FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9898 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pismo - Wzór 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pismo - Wzór"   

Faabek
 Wysłana - 27 listopad 2006 17:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich forumowiczów . Posiadacie moze jakies formalne pismo z zapytaniem o oferte danej firmy i np cene jej produktów ? Bardzo jest mi potrzebne , tak prosciej to chodzi mi o to ze potrzebuje wysalc maile do 10 firm zajmujacych sie konkretne branza i chcailbym aby to pismo wyglada w miare estetycznie i wiarygodnie ,

Skarbowy
 Wysłana - 27 listopad 2006 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Poraża mnie niemoc ludzi w pisaniu

Lewy górny róg: wasza pieczęć firmowa lub dane firmy
Prawy górny róg: miejscowość i data
Nieco poniżej: dane firmy do której chcecie to wysłać
Na środku: Zapytanie o ofertę
Nieco niżej: Szanowni państwo. Jesteśmy firma zajmujacą sie tym i tym, w branży takiej i takiej zajmujemy się takimi i takimi sprawami. Chcielibyśmy zapoznać się z ofertą Państwa produktów/usług, etc. Prosimy o przesłanie oferty cenowej na adres...itd.

Imię nazwisko stanowisko.

Mnie taki pismo wystarcza.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2006-11-27 19:53:46

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Faabek
 Wysłana - 28 listopad 2006 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

skarbowy wez jeszcze bardziej to rozwin , ja wiem ze jest cos w ustawie o przetarga cos w stylu zapytaie o cene i potrzebuje wzor takiego pisma ..

Skarbowy
 Wysłana - 28 listopad 2006 13:00       [zgłoszenie naruszenia]

To zdecyduj sie czy robisz przetarg czy tylko chcesz dowiedzieć się czegoś o cenach poszczególnych usług/produktów.
Tu masz różne wzorce, które możesz wykorzystać
[http://www.uzp.gov.pl/kontrola/wzorce/03.doc]

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2006-11-28 13:36:55

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pismo - Wzór

Warto przeczytać: problem z autem po wypadku | umowa z Mbankiem | wykorzystanie loga | Towar z Ukrainy, pilne | Alimenty do kiedy? | W co ulokować 10k zł | Reklamacja samochodu u mechanika. | KPA, pytania. | karta pojazdu | Witold Witoldowicz SYN BRONISŁAWA | Mandat karny | Spadek. | Wypadek z udziałem pijanego- jak odzyskac pieniądze? | co ten gosc kombinuje? | Kontrola skarbowa w Niemczech | Brak ubezpieczenia. Pomocy! | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | elegancik | netbook.htm3 opinie | disciples cr | wis | zostaA my przyjaciA3A,mi | hungarystyka | Rozyczka u doroslego | wso wroc | czy fotomontaA | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.