FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8806 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Pierwsze stosunki damsko-męskie ;) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pierwsze stosunki damsko-męskie ;)"   

el nino
 Wysłana - 23 styczeń 2006 14:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Założyłem ten post z myslą, abyście w nim pisali o swoich pierwszych spotkaniach z płcią przeciwną. Nie piszcie tylko spotkań jak mieliście 10lat i szliście z koleżanką na chipsy.
Opiszcie swoje uczucia wewnętrzne("motylki" w brzuchu). Byliście zdenerwowani? Daliście to po sobie poznać? Druga osoba też się denerwowała? Kim dla Was była ta osoba? Gdzie razem byliście? Co było po spotkaniu, zostaliście parą czy nie wyszło?
Piszcie o tym

prezes2005
 Wysłana - 23 styczeń 2006 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

taki temat kiedyś już był chyba

LECH!!LECH!!KOLEJORZ!!! AVE POZNAŃ AND LECH!!

Wiesz co się liczy?? szacunek ludzi ulicy!!!!

itz
 Wysłana - 23 styczeń 2006 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Od 16 grudnia 05 bylismy razem oficialnie,a nie oficlanie to od wrzesnia, jak sie skonczylo masz napisane tutaj
[http://www.insomnia.pl/temat186524/]

milej lektury

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 23 styczeń 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze randki-straszny stres. Nie można spać, nie można jeść. Pierwsze pocałunki , pierwsze pieszczoty-super sprawa. Z perspektywy widać jakie to było fajne:)

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 23 styczeń 2006 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to chodzi o pierwsze kontakty np. z aktualnym partnerem, czy jakiekolwiek pierwsze z płcią przeciwną ("pierwszą miłośią")?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

bambochaaa
 Wysłana - 23 styczeń 2006 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Opiszcie swoje uczucia wewnętrzne("motylki" w brzuchu). Byliście zdenerwowani? - motylkow nie pamietam, ale zdenerwowanie bylo duze, tym bardziej ze jestem dosc niesmiala a facet byl 4 lata starszy

Daliście to po sobie poznać? Druga osoba też się denerwowała? - o to trzebaby bylo spytac druga osobe. moze sie wypowie...

Kim dla Was była ta osoba? - hmm... poznalismy sie na czaterii, spotkalismy sie po ok 3 miesiacach rozmowy na gg. stosunki na gg byly bardzo, ale to bardzo dobre wiec byla to osoba wazna dla mnie; taki kolega, "przyjaciel" a zarazem zupelnie obca osoba

Gdzie razem byliście? - spacerek wzdluz wisly

Co było po spotkaniu, zostaliście parą czy nie wyszło?
- jestesmy razem; od pierwszego spotkania minelo juz ponad 8 miesiecy

PS: itz: nawiazujac do twojego posta wnioskuje ze musialo byc niezwykle silne uczucie, bo 5 miesiecy zwiazku to niezbyt dlugo

Zmieniony przez - bambochaaa w dniu 2006-01-23 19:50:20

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

el nino
 Wysłana - 23 styczeń 2006 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

itz - mnie tu nie chodzi jak się "kończą" związki ale jak wyglądają pierwsze spotkania.

faramka - raczej to drugie. Bo jak niektórzy mają już stałych partnerów to byli już po "pierwszych" spotkaniach.

bambochaaa - o to właśnie mi chodziło

Mishra
 Wysłana - 24 styczeń 2006 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsza taka prawdziwa randka to (niestety) w kinie i potem spacer, park itp Pisze "niestety", bo kino to taki standard, a poza tym ciemno i nic nie widac:P Ale było fajnie. No ale krotko to trwało (związek) i (na szczescie) się skończyło. Dziewczyna była fajna, ale teraz jest fajniejsza:D
A stres.. prawde mówiąc troche stresu zawsze jest chyba..
Pierwszy pocalunek - z perspektywy czasu widze jaki był beznadziejny:D ale wtedy to było przeżycie;)
A autor tematu chyba nadal nic nie napisal.. czekamy;)

Hate it or love it?

el nino
 Wysłana - 24 styczeń 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

No Mishra łap Soga

No ja to miałem też taką standardową randkę. Dlatego napisałem, żebyście Wy swoje opisali, może oryginalniejsze się trafiały.Ja byłem na spacerze. Pamiętam jaki miałem stres z początku, a potem rozmowa się potoczyła sama. Ona chyba też się z początku denerwowała. Dziewczyna była mi dość bliska, znaczy się spacer to był na początek znajomości. Dziś już się nie widzimy bo uczy się w innym mieście niż ja.

Xaero85
 Wysłana - 24 styczeń 2006 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

El nino jak będziesz zestresowany to panna Cie wyśmieje i tyle. Dziewczyny wolą twardych, odważnych, stanowczych facetów.

Znawca -

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 24 styczeń 2006 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.flurl.com/uploaded/polish_20915.html]

Nie mozna miec gorzej niz on

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pierwsze stosunki damsko-męskie ;)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: pomóżcie rozwiązać spór | Problem... | Masturbacja ZNISZCZYŁA mi życie | Golenie | SEX POD PRYSZNICEM | Problem z utrzymaniem penisa w zwodzie | Seks, okres, ciąza | Seks, dzien przed dniami płodnymi | Masturbacja a Testosteron? | pytanko | nie mam gdzie | SKAD SIE BIORA DZIECI ? film i dyskusja | Czy w Czasie pattingu mopzna zajsc w Ciąże?? | Całowanie | Wytrysk.. | Masaż czym masujecie, czym chcecie być masowani? | google | kalkstein | taboo | pracy | Goddard | ksiA".A ka | sA,oneczko | plaA?a | animacja życie człowieka | accord coupe | joan jett | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | amadeus | petite video xxx | laski fb | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.