FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6700 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
PiS - dlaczego budzi takie emocje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "PiS - dlaczego budzi takie emocje?"   

Romerro
 Wysłana - 23 lipiec 2006 21:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na wstępie powiem że ten post ma być próbą racjonalnego spojrzenia na problem masowości ataków na PiS Moim celem nie jest bronienie PiSu za wszelką cene.. Sam dostrzegam wiele złego w tym co robią (ordynacja, koalicjanci). Denerwuje mnie jednak ta cała nagonka medialna. W dużej mierze jest ona spowodowana tym że dziennikarze (w większości głosowali na PO - to było w ich interesie) mają siłe przebicia. A typowy Polski Rolnik lub Pani która pracuję w mięsnym owego przywileju nie posiada. W efekcie w mediach powstaje ostra nagonka na PiS. A ludzie we wszystką co przeczytają/zobaczą wierzą i mają negatywne zdanie. Nie chodzi mi o to że ludzie mają ich kochać.. ale pisanie bez argumentów że są źli i klepanie w kółko tych samych haseł jest iracjonalne i mnie denerwuje Powstaje paradoks że cokolwiek złego sie dzieje w tym kraju to wszyscy już są przekonani że to przez PiS. Na koniec dodam że jak narazie dostrzegam też więcej - aniżeli +

quasar
 Wysłana - 23 lipiec 2006 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktos nazwie sklep "telewizory i radia"
a w srodku bedzie sprzedawal kaszanke i smalec,
do tego gdy zasugerowac sprzedawcy ze cos jest nie tak zostanie
wyzwany od czlonka mitycznego ukladu to trudno spodziewac sie sympatii

why so serious?

Znawca -

Jarząbek
 Wysłana - 23 lipiec 2006 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio każda wypowiedx Kaczyńskich budzi kontrowersje i smiech (hymn, czarno - białe, flagi). Niepotrzebna jest nagonka.

Impossibilium Nulla Obligatio

kulisek
 Wysłana - 23 lipiec 2006 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

PiS budzi takie emocje, bo wśród ludzi matura + przegraliby wybory i są głupi :) Uwazaja ze jest tylko 1 KATOLICKA PRAWDA, a kto sie z nia niezgadza to niech wypierdala bo jest demokracja (czyli wg nich wiekszosc rzadzi). Ale demokracja to rzady wiekszosci z zachowaniem praw mniejszosci. Glupki. Poza tym, nie maja pojecia o rzadzeniu, gospodarce i wdrazaniu nowych technologii do Polski. Przesadzaja z tradycjonalizmem i wpieprzaja kosciol do polityki. Pieprza glupoty, nijak niezgadzajace sie z prawami gospodarczymi i ekonomicznymi. Prawda jest taka, ze wybrali ich ludzie troszke mentalnie i intelektualnie zacofani. W miastach wygrywa PO i taka jest prawda. Zamiast isc w nowe technologie jak estonia to idziemy do KOSCIOLA i modlimy sie zeby Bog dal nam dupy.. tzn. zupy sorki

om
 Wysłana - 24 lipiec 2006 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Kazdy kto zna kaczynskich od np 20 lat wie że sa niezrównoważeni (szczegolnie jarosław) i już pomijamy kwestie programowe etc etc oni sami w sobie budza negatywne emocje wsrod niektorych.

A kwestie pis, ich zagrywek, obłudy, chamstwa, hipokryzji, braku logiki itp hmm wbrew pozorom niektorym trzeba to pokazywać wielokrotnie żeby do nich dotarło, bo ich elektorat ma hmm niską świadomość medialną, polityczną, światopoglądową itp... tak jak to ktos powiedzial - maszynka do glosowania

Romerro
 Wysłana - 24 lipiec 2006 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce mi sie rozpisywać bo nie zależy mi specjalnie aby być adwokatem PiSu (jak pisałem sam dostrzegam wiele złego) a wieć tak tylko w skrócie:

- PiS przegrałby wśród ludzi wykształconych to prawda ale wynika to wg.mnie głównie z tego że PO (ich program) był skierowany w dużej mierze do ludzi którym się ,,udało" którzy są zaradni a PiS właśnie oferował (fakt że pozorną) pomoc socjalną i dlatego wygrał wśród ludzi niewykształconych itp. Ja jeśli chodzi o gospodarke to oczywiście jestem liberałem ale myśle że jednak brak jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa jest błędem..
- Też mi się nie podoba to że mieszają kościół do polityki ale wynika to moim zdaniem z tego że w czasach PRL kościół był opozycją i współpracował z wieloma członkami PiSu (sentyment pozostał) Jak również z tego że dzięki temu w wyborach samorządowych mogą zyskać głosy ludzi związanych z kościołem W radiu maryja powiedzą na kogo głosować i kilka procent zyskają

- OM -> z reguły wyraziści politycy budzą skrajne emocje a co do zagrywek,obłudy,chamsta,hipokryzji to Niestety ale taka jest Polityka i czy to PiS,PO czy SLD w każdej widzę te cechy

kulisek
 Wysłana - 24 lipiec 2006 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

no i dlatego ludzie nie moga zrozumiec ze pozorna pomoc socjalna nie rozwiaze problemu. liberalowie, wbrew pozorom i ich "lumpendemokracja" o wiele bardziej pomoga bezrobotnym, rozwijajac gospodarke, liberyzujac przepisy.. tylko wez to ludziom wytlumacz.. to dokladnie tak jak z religia.. wynika to tez z polskiej zawisci

quasar
 Wysłana - 24 lipiec 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety ale taka jest Polityka i czy to PiS,PO czy SLD w każdej widzę te cechy

ja tez
ale zeden z nich nie nazywa sie "PRAWO" i "SPRAWIEDLIWOSC"
zaden z nich nie mowi o sobie "jestem samo dobro"

z drugiej strony...
kiedys niejaki Grobelny Lech zalozyl BEZPIECZNA kase oszczednosc

widac dobra nazwa duzo daje

why so serious?

Znawca -

maciejq
 Wysłana - 25 lipiec 2006 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

W dużej mierze jest ona spowodowana tym że dziennikarze (w większości głosowali na PO - to było w ich interesie) mają siłe przebicia.

a czemu to bylo w ich interesie??

i got 99 donuts but a bitch ate one

Casusbelli
 Wysłana - 25 lipiec 2006 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie w Polsce mamy WOLNE media, ktorym absolutnie nie przeszkadzalo jak rzadzili komunisci z Millerem na czele, ci sami ktorzy gnebili Polske przez 45 lat, ci sami ktorzy sterowali komunistycznymi sluzbami spoecjalnymi ktore dokonywaly morderstw politycznych, ci sami slugisi Moskwy ktorzy tam jezdzili po rozkazy od sowieckich wladcow, ci sami ktorzy na swoim kongresie burza oklaskow powitali towarzysza generala Jaruzelskiego...

... ale jak do wladzy doszli ludzie z antykomunistycznej opozycji, Solidarnosci- to mamy na tapecie "ZAGROZONA DEMOKRACJE"

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Fuck, wymiękam. A myślałem, że co jak co ale na insomni ludzie trochę rozumniejsi... zadziwiajace jaka popularnosc mozna zrobic na rozliczaniu przeszlosci i socjalnych obiecankach... ale coz, takie to polskie spoleczenstwo.. co jak co, ******le taka solidarnosc, nie chce byc jej czescia

ps. PiS i PO porównałbym tak:
PiS wygląda jak żona kaczora,
PO jak córka Tuska.
wybieraj

Zmieniony przez - kulisek w dniu 2006-07-25 17:16:56

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PiS - dlaczego budzi takie emocje?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Czy zagłosujesz w jutrzejszych wyborach ? | Ordynacja Wyborcza | Złodzieje wracają do żłoba | Analiza wyników wyborczych | Witamy w nowej Polsce | PO GÓRĄ ! Tylko czy będą lepsi niż PiS?! | Platforma Obłudy | Jaka powinna być IV RP? | Rzady PiS przez ostatnie 2 lata | Mam 19 lat i nie poszłem na wybory.. | Kraj Zulu Guli? | Oficjalne wyniki a ostatnie sondaże | Bardziej szczegółowa obserwacja sejmu- moja propozycja | Jak zostać radnym dzielnicy? | Czy Afryka potrzebuje białych ludzi? | Płatne studia? | understall85 | bojówki | duch | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | iwonus | iwonus_s | czysta krew | snapback | mier | jak przytyc | pan tadeusz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.