinie ;P

Odnosnie radia to jest fabryczne - pamietam ze pisze na nim pod ta klapka Philips a czy to Clarion to nie wiem Wiem ze w bagazniku jest do tego zmieniarka CD (6cd) Problem rozwiazalem ale nie pamietam dokladnie jak... Wiem ze jesli wpiszesz kod za duzo razy to potem musisz poczekac na wlaczonym radiu dluzej (nawet do pol godziny i samo chyba wyskoczy zeby wpisywac kod) lub trzeba jakis przycisk przytrzytmac (ehh nie pamietam) kod wpisuje sie stralkami prawo lewo lub + i - (tez nie pamietam lol) i jak wybierzemy odpowiednia cyfre wciskamy przycisk zeby zatwierdzic i szukamy nastepnej cyfry (i tak 4 razy). ja mialem juz tak ze pisalo error jak wlaczylem radio ale pozniej po ktoryms odpaleniu znowu dalo sie wpisac i znowu zle wpisalem i znowu error az kiedys dowiedzialem sie ze trzeba poczekac wiec wlaczam radio a tu po chwili moge wpisywac (nie musialem czekac zbyt dlugo)

Zmieniony przez - tome1 w dniu 2007-03-06 17:39:18

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Peugeot 406 2.0 HDI 99r

Strony: 1 2

Warto przeczytać: wlaczanie halogenow w bmw e36 | AUTO VS MOTOCYKL | Kategoria A | wypadek -> czy zabiorą zniżki z ubezpieczenia ?? | Ile kosztowałby samochod kupiony w czesciach? | MZ ETZ 250 | Transport po wypadku, a rzeczoznawca | VW PASSAT problem | tańsze OC- ojciec na współwłaścicela | Kołpaki a felgi? | prawo jazdy na Motocykl | prawo jazdy i obowiazek noszenia okularow | jak sobie poradzić z braniem oleju przez silnik?? | Do motocyklistów | Karta motorowerowa %-) | radary, po czym poznac ze złapał? | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | wódka | smoleńsk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.