FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3443 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pewna dziewczyna - Co zrobić? ;> 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pewna dziewczyna - Co zrobić? ;>"   

Waxon
 Wysłana - 2 maj 2009 01:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Zacznę od tego że jestem młody (14 lat) i się zakochałem, chciałbym żeby coś wyszło z pewną dziewczyną ale nie wiem od czego zacząć. Proszę nie mylić mnie z gówniarzami z podstawówki biorącymi dla szpanu co chwile inne dziewczyny lub po tym że któraś ma "miniówę" czy ładne oczy albo po to by mieć. Ja nie mam takiego toku. Otóż spodobała mi się pewna dziewczyna z którą od niedawna chodzę na zajęcia sportowe. Jesteśmy w tym samym wieku a ona po prostu ideał - miła, skromna, mądra, mojego typu i co lepsze nie przeklina jak jakieś zdziry. Nigdy nie miałem żadnych związków miłosnych ani doświadczeń, tym bardziej nigdy nie miałem dziewczyny. A ponieważ jestem bardzo nie śmiały i nie pewny, nigdy nie odważyłem się podejść do jakiejkolwiek co mi się podobała, zawsze czekałem aż któraś podejdzie co się udawało :). Chcę to zmienić, ale nie wiem czym do niej zagadać... obmyślałem nawet jak zacząć typu "Hej, chciałbym Cię poznać" ... Ale myśl że jak coś spie**** i będzie mnie widywała z kolejnym razem, będę czuł się cholernie głupio, a jeszcze że się nie odważę to powiedzieć :( Nie chcę przepuścić tej okazji więc proszę was o pomoc. Proszę potraktujcie moją sprawę poważnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Landzio
 Wysłana - 2 maj 2009 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm.
kurva, ja tam nie wiem.
chciałbym Ci pomóc, ale ... ale nie potrafię.
zdaj się na tych u dołu.
<yesss>

Djj
 Wysłana - 2 maj 2009 03:04      [zgłoszenie naruszenia]

Mam dobry dzień
Podejdź do niej na luzie i zaproponuj abyście wykonali razem wspólnie jakieś ćwiczenie. W sumie nie wiem co dokładnie trenujecie, ale zrób coś w ten deseń. Zagadaj do niej, bądź miły, skomplementują ją, pozwól jej mówić, popytaj co lubi itd.

Nie stresuj się aż tak bardzo, nie pierwsza i nie ostatnia dziewczyna

Polkowice wierzą w Ciebie !!!111

Beware of horses
I mean a horse is a horse of course, but who rides is important
Sitting high with a uniform, barking orders, demanding order

yem
 Wysłana - 2 maj 2009 03:31      [zgłoszenie naruszenia]

iMMenSe
 Wysłana - 2 maj 2009 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

****a ksiazek sie czep a nie juz Ci laski w glowie... Zakochalem:D zebys wiedzial co to znaczy:) a tak dla pomocy kup sobie piwko jak nie masz jaj wypij i napewno z luzem podejdziesz do niej :D:D

Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat,
miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.
Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzrusz
fale wspomnień. Trance jest jak ocean uczuć - kiedy raz sie w nim zanurzysz -

_syl
 Wysłana - 2 maj 2009 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jak on piwo wypije to juz bedzie pogadane

by me

XXwielkiXX
 Wysłana - 2 maj 2009 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Namawiacie 14 latka to spożywania napojów alkoholowych?

Znawca -

h1m
 Wysłana - 2 maj 2009 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę nie mylić mnie z gówniarzami z podstawówki biorącymi dla szpanu co chwile inne dziewczyny lub po tym że któraś ma "miniówę" czy ładne oczy albo po to by mieć.

To teraz chłopaki z podstawówki na cycki i miniówki patrzą?

Znawca -

SteStifler
Policja
 Wysłana - 2 maj 2009 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie sądzę aby 14sto latek zakochał się w dziewczynie, którą tylko widuje i nie miał z nią zbytnio kontaktów. Wydaje mi się, że to zwykłe zauroczenie.. Za max 3 miesiące powinno minąć :D albo więcej

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2009-05-02 10:58:53

Noblesse oblige

Waxon
 Wysłana - 2 maj 2009 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale co mam taką okazje puścić? ;p

Wisniowiec
 Wysłana - 2 maj 2009 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz, że jest fajna i wiesz, że ona chce Ciebie mieć <yes>

spróbuj sam - sam dojdziesz do tego co i jak

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pewna dziewczyna - Co zrobić? ;>

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Szybki Szpil | Jak chłopak ma się rozstać z dziewczyną której od dawna nie kocha? | Czy tak się da ? | Wymarzony Ideał ??? | jak naprawić swój związek? | Odzyskac stara milosc | Czy będe umiał się zmienić, czy jest szansa? | kobieta po 4-5 miesiacach znajomosci mowi: "nie wiem co czuje" | Wieczor Kawalerski / Panienski | Czy jej nadal zalezy? | wiek | dobrze zrobiłem czy źle?? | jak tak mozna ? | bede bardzo wdzieczny za Wasze podpowiedzi:) | beznadziejny przypadek ;/ | Zasilenie jej konta | bluza | Call of Duty Black Ops 2 | najbardziej ekstremalny | sport | dior homme | pominięcie tabletki | pingwiny | Absinth | hbo go | michoHGJLB | donwaz1899 | kaspen | sandra bullock | labamin | koks | barman | ivory | wegetarianizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.