FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 604 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Pilne dla gliwiczanin! Sprzedam komplet CB +antena 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pilne dla gliwiczanin! Sprzedam komplet CB +antena"   

audi80gliw
 Wysłana - 5 grudzień 2009 10:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[allegro.pl/item834871235_cobra_19_dx_iv_eu_multistandard_nowosc_xylium.html]
[allegro.pl/item833367552_antena_cb_sirio_ml_145_sklep_krakow.html]

elo sprawa pilna, potrzebuje dzis hajsu i mam do sprzedania taki zestawik. Antena z tej samej firmy co na aukcjii ale moja ma 160cm, aukcje podgladowe tylko, nie sa to moje sprzety na aukcjach!!
Antenka na dzien dzisiejszy kosztuje 160 w norauto, a cb radio w sklepach 299 jak na allegro.
razem wychodzi 455, ja za 3 stowki od reki daje to. Odbior osobisty w gliwiacch bo nie cce mi sie pakowac takiego dlugiego badyla

audi80gliw
 Wysłana - 5 grudzień 2009 10:44       [zgłoszenie naruszenia]

aa na sprzecie jezdzilem 3 mieszki.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pilne dla gliwiczanin! Sprzedam komplet CB +antena

Warto przeczytać: nowe buty mustang i puma | PROLIMIT ASSAULT 5/3 roz. M | Sprzedam nowa nokie 6720 oraz ipod touch 2g 8gb | Acer Aspire 5738G | monety vol2 i ty możesz zarobić ! | Jeansy Abercrombie&Fitch Oryginalne 32/34. | BOJOWKI DIVERSE, NIKE - JEANS SPODENKI HOUSE - SMYCZ JP - TANIO | Sprzedam Nokia 6720 ( aparat 5mpx , symbian , nawigacja gps ) | [S] wszystkie części Yamaha R6 98-02 | Agama Brodata Leucistic Orange/Yellow het hypo | [SPRZEDAM] Szorty House. | GARRA RUFA | WRANGLER BRUCE W30 L32 i W29 L32 | [sprzedam] Olimp Taurine Mega Caps | Toyota Corolla | [Sprzedam] Podręczniki do muzyki (nowe) | szczypek90 | zarządzanie jakością | przychodnia rodzinna | vol 11 | chamskie antysemickie | orgazm | prohormony | radiohead | nużeniec | nużyca | emma stone | iga wyrwał | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.