FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 63374 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Pismo techniczne. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pismo techniczne."   

Tamburynek
 Wysłana - 24 październik 2009 16:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jaki ma być odstęp między wierszami bo co czytam to inaczej piszą 6mm , 10 mm , 17mm dodam że piszę na papierze milimetrowym i jak to z tym alfabetem technicznym jest ó, ż , ń też mam pisać czy nie. Proszę jak ktoś wie to niech podeśle zdjęcie alfabetu na parierze milimetrowym zobacze jak to wygląda ( może być zdjęcie własnych wypocin lub z neta) a i jakiś pomysł na pisanie tych cholernych liter macie !

edit tak to może wyglądać to takt próbka z neta , to wklejone wyżej brakuje coś czy może być i też takie robić

Zmieniony przez - Tamburynek w dniu 2009-10-24 16:49:03

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

Ekspert -

cooltras
 Wysłana - 24 październik 2009 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze to ci powiem,że mogłeś chociaż rzucić okiem na zawartość merytoryczna tego co piszesz,bo ni chvja nie idzie zrozumieć

Co do tekstu, powiem ci,że za moich czasów,jak chodziłem do technikum,odstęp wynosił 6 lub 7 mm czyli cos tak jak piszesz.Na pewno nie było to 10 mm,bo pamiętam,że zawsze mnie to wkvrwiało,że to taka nielogiczna cyfra była.A co do polskich liter,to jak najbardziej ą; ę, ó też się pisało, bo to przecież potem było potrzebne przy opisywaniu rysunków technicznych

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Ekspert -

Tamburynek
 Wysłana - 24 październik 2009 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

cooltras Ok dzięki za pomoc i sorry że tak to napisałem byle jak ale czas mnie goni

Ekspert -

_soldat_
 Wysłana - 24 październik 2009 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

j/cooltras to było chyba 7 mm
i liczenie potem zeby dobrze wyszło,
jakiegoś specjalnego sposobu nie miałem
ale jak widzisz wiekszość liter ma takie zaokroglenie na górze wiec zeby było jednakowe to napisałem obrys małego i duzego c wyciąłem i potem tylko odrysowywałem z odpowiedniej strony.

pamietam raz jak od 15 do 2 w nocy pisałem to bo miałem chorą nauczycielke która wszystko kazała tak pisać, nawet notatki z lekcji w odmu przepisywać.

Zmieniony przez - _soldat_ w dniu 2009-10-24 17:20:25

Ekspert -

Tamburynek
 Wysłana - 24 październik 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kiedyś przerabiałem pismo techniczne przedmiot nazywał się ,,dokumentacja techniczna" ale to było dawno w liceum i na zwykłej białej kartce( zeszyt bez linii) a nie na papierze milimetrowym i dlatego pytam się was o radę.

Ekspert -

cooltras
 Wysłana - 24 październik 2009 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kurcze z tym C to dobry patent A ja się tyle narobiłem przy tym Ja zawsze robiłem tak,że odwracałem kartkę np w pionie i kropkowałem sobie gdzie jaka litera będzie,a potem robiłem najpierw wszystkie pionowe linie każdej litery,potem odwracam kartkę i wszystkie poziome,a na końcu ukośne.Ręka się wyrabiała w miarę powtórzeń,ale i tak można było kvrwicy przy tym dostać

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Ekspert -

_soldat_
 Wysłana - 24 październik 2009 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

"Ja zawsze robiłem tak,że odwracałem kartkę np w pionie i kropkowałem sobie gdzie jaka litera będzie,a potem robiłem najpierw wszystkie pionowe linie każdej litery,potem odwracam kartkę i wszystkie poziome,a na końcu ukośne ale i tak można było kvrwicy przy tym dostać"

tez miałem taki patent do momentu jak sie nie pomyliłem z odstepem kilka razy zamiast 3 mm dałem 2 lub 4 i jak zauwazyłem to trzeba było kilka liter zetrzeć.

Zmieniony przez - _soldat_ w dniu 2009-10-24 17:39:49

Ekspert -

erossi
 Wysłana - 24 październik 2009 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

kurva, wlasnie skonczylem pisac caly alfabet (normlane+ pochyłe) i jeszcze pare wyrazów

a jestem na 1 roku polibudy

,,...i daja pismo tech..

Jagiellonia

Specjalista -

Aanarath
 Wysłana - 24 październik 2009 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

dowiedzialem sie przed chwila ze najszybciej szerzaca sie religia XXI w jest kosciol latajacego potwora spaghetti

Ekspert -

Tamburynek
 Wysłana - 24 październik 2009 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

a panowie odstęp między cyframi

Ekspert -

_soldat_
 Wysłana - 24 październik 2009 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

patrząc na wzór który podałeś to 2 mm ale nie pamietam, dawno to było.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pismo techniczne.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | vayo | mad men | wyglA .d | transport międzynarodowy | gabriela spanic | 2 DJ's Live Mix (second round) | 2 DJ s Live Mix second round | Marooda | 2 DJ s Live Mix second round | michel100 | filanajnen | natalia siwiec ckm | szpadyzor | biseksualny | zmarszczka | peep show | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.