FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 23421 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Pieni康ze vs mi這嗆 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pieni康ze vs mi這嗆"   

ciekawa17
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:27        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Tak sobie le瞠, czytam inso i postanowi豉m napisa pierwszego posta w mi這軼i... potrzebuje opinii i dobrych argument闚:)

Sytuacja wygl康a tak: zwi您ek trwaj帷y ponad rok, problem o kt鏎ym napisze by od pocz徠ku jednak jak wiadomo z czasem wszystko zaczyna m璚zy coraz bardziej..
Pytanie: Czy dla faceta pieni康ze licz sie naprawde tak bardzo, i pomimo tego, 瞠 je ma odmawia sobie wielu rzeczy???
ja odpowiem p騧niej co my郵

Mamy propozycj 2 wyjazd闚 kt鏎ych 豉czny koszt by豚y ok 500z bo u znajomych wiadomo nie p豉cimy za nocleg. ale ch這pak nie chce si zgodzi bo: nie ma tyle pieni璠zy... po這we wyk豉dam ja przecie a tego 瞠 ma pieni康ze to wiem- on po prostu jest chory na punkcie pieni璠zy...
Kolejna rzecz co mnie dobija: dajmy na to 瞠 co kosztuje 30z to on liczy sobie 瞠 np 3h musi pracowa...
Ani na sobie ani na mnie nie oszcz璠za jednak jak s造sze 50 razy 瞠 nie ma pieni璠zy to nawet nie mam ochoty na lizaka kt鏎ego mi kupi bo mam wra瞠nie 瞠 mi go "wylicza", chocia wiem 瞠 tak nie jest..

Poczytam ch皻nie wasze opinie i prosze o pomys造 w jaki spos鏏 go tego oduczy bo przejrza na oczy i wie 瞠 tak daleko nie zajdzie nie wyobra瘸m sobie 篡cia z osob kt鏎a rozliczy豉 by mnie z ka盥ej wydanej z這towki

Kupie mu wielk skarpete na gwiazdke 瞠by m鏬 tam sobie upycha pieni康ze

Znawca -

eDi_91
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:30      [zg這szenie naruszenia]

Nie pomy郵a豉, 瞠 mo瞠 na co odk豉da kas? Poza tym pewnie ch這pak zacz掖 pracowa i docenia ile te pieni康ze znacz, chocia chvj wie

anc_kozak
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:35      [zg這szenie naruszenia]

Jak dla niego liczy sie $ to po jaka cholere jest z Toba w tzw "zwiazku", przeciez to sporo kosztuje ?

Pieni康ze mo瞠 sa tylko wymowka, bo mu sie nie chce albo go wkurzasz przy dluzszym przebywaniu razem.

Albo pomysl kobieto, mo瞠 on na co zbiera (powiedzmy na motor) i te 250+ XXX to dla niego robi r騜nic, bo to kolejny miesi帷 odk豉dania przy 10zl/h

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pom騜 zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze wi璚ej"

Znawca -

ciekawa17
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:36      [zg這szenie naruszenia]

pracowa zacz掖 pare lat temu
na co chcia to juz od這篡 i zainwestowa. skner raczej nie jest ale jednak takie ci庵貫 pieprze.nie o pieni康zach jest m璚z帷e...

ps. martwi mnie to bo m鎩 ojciec wie dok豉dnie ile pieni璠zy jest w portfelu/na koncie i potem zniknie 10 z i od razu sie pyta mamy co kupi豉 a po co a kiedy
nawet jak podpaski sobie kupi to i tak spowied musi by

e: anc o zwi您ek akurat si nie martwie 瞠 to co na si貫 bo to wida czy komu zale篡 czy nie drog woln raz mu zostawi豉m i po 10 minutach by u mnie. i pomimo tego 瞠 nie mieszkamy razem to ze soba jeste鄉y prawie 24/h i to nie z mojej inicjatywy:)
a motor ma i samoch鏚 te

Zmieniony przez - ciekawa17 w dniu 2009-07-14 02:40:29

Znawca -

eDi_91
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:40      [zg這szenie naruszenia]

Jest opcja,瞠 zaczynasz mu si nudzi i zaczyna o Tobie my郵e jako o niepewnej inwestycji

anc_kozak
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:41      [zg這szenie naruszenia]

Mo瞠 ma drug na boku na kt鏎a wydaje i nie ma ?

ps. 100% poparcia dla niego, co bedzie trwonila pieniadze.

Pom騜 zwierzakom !

Znawca -

eDi_91
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:42      [zg這szenie naruszenia]

Nie zbli瘸 si jaka wasza rocznica, twoje urodziny czy inne '鈍i皻o' ? mo瞠 na prezent chce mie

Sunrise88
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:45      [zg這szenie naruszenia]

Niektorzy ludzie tak maja, ze licza kazda wydana zlotowke idac np. na zakupu, a inny biora z polki to co maja kupic nie patrzac na cene. Moze chlopak jest po prostu oszczedny

ciekawa17
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:46      [zg這szenie naruszenia]

nie 瘸dne 鈍i皻o si nie zbli瘸
zar璚zyny te nie co do inwestycji we mnie to on ju wie czy warto czy nie;)

sunrise taki avek mam na bankoncie
on jest chory na punkcie pieni璠zy a nie oszcz璠ny
potrzebuje argument闚 瞠by go tego skutecznie oduczy;D

Zmieniony przez - ciekawa17 w dniu 2009-07-14 02:48:03

Znawca -

anc_kozak
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:48      [zg這szenie naruszenia]

Jak ma tyle kasy itd. i mowi ze nie ma, to nie chce jechac z Toba, daj mu spok鎩

Pom騜 zwierzakom !

Znawca -

eDi_91
 Wys豉na - 14 lipiec 2009 02:48      [zg這szenie naruszenia]

Oo to chyba znaczy, 瞠 lubisz te sporty

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Pieni康ze vs mi這嗆

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34