FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 672 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pilne... zwolnienie L4 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pilne... zwolnienie L4"   

Mafialoso
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 18:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Moj pracodawca to kawal hu.... i lubi krecic waly na ludziach. Pytanie brzmi nastepujaco, mam zwolnienie L4 od 06.04.2009 do 18.04.2009 i w tym okresie wypadaja 2 soboty, wielka niedziela i wielki poniedzialek. I poprostu chce wiedziec czy bede mial zaplacone za 2 dni weekendowe i te 2 dni świateczne. był bym bardzo wdzieczny o konkretna odpowiedź dziekuje z góry.

bambochaaa
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 19:09       [zgłoszenie naruszenia]

z tego co sie orientuje to przy chorobowym zawsze platne sa wszystkie dni choroby (jezeli normalnie w weekend masz wolne to i tak musza ci za to zaplacic)

Zmieniony przez - bambochaaa w dniu 2009-04-18 19:17:44

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pilne... zwolnienie L4

Warto przeczytać: przepisanie działki jako darowizny | Pytanie o kare?? | Niszczenie mienia | mBank przelew | zmienione nazwiska rodzeństwa | Pracodawca chce mnie oskarzyc o kradziez | fotka.pl | Karta Bankomatowa | Kosztowny problem z netem | Wiza | jest takie prawo? | Jazda na polskich ulicach | Zgubione dokumenty | Gdzie założyć konto? | Czy musze byc VAT-owcem? | Zaswiadczenie o niekaralnosci | nedela | puchaty | długość nóg | K rzysek | Ambleux | zakład karny | prywatne wiadomoA>ci | beblo | chrząszcz | transy | perfymy | nubira | jagodaa | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.