FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3725 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pewnosc siebie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pewnosc siebie"   

hannibal20
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ostanio duzo osob mowi mi "nabierz pewnosci siebie" - rodzice, przyciele itp. Mimo ze uwazam siebie za inteligentnego, przystojnego faceta jakos nie przeklada sie to sie na relacje z ludzmi, chodzi mi tu wywieranie wplywu, sprawienie wrazenia osoby zdecydowanej, zabawnej itp. Mimo ze znam odpowiedz na trudne pytanie lub znam jakis dobry dowcip w moich ustach brzmi on fatalnie i nie wywoluje smiechu, aprobaty. Moje wypowiedzi sa czasem belkotliwe i chaotyczne mimo ze mam bardzo duzy zasob slownictwa. Mam pytanie do osob ktore mialy / maja podobny problem i jak sobie z nim radza lub poradzily. Naprawde trudno mi jakos uwierzyc w siebie chociaz wiem ze mam zdolnosci i talent, brak mi jakiegos elementu tej skomplikowanej ukladanki i za cholere nie wiem jakiego... Ktos poradzi?

LeQon
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Masz dziewczyne? Z tego co napsiales pewnie nie.
Jak znajdziesz taka to zmeinisz sie, twoje slownictwo tez sie zmieni zachowanie rowniez. I to co teraz posiadasz bedzie mialo jeszcze wieksza moc.
Bo baba cie zmieni na lepsze.

Bakemono
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

no to wygląda na to, że bardzo dobrze wszyscy Ci doradzają.. brak Ci pewności siebie..
jak jej nabrać? hmm.. przeważnie jest tak, że pewności siebie najczęściej nabiera się z wiekiem i z przeżytymi doświadczeniami. poprostu - sprawdzasz się, więc i upewniasz się w swoich możliwościach. Jeżeli u Ciebie pomimo doroślejszego już wieku nadal nie masz wystarczającej pewności siebie, to... ja bym na Twoim miejscu zastosował afirmacje. To bardzo pomaga.
I pamiętaj, że "what matters the most, is how you see yourself.."

...:::aurea mediocritas:::...

cycu81
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

katuj sie na silowni

rafee
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Za duzo czasu spedzasz przed komputerem/ksizakami/telewizorem (niepotrzebne skreslic), a za malo z ludzmi. Spedzaj czas ze znajomymi i znajomymi znajomych. Teraz czas bedzie ci sprzyjal. Wakacje, grille, wypady nad jezioro/morze/basen. Im wiecej bedziesz przebywal z ludzmi tym szybciej sie wyluzujesz

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

wiecej imprez, ale w swoim towarzystwie na początku, potem wypłyń na głebsze wody
też mam taki problem

Specjalista -

Wodzu10
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

cycu81 mówisz o siłowni? Ja mam taki problem jak hannibal20, nom może nie jest to aż tak silne ale mam. Mam też jeszcze inny problem. Nie mogę wykonywać siłowych zajęć, ćwiczyć, charować przy ciężkich pracach bo mam problem ze zdrowiem. Mi tez doradzisz chodzenie na siłkę? Może wymyślisz coś konkretniejszego. Pozdro.

Znawca -

crs_sc
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie z ta pewnoscia siebie to tez mam maly problem ...

Booe - myslalem ze takie kozaki jak Ty sa zawsze pewni siebie

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

pewnosci siebie nabieraj powoli zacznij od swojego grona gdzoie sie zewszytkimi dobrze znasz a pozniej tak jak booe mowil na glębsze wody imprezy itp mozesz spróbowac w internecie i tak cie nikt nieza wiec wyproboj swoją pewnosc siebei i przenies na zeczywistosc (wiem ze net to niezadobre rozwiązanie ale tak najlatwiej sie przelamac i nabrac pewnosci siebei i w brew pozora latwo to przeniesc na zeczywistosc)

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

hannibal20
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

chodze na silownie 3 razy na tydzien, w te wakacje wyjezdzam do Stanow popracowac, moze to mnie zmieni, terapia szokowa i pojscie sladem zasady "najlepiej uczy sie plywac na glebokiej wodzie" moze okazac sie skutecznie, zapisuje sie rowneiz na lekcje tanca od wrzesnia hehe bedzie wesolo... A to ze nie mam dziewczyny to prawda poniewaz brak mi pewnosci siebie, a czemu brak w pewnosci siebie? Bo nie mam dziewczyny... bledne kolo... ehh

LeQon
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ukrywam mialem cos podobnego do ceibie, ale to mnie dziewczyna znalazla nie ja ją wiec moze jak natrafisz na taka co bedzie odwrotnoscia ceibie, to sie zmienisz.

Zmieniony przez - LeQon w dniu 2005-06-08 15:22:27

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pewnosc siebie

Strony: 1 2 3