FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1979 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Piękny! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Piękny!"   

Preskaler
 Wysłana - 26 grudzień 2014 08:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Podoba mi się.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 26 grudzień 2014 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Eee, to zdjecia nim robione maja byc piekne. Wrzuc cos.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 26 grudzień 2014 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie się podoba sam w sobie a w szczególności ten zielonkawy odblask w soczewkach. Na razie nie ma co fotografować bo pogoda nieciekawa. Wieczorem zaczął prószyć śnieg to może jakieś zimowe plenery się w końcu zrobią?

zbys
Elektronika
 Wysłana - 26 grudzień 2014 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

A u nas, na Midwest sniegu nie ma nawet na lekarstwo.

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 27 grudzień 2014 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze się naużywamy śniegu tej zimy! Szczególnie podczas odśnieżania.
Zrobiłem dwie fotki ale tylko tak abyś nie pomyślał, że jestem leniwy i się wykręcam. Pierwsza pokazuje jakie jest oświetlenie i w jej lewym, dolnym rogu pod TV stoją kwiaty. Na drugim fotka tych kwiatów. Tu raczej tylko pokazane jest jak jasny jest obiektyw. Dla ciekawych "exify" pozostawiłem to można sobie podejrzeć.

1

2

Preskaler
 Wysłana - 1 luty 2015 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

W końcu warunki pogodowe trochę się poprawiły i można nieśmiało coś sfotografować oraz przetestować obiektyw. To jest dzisiejszy widok z mojego okna w różnych porach dnia, więc i przy różnym oświetleniu. Wychodzi na to, że wraz ze zmianą oświetlenia powstają zupełnie różne zdjęcia.

A to kot za oknem

zbys
Elektronika
 Wysłana - 1 luty 2015 04:59      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego zesłałeś futrzaka na Syberię? Przeskrobał coś?

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 1 luty 2015 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest mój kot, tylko taki bezpański na terenie szpitala w Szczecinie-Zdunowie. Jest ich tam kilkadziesiąt i wszystkie żyją na wolności. Są szczęśliwe i dobrze odżywione. To jest okno w bufecie przyszpitalnym i on właśnie cierpliwie czeka na swoją codzienną porcję, która powoduje, że jest wypasiony i sierść ma błyszczącą. Ja nie mam swojego kota choć bardzo je lubię i zawsze miałem. Nie liczę tego kota na punkcie elektroniki i fotografii.

Mam psa a on żadnych kotów nie toleruje. Córka ma 2 w Rzeszowie i czasem je podrzuca do mnie na przechowanie jak wyjeżdżają na wakacje. Muszę wtedy uważać aby nie miały "kontaktu" z psem.
Tak się ostatnio składa, że mam widoki z okna domowego lub (niestety) szpitalnego. Aktualnie jestem po ciężkiej, potrójnej operacji a rekonwalescencja będzie trwała do połowy maja.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 2 luty 2015 05:15      [zgłoszenie naruszenia]

Widze, ze wypasiony futrzak. Zartowalem przeciez. Tez mialem kocice, ale niestety w wieku 16 lat odeszla do krainy wiecznych lowow. Teraz mamy psa. Taki mieszaniec Shitzu i Yorka.

Zycze wiec szybkiego powrotu do zdrowia.

PS. Mieszkalem pare lat w Rzeszowie, musze odwiedzic Rzeszow, jak wpadne do Polski

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 2 luty 2015 07:41      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za dobre słowo! Czuję się co raz lepiej i (podobno) nie jest to to co najgorsze.
Na żartach to ja się znam ale myślę, że Ty też.
To masz niby psa ale postury małego kota.
A to mój wilk:

Zdjęcie aktualne bo z wczoraj. Zaczynam już spacery przy ładnej pogodzie. Wczoraj zrobiliśmy kilka kilometrów (5?).

zbys
Elektronika
 Wysłana - 3 luty 2015 05:00      [zgłoszenie naruszenia]

Moja suczka to pies poscielowy, gdzie by tam ona po sniegu chodzila. Zona ja rospiescila, sciezki jej wykopalem w sniegu za domem, zeby mogla sie przeleciec i zalatwic potrzeby fizjologiczne.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Piękny!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | dyktatorzy praca maturalna | gra wstępna | obrazki zeszyty | strony internetowe | claw | pani pozna pana | Agnieszka Cegielska | marllboro | marta domachowska | wezwanie do wypłaty wynagrodzenia | ochrona uk | uwm | gwaA,t | mapa świata | doradca finansowy | Playboy nr192 | xxxxx590 | moskwa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.