FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 77214 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Pierwszy raz z marichuana....:((( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pierwszy raz z marichuana....:((("   

INSOMNIA
 Wysłana - 18 styczeń 2010 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

a i jeszcze dla nowincjuszy co będą jarać 1 raz

jak ja ściągałem wiadra to Tys sie kupskiem po twarzy smarował... nauczycielu

19manias90
 Wysłana - 18 styczeń 2010 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

schizofremia? :D weż mnie nie strasz klejcun bez przesady chłopie.. po kiblach to już sie ma na najwyższym poziomie banie po zielsku, po prostu jak walniesz boćki 2 czy 3 to już jest odlot zupełny, nadajesz na takich falach co lufka, blant czy bonio przy tym to pic. Ale trzeba mieć naprawde jaja żeby sie tego podjąć nie ma co i to regularnie spalać gram po gramie. Dziewczyny mogą mieć z tym problemy bo widziałem była taka jedna kolkega zaprosił znajomą (już wcześniej jarała nie raz) na "kolejną świętą" libacje do kumpla, chciała zobaczyć czy da rade wciągnąc bociana >:) i nawsypaliśmy do gwinta cybucha tyle co zawsze starczającej chmury na całą butle. kolejka rozpalona, wszystko schodzi na dół, odkręcamy cybuch pewna śiebie że wszystko wciągnie a tu nagle do połowy PFF KHYY dusiła sie tym 5 minut i jakby sie nie napiła czegoś to by sie chyba zeżygała..kobiety z reguły są szczupłe i wyjątkowo smukłe tzn mają mniejsze płuca od synków więc żadko sie zdaża że jakaś zanurzy do końca.. pamiętam swoje pierwsze kible, hehe fest szumy w uszach :D

19manias90
 Wysłana - 18 styczeń 2010 21:10     
 Usunięta przez Siwek_wp2 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

grzyberst
 Wysłana - 18 styczeń 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

19manias90 wiesz co to są akapity? Co to jest interpunkcja? Słyszałeś kiedykolwiek w swoim życiu taki dłuuugi wyraz?

19manias90
 Wysłana - 19 styczeń 2010 13:29     
 Usunięta przez Siwek_wp2 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Siwek_wp2
 Wysłana - 19 styczeń 2010 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytaj tytuł tematu jeszcze raz

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

ROMANZAWOD
 Wysłana - 27 styczeń 2010 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

"mialem raz kontakt z wiadrem i to byl moj ostatni kontakt, bo chyba poznalem przez kilka godzin czym jest schizofrenia paranoidalna"

jeżeli ani razu nie zdarzyło Ci się mieć fajnej fazy po MJ zapraszam do psychiatry albo przynajmniej do psychologa masz cos nie tak z głowa i MJ widać to uwalnia daj lepiej z nią spokój bo jesteś na to za słaby.

Ludzie typują RomanZawodowiec wygrywa

pajaki dwa
 Wysłana - 27 styczeń 2010 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jajca, ale sie usmialem z ostatniej wypowiedzi

Siwek_wp2
 Wysłana - 28 styczeń 2010 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

ROMANZAWOD na moje fachowe oko znawcy albo jestes mlody, albo niedawno zacząłeś 'zabawe' z trawą..

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

ROMANZAWOD
 Wysłana - 28 styczeń 2010 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

a na moje oko piszą tu sami gimnazjaliści co trawę to widzieli ale w telewizji i jeżeli miałbyś o niej blade pojęcie to byś wiedział że
jeżeli masz same krzywe fazy po MJ albo nigdy Cię nie kopie to masz coś nie tak z głową kolesie którzy naprawdę palą MJ nie będą tej teorii obalać ale na pewno zaraz się znajdą młodzi co będą chcieli napisać co wiedzą czyli nic.

Ludzie typują RomanZawodowiec wygrywa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pierwszy raz z marichuana....:(((

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33