FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2825 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Pewna panna z imprezy ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pewna panna z imprezy ..."   

sergio21
 Wysłana - 1 grudzień 2014 22:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No więc siema wszystkim. Nie dawno byłem na domówce u kumpla . Mieszka w domu prywatnym. Było około 50 osób. Impreza na pietrze na polu, ognisko i muzyka, alko. I była pewna panna. Siedziałem z kumplem na sofie i podbiła do nas i coś tam gada, że trenowała 11 lat Jogę. Na to ja do niej no to zaprezentuj nam coś. Usiedliśmy z kumplem wygodnie na kanapie popijając whiskacza. Zaczęła coś się tam wyginać co z jogą chyba wgl nie miało nic wspólnego. I mówiła ze musimy razem z nią. Po chwili przyszła koleżanka co przyszła z nią na imprezę, zaszłą ją od tyłu, przylizały się na naszych oczach z języczkiem, uśmiechały się i poszły dalej. Z kumplem dalej siedzieliśmy na kanapie, sącząc whiskacza z rureczki. I po chwili nadeszła ona. Napiła się drinka mojego kolegi. Ja siedziałem rozkraczony . w sensie. nogi szeroko i można tak powiedzieć ze drinka trzymałem na jajach. I po chwili ona klękła przede mną na kolana i pociągła parę grzdylów mojego drinka z rureczki. Co wyglądało jak by mi loda robiła. Ja normalnie zamurowany, kumple obok cieszą, też się zacząłem śmiać. Koleżanka podleciała do niej i ją szybko odciągnęła i obie się cieszyły. Potem poszliśmy z kumplami na dwór i pochodziliśmy chwilę. Wróciliśmy i ona przychodzi i gdzie jest jej torebka, podeszła bardzo szybko do nas, bardzo blisko mnie. Gdzieś na około 15 cm, uderzając o mnie swoim ciałem i poczułem jej zapach perfum. Dobra panowie, tera tak. Wiem ,że zaraz posypią się hejty, ale nie wiedziałem gdzie napisać ten temat. co o tym sadzicie? była okazja by za*****ić ? bo kumple mówili mi po tej sytuacji z drinkiem ,że będę miał ruchanie tej nocy. ale ja z tych pożadnych chłopów.

rekinb
 Wysłana - 1 grudzień 2014 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie podmiecaj sie typie

sergio21
 Wysłana - 1 grudzień 2014 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

a czy ja sie podniecam?

runelord66
 Wysłana - 1 grudzień 2014 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po chvj o tym tutaj piszesz? Chcesz się pochwalić czy co? Laska wyglada na łatwą, więc jakby się pojawił facet z jajami aka squizi, to pewnie by ją przeleciał. Jako, że ty jej nie przeleciałeś, to odpowiedz sobie sam, jaki z tego wniosek.

Poza tym, jaką trzeba byś stuleją, żeby chwalić się na forum internetowym o tym, jak bajerowałeś jakąś tam na***aną szmatę na imprezie... Nie masz znajomych, by im to poopowiadać? Czy może wszyscy mają to w dupie i nikt nie chce o tym słuchać?

Idź i przemyśl swoje życie.

Specjalista -

sergio21
 Wysłana - 1 grudzień 2014 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

runelord66

hahaahhahaha posikałem się ze śmiechu jak to czytałem. I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :D

max-scifi
 Wysłana - 2 grudzień 2014 05:38      [zgłoszenie naruszenia]

gamoń. mogła ci gałe zrobc przynajmniej.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 grudzień 2014 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

A co za różnica czy była okazja zaruchać czy nie skoro i tak nie zaruchałeś?
Nie ma sensu gdybać.

PS. Łychę pijecie przez słomkę? Serio?

sergio21
 Wysłana - 4 grudzień 2014 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ta przez slomke . Trzeba było zachować umiar i nie nawalic się jak świnia. To nie tego typu impreza

max-scifi
 Wysłana - 5 grudzień 2014 02:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ja yebye jaki znawca trunkow i imprez.
Ruchales czy nie?

INSOMNIA
 Wysłana - 5 grudzień 2014 02:43      [zgłoszenie naruszenia]

Obstawiam, ze nigdy

sangolx
 Wysłana - 5 grudzień 2014 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

jw, panna dala sygnaly,ze swedzi krocze a Ty skonczyles z sikawka w lapie podniecajac sie na forum

smutne

Jak mówi stare chińskie przysłowie,
,,Gdy nie wiesz co powiedzieć,to powiedz stare chińskie przysłowie''
==PIZDA OGJEŃ KLAN==

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pewna panna z imprezy ...

Strony: 1 2 3