FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1669 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Piguła anty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Piguła anty"   

dupka
 Wysłana - 4 lipiec 2005 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

a kto sie nie boi na poczatku, tez sie balalam a teraz to kombinuje gdzie by tu jeszcze teges
albo sie przelamiecie albo bedziecie czekac do slubu, ja tam wolalam sie przelamac

Zapraszam do wejścia na:
[freemp3.6e.pl/]

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 lipiec 2005 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

dupka, źle piszesz - one nie działają po jednej wziętej i już, tylko normalnie trzeba brać od pierwszej do ostatniej, siedmiodniowa przerwa i dalej następne opakowanie

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

dupka
 Wysłana - 4 lipiec 2005 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

no a jak napisalam, ze nie dzialaja juz po pierwszej zazytej tylko trzeba juz brac jakis czas regularnie

Zapraszam do wejścia na:
[freemp3.6e.pl/]

Znawca -

Cronos
 Wysłana - 5 lipiec 2005 09:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce nikogo straszyć, ale pigułki nie zawsze muszą działać. Bardzo rzadko zdarza się, że kobieta na dany rodzaj pigułki może być uczulona albo co już jest niezmiernie rzadkie przy hormonalnym rozregulowaniu organizmu.

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

TurboMEN
 Wysłana - 5 lipiec 2005 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

No te pigułki są już 6 rodzajem wszystkie ine albo uczulały albo rozregulowaywały okres , moje kochanie brało te co ma teraz 2mc temu i były skuteczne a przestała brać ponieważ zapomniałem umuwić ja na wizyte u lek . Czyli jezeli teraz dostanie miesiaczke normalnie znaczy ze pigułki nadal działaja .

W sumie to i tak chcem zainwestować w mirene bardzo dobra metoda antykoncepcyjna i nie jest tak szkodliwa dla kobiety jak pigułka z której toksycznosci i skutków ubocznych nie zdjaje sobie sprawy wiekszość facetów (heh jestem inny)

:-D

ferry
 Wysłana - 5 lipiec 2005 21:36       [zgłoszenie naruszenia]

Masz wszystko na ulotce i tym się kieruj.

Ogólnie zasada jest taka, że wszelkie leki przyjmuje się tak jak wskazuje ulotka, o ile lekarz nie zaleci inaczej.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Piguła anty

Strony: 1 2