FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 647 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pierwsz czytanie a uchwała 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pierwsz czytanie a uchwała"   

lNSOMNIA
 Wysłana - 20 maj 2010 16:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pierwsze czytanie pewnej nowelizacji do ustawy odbyło się wczoraj. Z tego co wiem musi być jeszcze drugi i trzecie. Następnie sejm ma 30 dni na odrzucenie bądź przepuszczeni ustawy. Na koniec podpis prezydenta na który ma 21 dni.

Rozumiem ze sejm może zwklekać 30 dni ale również może puscić nowelizacje już w 1 dni, to samo z podpisem prezydenta.

Nie wiem ile czasu mija pomiędzy pierwszym, drugim i trzecim czytaniem ? Biorąc pod uwagę wybory prezydenckie jako może być najwcześniejszy oraz najpóźniejszy termin wejścia nowelizacji w życie ? Ile, biorąc pod uwagę polskie realia, będzie to trwać ?

Niech znikną Ci co się przeszłością szczycą
albowiem każda dziwka też była dziewicą.

mlkv
 Wysłana - 20 maj 2010 18:35       [zgłoszenie naruszenia]

[www.wróżka.pl] jest najbardziej precyzyjnym narzędziem do wyznaczania tempa pracy sejmu/senatu w tym Kraju.

Strona sejmowa publikuje co kiedy robią i o ile dobrze kojarzę - co kiedy planują robić. Z wywiązywaniem się z tych deklaracji różnie u nich bywa.

Edit: Jeśli chodzi o kwestię tzw. dopalaczy to podejrzewam że pójdzie szybko.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2010-05-20 18:45:28

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pierwsz czytanie a uchwała

Warto przeczytać: Gwałt, co dalej ? | kupiłam samochód a sprzedawca chce jeszcze kasy za koła | zadoscuczynienie | Przepisanie nieruchomości na dziecko... | Kupno auta - wady ukryte | Jaka lokata? | analiza SWOT | legitymacja szkolna | Pomoc finansowa... | mandat za powiedzienie slowa "kur..." w miesjscu publicznym | Kopia protokołu przesłuchania | bank dla nastolatka | Sprawa o alimenty | Zakłócanie porządku - muzyka | Zycie z odsetek | Inicjatywa swiadka w postepowaniu przygotowawczym | zywa łokurva | za co cenimy | maseczka na twarz dla mężczyzny | yossarian | demotywatory | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.