FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 707 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Piekarnik whirlpool  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Piekarnik whirlpool "   

Tadeusz.
Majster
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam problem z wyborem piekarnika.
Kupiłem juz mikrofale i potrzebuje dobrać do niej piekarnik. NA oku mam 3 modele
AKZ 6230, AKZ 7900 IX, AKZ 7920
Za c***a nie wiem czym rożną się te modele. Na necie nie mogę nic znaleźć a opis na stronie sklepu czy to "me" czy "mm" jest bardzo ubogi. Nawet na stronie producenta nie ma 2 modeli i nie idzie porównać
Ktoś może się orientuje w sprawach AGD lub posiada stronke gdzie porownam te 3 sprzety

BRODA GNICIE PONAD ŻYCIE

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Piekarnik whirlpool

Warto przeczytać: sieć jak najmniej, jak najdłużej | Router | keyloger ? | Czy jest takie coś w gadu gadu? %-) | Ile płacicie za napełnienie kartrydża ? | Dell Inspiron 1470 | PS2 a monitor full hd | Problem z serwisem YouTube .... | Facebook- nielimitowany dostęp w komorce? | STARTER PLUS 5 ZL | iphone 3gs vs htc hd2 | radyjko samochodowe do 200zł | Przesłanie 50GB danych do drugiego komputera | Jak podłączyc internet do Xboxa 360?(kabel ethernet) | filmiki | Kilka pytań odnośnie Androida | fundusz emerytalny | quess | smyczaNS | smycza | seks integratka | ruchanie | portale | homoseksualizm | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.