FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 31547 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Pigułka Gwałtu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pigułka Gwałtu"   

MR.MST
 Wysłana - 1 marzec 2005 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

"wystarczy troszke inwencji!! " ano widać nie wystarczy,choć do końca to nie wiem,bo takie lokale i imprezy mnie nie kręcą,i tak jak ktoś wcześniej napisał,domówki,ewen. jakieś bardziej zamknięte imprezki rulez.
Z tego jednak co słyszałem od kumpli,którzy tam balują to wielu półmózgów idzie do klubu po laske(taką na jedną noc :>),więc piguła była tu troche logicznym następstwem chorej sytuacji.A i jeszcze jedno:laski nieraz same chca,ale po fakcie twierdzą,że to był gwałt,bo przecież one tylko friltowały z nowo poznanymi kolegami,niezauważając drobnego szczegółu,że dla napalonego ćwierćinteligenta wygląda to "ciut" inaczej.
Tylko jednego nie potrafie zrozumieć:co jest takiego fajnego w seksie z (prawie)nieprzytomną laską, i jak można być aż tak głupim,i mało kreatywnym żeby tak sie zaspokajać?

Rava
 Wysłana - 3 marzec 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

"(...)laski nieraz same chca,ale po fakcie twierdzą,że to był gwałt,bo przecież one tylko friltowały z nowo poznanymi kolegami,niezauważając drobnego szczegółu,że dla napalonego ćwierćinteligenta wygląda to "ciut" inaczej."

och, bo mnie nagła krew zaleje!
co to za tekst?
jak kobieta chce, to chce, a jak mówi "nie", nawet, jeśli facet był ze swoim "jasiem" tuz tuż, to znaczy "nie i spadaj, waćpan!"
Proste!
to jak tłumaczenie, ze jak panna załozy mini, to sama się prosi o gwałt!

A taki gwałt z uzyciem narkotyków nie różni się niczym od normalnego( o ile mozna to w ogóle tak nazwać?!) gwałtu. Jest to wykorzystanie człowieka bez jego zgody! I żadne tumaczenia nic tu nie zmienią!
A gwałcicieli (wszystkich, bez wyjątku) do rzeźni i narzędzie zbrodni out!
A potem do więzienia i życze powodzenia.

no i mi sie zrymowało z tego wszytkiego!

ach, strasznie mnie zezłościł tamten tekst!

korian
 Wysłana - 3 marzec 2005 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Rava ma za***istą rację. ja za gwałt karał bym tak samo jak za zabójstwo. bo taki gwałt bardzo często jest właśnie zabójstwem dla takiej kobiety, a także jej najbliższej rodziny.

Ekspert -

Uriel
 Wysłana - 4 marzec 2005 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

GHB - Gamma Hydroxy Butyrate - dobry jest! Chodzi, że normalne dawki działają jak alkohol tyle, że nie mam sie kaca - dobry dla koksiarzy, którzy nie mogą sobie pozwolić na alkohol - poza tym stosowany w kulturystyce...

Można zrobić samemu - pójśc do chemicznego... zaraz tu oma przyślę - bo moge gadać od rzeczy!

A usuń mi tu któraś wypowiedź za jakiś pkt.

Znawca -

Robson_87
 Wysłana - 4 marzec 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

tez jak pare osob probowalem dojsc do tego jaki sens ma sex ze spiaca kobieta, jaka to wogule przyjemnosc?
takich to wg. mnie tak jak leczy sie kaca alkoholem to ich tez ktos o podobnych sklonnosciach powinien...
i to jeszcze bez tej tabletki by to czuli i zobaczyli jak to jest, bo do najprzyjemniejszych rzeczy to pewnie nie nalezy.

Eska
 Wysłana - 5 marzec 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

"probowalem dojsc do tego jaki sens ma sex ze spiaca kobieta, jaka to wogule przyjemnosc" hehe widze ze panowie nie czaja bazy zupelnie. o to chodzi w tych tabsach ze sie nie zasypia ani nic... tylko jak ktos zje tego tabsa to nie jest nie przytomny, tylko zachowuje sie zupelnie irracjionalnie. Poprostu powiesz komus kto to zjadl -chodzmy tanczyc-ona idzie, chodz na dwor-ona idzie. Normalnie wydajesz polecenia i ktos kto zjadl ta pigule je wykonuje... czyli tu nie chodzi o to ze ktos jest nie przytomny... Tylko ze na drugi dzien sie nic nie pamieta co sie robilo....

swoja droga tak czy siak to jest normalnie przegiecie, ja wogole swojej laski nie puszczam samej na zadne imprezy, obojetnie czy domowka czy w klubie. Wiadomo sa ludzie i parapety, niestety

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 5 marzec 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Eska odezwij sie do wujka Duralka na GG mam sprawe

btw bedziesz siakos w imperium moze niedlugo?!

Znawca -

Eska
 Wysłana - 5 marzec 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Duralas jaka sprawe

w imperium ale gdzie w toruniu czy w bydzi ? Zreszta ani tu ani tam nie bede hehe

Bede 28 w terminalu na yomandzie zaprezentuje hymn TSB 2005

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

MałyWaldus
 Wysłana - 5 marzec 2005 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam nie mam nic przeciwko GHB - pod warunkiem, że to ja go używam, w małych dawkach. A dawanie tego paneinkom w celu gwałtu - s****ieli posadzić pod celę z facetami z długoletnimi wyrokami, iowioedzieć im, za co gwałciciel siedzi. Zwieracze by mu do końca życia popuszczały - to lepsze niż kara śmierci.

Eee... Dupa?

Duralas
 Wysłana - 5 marzec 2005 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie to mozna kupic

Eska ja juz nie biegam na smierdzace techno =D
ale na TSB i SRE bede =D
jak masz dostep do tych srodkow daj znac na GG!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pigułka Gwałtu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: figurka do sexu - co wolicie? | Problem ze wzwodem ;/ | nawilżacze | Problem z kobietami a właściwie ze mną - długie | Swiąteczny sex | jak ćwiczyć mięśnie PC? | Dziewczyna | 2 girls 1 cup - ostateczne starcie | Jk askuteczni epowieksyc tkanki penisa??nowa operacyjna metoda!!moze ktos przetlumacz | Dodatki do masażu erotycznego | Trenuj cyklicznie - mieśnie PC. | Wasz Pierwszy Seks Oralny | Classic vs Oral vs Anal | Temat | Czym go zastąpić??? | nie moge dojść | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | leginsy | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | tatuaż koszulka | odwolanie od mandatu pkp | tegeja wyhuśtaliście na tygrysie | na tygrysie | Lukassssja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.