FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 771 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Piekarnik whirlpool  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Piekarnik whirlpool "   

Tadeusz.
Majster
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam problem z wyborem piekarnika.
Kupiłem juz mikrofale i potrzebuje dobrać do niej piekarnik. NA oku mam 3 modele
AKZ 6230, AKZ 7900 IX, AKZ 7920
Za c***a nie wiem czym rożną się te modele. Na necie nie mogę nic znaleźć a opis na stronie sklepu czy to "me" czy "mm" jest bardzo ubogi. Nawet na stronie producenta nie ma 2 modeli i nie idzie porównać
Ktoś może się orientuje w sprawach AGD lub posiada stronke gdzie porownam te 3 sprzety

BRODA GNICIE PONAD ŻYCIE

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Piekarnik whirlpool

Warto przeczytać: Service pack 3 | do osób zorientowanych w liveboxie/neo | Adobe premier pro cs4 | Poprawa jakości obrazu TV | KARTA PAMIĘCI 8GB SDHC PROBLEM | Nagrywarka telewizji UPC Media Box Live - Philips DCR 8111/91.. | problem z klawiatura w laptopie Acer 1300 | HDMI LAPTOP TV | Serwer RPC i SubSystem app | Word problem | TP-LINK WR340GD zabezpieczenie | predkosc zapisu | Nokia_6300 szybkie pytanie | Kisielu - Witamy w gronie doradców<yes> | logitech x530 transformator | e51 czy 5530? | maxon | radośnie minetka | ola kot | ckm 2017 | deerhunter | adidas | tajemnice księżyca | makler | Ewa lola | Paweł Mróz | Jak wsadzić żeby nie zabić czyli jak rozdziewiczyć laskę | jak rozdziewiczyć laskę | Miecio1906 | kultowe | Ojciec | wisła kraków | veckas | kia sportage 166km benzyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.