FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens?"   

Roni_IFK
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 21:10        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam!

Mia貫m w 篡ciu niejedn kobiet, ale zakochany jestem pierwszy raz... niestety uczucie, kt鏎e 陰czy這 mnie z moj dziewczyn strasznie os豉b這, a nawet obawiam si, 瞠 prawie znik這. Od kilku miesi璚y regularnie przechodzimy kryzys. Raz z mojej winy, p騧niej z jej winy, a jeszcze innym razem bez konkretnego powodu. Sp璠zone razem chwile wspominam bardzo ciep這, ale aktualnie mam problem doszuka si tego, co w niej pokocha貫m... lista cech negatywnych jest zdecydowanie d逝窺za, od pozytywnych Dzisiaj znowu si pok堯cili鄉y i to bez konkretnego powodu... jako niegdy twardy kawaler ceni貫m sobie aspekty takiego 篡cia, a teraz czuj si kontrolowany, ograniczany i jakby o wiele delikatniejszy ni jeszcze rok temu. Mam wra瞠nie, 瞠 trac w豉sne zdanie, biegam na prawie ka盥e pierdni璚ie, a wszystkie wpadki to moja wina... Czy ma sens to ci庵n望? Jak wygl康a造 wasze "powa積e" zwi您ki?

Harlequin
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 21:19      [zg這szenie naruszenia]

zrozumiale by to bylo gdyby to trwalo tydzien moze dwa .Ale skoro
piszesz ze od kilku miesiacy taki wasz "kryzys" trwa to myslisz
ze warto to ciagnac ?
Dla mnie nie ma to najmniejszego sensu ,z pewnoscia to jeszcze
nie ostatnia twoja dziewczyna bedzie takze chyba im szybciej
zapomnisz tym lepiej dla ciebie.
W kazdym zwiazku predzej czy pozniej wystepuja kryzysy, ale ten
twoj to chyba troszke za dlugo trwa wiec nie ma sensu sie meczyc.

bested
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 21:26      [zg這szenie naruszenia]

za bardzo wam na sobie zalezy.. i k堯cicie si o byle co.. z obawy, 瞠 mo瞠cie siebie straci.. po jakim czasie to minie.. wyja郾ijcie sobie co was niepokoi, powiedzcie sobie jak wam na sobie zale篡, przedstawcie plany, je郵i to nie pomo瞠 to nie wr騜 niczego dobrego..

ja si nie 軼igam wi璚 nikt mnie nie dogoni!

Roni_IFK
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 21:26      [zg這szenie naruszenia]

Oj chyba 幢e napisa貫m... co kilka mc mamy kryzys, ale rozwi您ujemy go, dogadujemy si i jest dobrze przez jakie miesi帷, po kt鏎ym znowu co si dzieje... no i tak w sumie od jakich 4 miesi璚y... Ju mam zrywa, ale idziemy do 堯磬a, a seks z ni jest TAK ZA***ISTY!! No i jako nam przechodzi:D Jednak jak patrz na znajomych, kt鏎zy si zar璚zaj (mamy po ok. 21 lat), swoj drog jak dla mnie maj nie po kolei, to nie my郵 o swojej aktualnej dziewczynie w perspektywie ma鹵e雟twa, g堯wnie dlatego, 瞠 jeste鄉y zaj璚i... Ona idzie na studia, ja studiuj i pracuj i zaczynamy mie dla siebie ma這 czasu. Czasem si zastanawiam, czy nie jeste鄉y za m這dzi na co tak powa積ego...

PolijSter
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 22:00      [zg這szenie naruszenia]

chlopie, gdybys byl z odopwiednia panna, nie musial bys pisac takich smutow na forum, nie mial bys takich problemow i w ogole bylo by ci dobrze. czyli zupelnie inaczej niz masz dotychczas.
sex? bracie, sex to mozesz miec bedac singlem, i to jeszcze lepszy niz masz dotychczas. sam dokladnie wiesz co masz zrfobic, te twoje opisy swiadcza tylko otym, ze chcesz by ktos ci powiedz wprost:
dla sexu wiazac sie z taka baba?
qrwa ogarnij se, poruchaj inne i znajdz odpowiednia kobiete :)

uga buga, koko - d瘸mbo

Znawca -

INSOMNIA
 Wys豉na - 30 kwiecie 2008 23:07      [zg這szenie naruszenia]

osobiscie bym sobie dawala spokoj sam piszesz, ze tracisz w jakis tam sposob wolnosc. tez mam 21 lat i sobie nie wyobrazam, zeby w jakikolwiek sie do jakiegos faceta dostosowywac, zrezygnowac chociaz z czesci swojego zycia. pelno moich znajomych jest po slubie, ma dzieci, jest w paroletnich zwiazkach i twierdze, ze traca najlepsze chwile w zyciu. ja sie z nikim nie wiaze i chociaz moge robic wszystko na co mam ochote. dla mnie sprawa jest jasna-wiecej minusow=zegnam a za***isty sex to mozesz miec z innymi kobietami bez uzerania sie i tracenia czasu.

igielka1
 Wys豉na - 1 maj 2008 06:38      [zg這szenie naruszenia]

osobiscie przyznam ze kryzys jest mi obcy.ale stwierdzam ze jesli to juz sie ciagnie wiecej niz miesiac to ja bym podziekowala ile mozna sie szarpac:P powodzenia. nie zaleznie co beda Ciu tu radzic decyzja nalezy do Ciebie

jak wonty to pisac

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 1 maj 2008 09:10      [zg這szenie naruszenia]

Roni IFK- bo miedzy wami NIE MA nic powa積ego i g喚bszego. Fascynacaj i to g這wnie 堯zkowa. Gdyby nie udany seks ju dawno daliby軼ie sobie spokok鎩.

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wys豉na - 1 maj 2008 12:35      [zg這szenie naruszenia]

JU nie ma, jak by這 przedtem, nie wiadomo.
Og鏊nie nie przejmuj si miark - najwyra幡iej dzisiaj jest nie w humorze.

Acha: Odpu嗆 sobie, bo nie warto dalej tego ciagn望.

racjonalny
 Wys豉na - 1 maj 2008 12:56      [zg這szenie naruszenia]

I znowu wszyscy daj rady w stylu "olej j", a jest jedno ma貫 "ale"... o Twoim zwi您ku nie wiemy praktycznie nic. Nie napisa貫 nawet ile jeste軼ie razem, a jest spora r騜nica w tym, czy jeste軼ie razem kilka miesi璚y, czy 2 lata czy 5 lat. O tych kryzysach to te na pocz徠ku ostro, a p騧niej prostowa貫, 瞠 niby nie jest tak 幢e...
W praktyce wygl康a to tak, 瞠 w zwi您ku jako si wam uk豉da, ale ostatnio si pospinali軼ie i sobie odreagowujesz pisz帷 o tym tutaj. Ludzie dadz rady w stylu "olej j", Ty poczytasz, ale si do nich nie zastosujesz, bo widzisz ten zwi您ek z innej strony ni my. My nic o nim nie wiemy, a Ty w nim ju d逝go siedzisz i cho熲y przez to, 瞠 kosztowa這 Ci to tyle roboty - nie b璠zie Ci si chcia這 zrywa.

Ale skoro ju piszesz o tym na forum, to wydaje si by pocz徠kiem ko鎍a, bo w tym momencie nie chce Ci si ju walczy z tym jak jest... a wierz mi - da si odzyska 60-80% tego jak by這 na pocz徠ku. 100% nie odzyskasz, bo a takiego wp造wu na hormony i zwi您ane z nimi emocje po prostu nie masz. Ale mo積a solidnie od鈍ie篡 to co jest teraz. Grunt to chcie...

Po dziewczynie tego si nie spodziewaj, bo ostatnio doszed貫m do wniosku, 瞠 ich mi這嗆 do nas jest 鈍iat貫m odbitym . Odbijaj nasze uczucia i emocje tak jak ksi篹yc odbija promienie s這鎍a. Gdy my nie 鈍iecimy - one te nie... dlatego to czy zwi您ek przetrwa zale篡 od nas, m篹czyzn.
Mo瞠 to zabrzmi troch kontrowersyjnie, ale wychodzi na to, 瞠 tylko m篹czy幡i naprawd si zakochvj... i pokazuj to po鈍i璚aj帷 siebie i swoje 篡cie. Kobiety potrafi odbi nasze uczucie, ale prawdziw mi這軼i kochaj swoje dzieci. Dlatego jak pojawi si w zwi您ku dziecko - m捫 idzie w odstawk.

Jednak, 瞠by faceci nie czuli si zdobywcami 鈍iata i najwa積iejszym jego elementem, powiem te o wadzie naszych uczu. One s silne, porwiste, gwa速owne i daj sporo energii, ale s kr鏒kotrwa貫. Je郵i nie walczysz o ich podtrzymanie - przegrasz.

Zmieniony przez - racjonalny w dniu 2008-05-01 12:58:26

Sweet69
 Wys豉na - 1 maj 2008 18:09      [zg這szenie naruszenia]

kiedy ostatnio szczerze rozmawiali軼ie?

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens?

Strony: 1 2 3

Warto przeczyta: Walentynki %) | Dziwny zwi您ek. | co tu zrobic jesli on jest staszy | Problemik.... | Milosc narcystyczna | Jak mozna pozna... | laska vs facet | mi這嗆 to dla mnie... | Dziewczyna, a ko軼i馧 .. | POMOCY !!! | Odwracanie kota ogonem, czy nie przyzna si do b喚du? | Psychika kobiety - temat rzeka | Milosc na odleglosc... | Problemo | Nieznajoma | SPOS譒 NA BRUNETK? | koks? ? ???? ?w | ksi??ka | oblicz warto?? wyra?enia wykorzystuj?c dane z rysunku powy?ej | do?adowanie heyah | przemy l | wywiad z technikiem sekcji zw ok | wezwanie do wyp aty wynagrodzenia | zywa okurva | Tw j idea sylwetki | Idol Rudy si nie dosta | kapitan bomba | 406 coupe | ty mowisz sex, ja mowie podwalanie | Kiedy Zum a kiedy zur | viwldi | borysewicz | skoda octavia | skoda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.