FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22040 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pierwszy raz po dwudziestce. 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Kosmita i idiota zarazem 
Czasem tak bywa. 
Wielu z nas dopiero wtedy zaczęło 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Pierwszy raz po dwudziestce."   

Horski
 Wysłana - 22 styczeń 2006 21:11    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Czy jest ktoś wśód was kto ma powyżej 20 lat i jeszcze nie uprawiał seksu? Czy jest ktoś kto już uprawiał ale zrobił to doppiero po 20stce???

Ps. Nie zawsze jest tak że musisz być nieatrakcyjny-na aby tak późno zaczynać, czasem jest na przykład choroba czy sytuacja życiowa.

Czekam na wasze wpisy.

MaxB
 Wysłana - 22 styczeń 2006 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

druga opcja, ja osobiscie swoj "pierwszy raz" mialem przed 20 ale jkakos nie uwazam zeby traktowac osoby ktore swoj pierwszy sex w wieku 20 jako kosmitow... przeciez do wszystkiego trzeba dojrzec...

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 22 styczeń 2006 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Przed 20, ale nie widze roznicy jakbym mial po. Dla mnie dziwnym zjawiskiem jest to jak ktos juz w wieku 16 lat lub mniej uprawia sex. Jakos sobie nie moge tego wyobrazic :/

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

michuXTC
 Wysłana - 22 styczeń 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

czasem tak bywa, lepiej zaczekać niż być młodym Dendrofilem albo Agalmatofilem [republika.pl/xuzon/] -> tutaj można sprawdzić co to za typy

Skator
 Wysłana - 22 styczeń 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

do seksu tez trzeba dorosnac...

ja mialem 19 i w ogole nie zaluje ani nie czuje sie jakis gorszy ze w tym wieku dopiero to robilem

Piotrek_KM
 Wysłana - 22 styczeń 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Eee tam, nie taki kosmita. Ale ta granica wiekowa Zależy od człowieka kiedy dojzały do takich akcji, jeden jak ma 18 inny jak ma 23

Pierwszy raz dla was musi być z miłosci czy nie koniecznie?

[pomocematuralne.livenet.pl]

ferry
 Wysłana - 22 styczeń 2006 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

czasem tak bywa

Ekspert -

Darek.T
 Wysłana - 23 styczeń 2006 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

To ja sie wypowiem tak od siebie. Powiem ze warto czekac na ta jedyna. Pierwszy raz zostaje na całe zycie w pamieci danej osoby. Nastepy stosunek juz mniej. Nie warto miec wspomnien z "dziewczyna z kibla na dyskotece", czy tez przypadkowa upita dziewczyna z imprezy". Lepiej poczekac na ta jedyna która sie kocha. Nie wazne ile trzeba poczekac. Napewno warto miec na tyle cierpliwosci i samozaparcia. Wtedy mozna poczuc sie wyjątkowo.
_
Nie wiem czy odpowiedz na temat. Ale tak mnie wzielo aby to napisac.
Wiec uwazam ze jesli masz 20 lat i jeszcze nie uprawiałeś sexu. To nie jest to nic strasznego. Ale to zalezy jak ty do tego podchodzisz i jak sie z tym czujesz.

rafee
 Wysłana - 23 styczeń 2006 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszy raz zostaje na całe zycie w pamieci danej osoby. Nastepy stosunek juz mniej

To nie znaczy, ze trzeba go tak gloryfikowac. W wiekszosci przypadkow pierwszy raz jest niewypalem. Czekanie na swoj pierwszy raz az do idealnego momentu to glupota.

Generalnie nie wazne jest kiedy sie to zrobi (byleby nie czekac za dlugo) i czy ma sie lat 15 czy 20. Wazne, zeby pomyslec o antykoncepcji PRZED a nie PO. W zyciu czlowieka dwie najprzyjemniejsze rzeczy to poczatek sikania i koniec bzykania. Nie rozumiem wiec jak w wieku w ktorym hormony najmocniej buzuja i nasza wydolnosc jest najwyzsza odmawiac sobie tej przyjemnosci...... Przeciez to zle wplywa na zdrowie

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-01-23 10:20:00

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Astaferay
 Wysłana - 23 styczeń 2006 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

....na zdrowie u niektórych źle wpływa brak amfetaminy w organiźmie..czemóż sobie jej odmawiać..?...może jednak warto przywiązać jakąśwagędo pierwszegio..i następnych razów też....??..nie tylko ciało się liczy....dla mnie nawet niej niź duch....bo fizycznie mogębyć idealnie zdrowy..a jeśli psyche zryta to i tak sięktruszę....a jeśli psychicznie jest ok..to mimo chorób dam radę....Ja pierwszy raz miałem w wieku 19 lat....po ponad roku latach bycia z dziewczyną...wcale nie był niewypałem.....zabezpieczenie było...fakt że technicznie byłem niemal zero...ale zapanmiętam to na zawsze....i cieszęsieże to było w spokoju...w miłej atmosferze....w szczęściu a nie stresie i gdzieś tam w polowych warunakch z niemal obcą osobą...człowiek raczej nie rodzi sięhedonistą....takim dopiero sięstaje kiedy nie potrafi zapanowaćnad zwierzęciem wewnątrz siebie...pozz....

..pójdźmy jedną drogą...by w ciemności wspólnie świecę zapalić...

rafee
 Wysłana - 23 styczeń 2006 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

....na zdrowie u niektórych źle wpływa brak amfetaminy w organiźmie..czemóż sobie jej odmawiać..?...

Jak ty dajesz takie porownania to nie mamy o czym dyskutowac

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pierwszy raz po dwudziestce.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14