FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3557 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens?"   

lawyer86
 Wys豉na - 1 maj 2008 18:45      [zg這szenie naruszenia]

Warto walczy, ale trzeba jednak pami皻a o pewnych zasadach. Walcz, ale nie r鏏 z siebie cipki. A tak naprawd to porozmawiaj szczerze o problemie Waszym. Zapro j do restauracji i po prostu porozmawiaj. Niech wie, 瞠 Ci na niej zale篡. Je郵i Ci kocha to nie b璠ziesz 瘸這wa, je郵i nie to si przynajmniej przekonasz o tym. Taki stan zawieszenia nie jest dobry.

PolijSter
 Wys豉na - 1 maj 2008 21:44      [zg這szenie naruszenia]

odradzam to co wyzej:
w restauracji sie je i pije i gada o ******lach.
jak juz to pogadaj w intymnym miejscu
pozatym do racjonalisty
on wyraznie napisal co i jak:)
sex jest fajny pozatym mu nie odpowiada i sie meczy.
sex bedzie ok z kazda panna, przy tympoznasz kogos z kime bedziesz szczesliwy:)

a co do kobiet to kochaja swoje dzieci, dlaczego mialy by ich nie kochac? od dziecka wiedza ze cos urodza i to bedzie ich wlasne? faceta tez kochaja w koncu tez sie do czego przydal:) a dziecko to obowiazki, duzo czasu trzeba poswiecic an takiego bachora:)

uga buga, koko - d瘸mbo

Znawca -

lawyer86
 Wys豉na - 2 maj 2008 07:21      [zg這szenie naruszenia]

Polijster, kim jeste 瞠by tu si m康rzy... ******lisz jak porzucony szczeniak. Nie ka盥a kobieta, nie ka盥 traktuje si wedle okre郵onych schemat闚.. Jak ze swoj lub chodzi貫 do restauracji aby pi to si nie dziwi, 瞠... Ci nie lubi

xxmotylxx
 Wys豉na - 2 maj 2008 07:45      [zg這szenie naruszenia]

ale aktualnie mam problem doszuka si tego, co w niej pokocha貫m... lista cech negatywnych jest zdecydowanie d逝窺za, od pozytywnych

takie myslenie wedlug mnie, sama potrzeba doszukiwania sie pozytywow w calej sytuacji swiadczy o tym ze ten zwiazek mial ramy powaznego tylko w Waszych zalozeniach, a wyszlo ze jednak to nie to, coz, zdaza sie.
Odnosze tez wrazenie ze tak z zasady starasz sie wszystko utrzymac mimo ze :
jako niegdy twardy kawaler ceni貫m sobie aspekty takiego 篡cia, a teraz czuj si kontrolowany, ograniczany i jakby o wiele delikatniejszy ni jeszcze rok temu. Mam wra瞠nie, 瞠 trac w豉sne zdanie, biegam na prawie ka盥e pierdni璚ie, a wszystkie wpadki to moja wina...

czyli niejako Cie to meczy. Powazny zwiazek wymaga poswiecen, i odnalezienia balansu miedzy tym "kawalerskim" stanem a chwila obecna.
Nie wiem, byc moze ogladasz sie jeszcze na innych, wspomniales o innych parach, ze juz sa zareczeni, to takie bla bla bla, jedni stworza udana rodzine majac po 17 lat, inni po 30, na to nie ma reguly, dla kazdego to sprawa indywidualna. Lepiej poczekac niz probowac na sile udowac cos co sie rozwali po kilku latach.

suplacz
 Wys豉na - 2 maj 2008 09:50      [zg這szenie naruszenia]

Polijster, kim jeste 瞠by tu si m康rzy... ******lisz jak porzucony szczeniak.
to jest forum, panuje wolnosc pogladow
czyzbys mierzyl ludzi jakas miarka?
jedni maja prawo sie wypowiedziec, inni nie?
wez sie zastanow nad swoim postepowaniem..

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

lawyer86
 Wys豉na - 2 maj 2008 12:00      [zg這szenie naruszenia]

Sorry, przesadzi貫m.... uuuuuuu, do pierdla p鎩d Po prostu napisa貫m sam swoje zdanie, dziwi mnie radzenie ludzi, kt鏎ym samym nie wysz這 i to bardzo, a wiedz bardzo du穎 na temat innych :)

PolijSter
 Wys豉na - 2 maj 2008 19:59      [zg這szenie naruszenia]

kutafoncu maly chodzilo mi o powazne rozmowy w restauracji !!!!!
dlatego je odradzam!!!!(''); (mialem anpsiac w prost ale...)
a co do reszty to nie rozumiem.
wlasnie mi wyszlo, mzoe mam 6sty zmysl - spostzregawczosc ?('');

suplacz
ty lizusie ty, hehe **** ('');
no prosze, sog za kreatrywna konstrukcje :)

uga buga, koko - d瘸mbo

Znawca -

Roni_IFK
 Wys豉na - 6 maj 2008 09:43      [zg這szenie naruszenia]

Dawno si nie odzywa貫m, ale mia貫m sporo na g這wie. W ka盥ym razie, ostatnio wyrzuci貫m z siebie wszystko, to co mi nie pasuje, to 瞠 si zmieni豉, to 瞠 nie ma prawa zachowywa si jak kobieta po 郵ubie, powiedzia貫m, 瞠 jej nie kocham i 瞠 do siebie po prostu nie pasujemy i 瞠by鄉y rozeszli si teraz, p鏦i jeste鄉y jeszcze na etapie, 瞠 b璠ziemy mogli zosta przyjaci馧mi. Ona si rozp豉ka豉, zacz窸a obiecywa, 瞠 ju nie b璠zie, ja chcia貫m odej嗆, ca造 czas powtarza貫m, 瞠 to nie ma sensu, ona zacz窸a prosi o jeszcze jedn szans, 瞠 ju taka nie b璠zie, troch zmi瘯貫m w tym momencie, ona mnie "przekona豉" w taki nasz pewien spos鏏 i znowu dajemy sobie ostatni szans... mam mieszane uczucia co do tego "powrotu", ale ja nie pozwol si ju kontrolowa i ogranicza... jasno powiedzia貫m, 瞠 mo瞠 sobie odej嗆 w ka盥ej chwili itd... zobaczymy co z tego wyjdzie.

energiaaaa
 Wys豉na - 6 maj 2008 09:44      [zg這szenie naruszenia]

powodzenia 篡cz.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

mleqs
mleko
 Wys豉na - 6 maj 2008 09:45      [zg這szenie naruszenia]

pewnie nie b璠zie ju tak jak kiedy

(<>)...ZAG牞IE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens?

Strony: 1 2 3