FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 947 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pijany rowerzysta 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pijany rowerzysta"   

MaciejOOOO
 Wysłana - 23 sierpień 2010 09:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!

Mam ukończone 17 lat, wczoraj przed północą wsiadłem na rower, po 3 piwach. Jak to w takich sytuacjach zwykle bywa capnęła mnie drogówka. Alkomat wykazał u mnie 0.36 mg/dm3. Policjant spisał protokół, sprawdził czy podałem prawdziwe dane bo nie miałem papierów następnie powiedział, że mogę zostać wezwany na komendę w celu przesłuchania. Dodam, że jest to w moim przypadku pierwszy taki durny wybryk. Szukałem po różnych forach i stronach, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o konsekwencjach. Czy wie ktoś co w tej sytuacji może nastąpić/mi grozi?
Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Guetta
 Wysłana - 23 sierpień 2010 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

prawka ci nie odroczą, zapłacisz mandat

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2010-08-23 09:26:39

kuba.s
 Wysłana - 23 sierpień 2010 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

Gueta nie ******* głupot. 0,36 mg/dm3 to jest ponad 0,5 promila i jest to przestępstwo. Jeżeli dobrze Ci się powiedzie to zawiasów nie dostaniesz tylko zakaz rowerowy i minimum 1000 pln Cie wyniesie taka zabawa a jak nie to odróbka w jakimś zakładzie komunalnym czy coś takiego ale jak prokurator będzie w złym humorze to może być różnie. Oczywiście w papierach będziesz mieć to odnotowane.

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

MaciejOOOO
 Wysłana - 23 sierpień 2010 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli wynika z tego, że może być różnie. Zobaczymy, tak nawiasem mówiąc to ile oni mają czasu na wezwanie mnie na przesłuchanie? Może w ogóle nie zadzwonią

Zmieniony przez - MaciejOOOO w dniu 2010-08-23 11:28:50

Jaroch
 Wysłana - 23 sierpień 2010 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

prawko ci moga odroczyc. jeden kolega dostal za to bana na rok, inny na 2, ale ten to mial 3,5 promila

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

kuba.s
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

przesłuchanie będziesz miał w ciągu kilku dni a sprawa pewnie odbędzie się zaocznie i wyrok przyjdzie listownie.

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

YNSO
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

no teraz prawko zabieraja dozywotnio i to jest dla mnie glupotą brac prawko za jazde rowerem, byl przypadek ze jakis typ prowadzil rower i tez zabrali mu prawko ... czy to nie jest glupie?

"Mam Boga swego, niech stanie się wola jego..."

"Po pierwsze dla białasów po drugie dla dziwek..."

baruch
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

^dożywotnio w przypadku spowodowania wypadku, w którym ktoś poważnie ucierpi (jeśli nie zginie, nie chce mi się teraz szukac w przepisach)

brak czasu

Specjalista -

MaciejOOOO
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

Jest szansa, że umorzą sprawę ze względu na niską szkodliwość społeczną, czy w przypadku takich sytuacji nie ma o tym mowy?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie umorzą sprawy, nie ma do tego podstaw.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

kuba.s
 Wysłana - 23 sierpień 2010 12:58       [zgłoszenie naruszenia]

Popełniłeś świadomie przestępstwo więc z jakiej paki mają Ci umorzyć>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pijany rowerzysta

Warto przeczytać: staż - pytanie | Handel obwoźny - pierwsze kroki. | Naduzycie swojego prawa? | Reklamacja (na podst. ustawy o ochronie praw konsumenta) - CZ. II | oczekiwanie na decyzje z banku - ważne pytanie | Franczyza | Alimenty , dorosłe dzieci ? | Konto PKOBP, dziwne znikanie pieniedzy | Sanepid i moja broda | Rezygnacja z telef. stacjonarnego tp | Mieszkanie - prawa | Zatrzymana przesyłka | Oświadczenie pracownika o niekorzystaniu z dni wolnych... pomóżcie. | pobicie ze skutkiem obrazenia ciala powyzej 7 dni | Podpisanie aktu notarialnego-kto placi? | zwolnienie lekarskie | pomysł na produkt | bodzio | kakało | przewiercanie obudowy | joanna bulat | yohimbine | nie używać w celu | hiperreal Toruń | olga borys | ewa farna | wzwod | sex opowiadania | mdma krysztaly | aparat na zęby | nowe playboye | playboy | Kożuchowska | Małgorzata Kożuchowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.