FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 77211 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Pierwszy raz z marichuana....:((( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pierwszy raz z marichuana....:((("   

Huubii
 Wysłana - 24 marzec 2010 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwszym razie - Nie mogłem chodzić giery z betonu, czulem sie jakbym miał bombe w głowie, która cyka i miala zaraz wybuchnać
Po drugim - Zawiecha w czasie i przestrzeni totalna
za 3 - juz ok
wiecej juz nie palilem - nie dla mnie

Zmieniony przez - Huubii w dniu 2010-03-24 23:51:35

[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

Februs
 Wysłana - 25 marzec 2010 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie mierz wszystkich swoją miarą - mi tam nieraz załączyła się agresja, ale w połączeniu z leniem była możliwa do opanowania. natomiast halucynacje to sprawa dyskusyjna, bo u mnie bywa, że trochę psuje mi się postrzeganie i obraz wielu rzeczy się zmienia, coś na zasadzie skojarzeń, że widzę to, co chcę widzieć.

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

Incrap
 Wysłana - 25 marzec 2010 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nieszczesliwy pierwszy raz... ;)

W sumie kolega w drugim poscie rozwinal temat.

Zeby dobrze zaczac i w stu procentach w pelni sie zadowolic, do palenia trzeba spelnic okreslone warunki.
- Zadnego strachu, w stu procentach swiadomosc i najwazniejsze; brak blokady psychicznej, otwarty umysl.
- Zarezerowany przyjemny klimat, jakis kwadracik, bez ograniczen czasowych, gdzie czujesz sie na maxa pewnie.
- Pewni ludzie, ktorym ufasz i ktorych znasz, bez kompleksow.
- Dawkowanie, trzeba to robic powoli, a nie zjarac wszystko na raz i sie dziwic, ze po 3 minutach wchodzi jakis straszny strzal...

Stary temat, wiec pewnie autor juz tego nie przeczyta, ale nic.

lewe_serce
 Wysłana - 25 marzec 2010 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

mi tam nieraz załączyła się agresja,

jeszcze raz bo nie rozumiem co piszesz... po zapaleniu marihuany stajesz się agresywny? Proszę opisz to bardziej jak to się objawia u Ciebie bo to jakiś ewenement.

kurdes
 Wysłana - 25 marzec 2010 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Moj pierwszy raz: na poczatku wypilem sobie naraz szklanke wodki, a pozniej zapalilismy z kolegami. Czulem sie jak we snie. Np bylem na werandzie bo to byla jakas domowka a pozniej nagle jestem w jakims pokoju, potem znow na dworze za jakims krzakiem sie kitram i wydaje mi sie, ze nikt mnie nie widzi . Mialem tak tylko za pierwszym razem

Robot-Man
 Wysłana - 25 marzec 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

mój pierwszy i ostatni raz był taki, że wziąłem 2 buchy, siadłem na ławeczce i przez pół godziny nawet okiem nie mrugnąłem

woroczu, wybieram cie!

matitito
 Wysłana - 26 sierpień 2010 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie przyjmujesz efektów marii jako coś spokojnego to wydaje się że to gówno a nie faza... kilka razy jeszcze przyjarasz i będzie inaczej

Bubelos
 Wysłana - 26 sierpień 2010 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja w haluny po mj nie wierzę

Villain
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

palę już 6 lat i jeszcze nigdy nie miałem po tym stresu, nie mówiąc o halucynacjach
wyolbrzymiacie panowie.

Zmieniony przez - Villain w dniu 2010-09-01 16:05:21

8 bit

dżiajdżo
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

ja w haluny po mj nie wierzę

ja wierze bo mialem, za 1 razem wlasnie, co prawda te ''filmy'' trwaly jakies 2-3 sekundy ale zawsze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pierwszy raz z marichuana....:(((

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33