FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4707 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Plamy na rękach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Plamy na rękach"   

Raczej69
 Wysłana - 26 lipiec 2009 12:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Od pewnego czasu na moich rękach widoczne są 3 plamy. Odbiegają kolorem od reszty skóry i są takie jakby wysuszone. Niestety nie mam czasu (praca) iść do dermatologa. Może ktoś zna jakieś maści które mógłbym wypróbować. Lekarz pierwszego kontatku nie bardzo wiedział co to jest, ale mówił, że takie rzeczy dzieją się czasem np od potu. Na zgięciu ręki byłoby to możliwe, jednak taka plama występuje również na przedramieniu. Jeżeli żadna maść mi nie pomoże, to oczywiście wybiorę się do lekarza.
Pozdrawiam

wielki_fan
WF
 Wysłana - 26 lipiec 2009 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

znajomy ma takie ale on to caly czas ma takze moze to nie o to chodzi

***Seicento Team***
"Dzis jest nas mało, zbyt mało by pójść po wolność..."

Znawca -

bateryjka
 Wysłana - 26 lipiec 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Mam taka na kostce od alergii, skóra mi sie tam czasem łuszczy i opalenizna schodzi. Swedzi Cie to?

Raczej69
 Wysłana - 26 lipiec 2009 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie to raczej nie jest coś stałego, ponieważ znikneło mi to całkowicie na około 1-2 miesiące ;)

Zdarza sie, że poswędzi ale bardzo sporadycznie, raz na pare dni powiedzmy, przez 2-3 minuty. Alergię mam na bardzo wiele rzeczy, jednak nie jem nic nowego co by moglo takie uczulenie powodowac. Wiesz co Cię w ten sposób uczula? Byłaś z tym u lekarza?

aadidas
 Wysłana - 26 lipiec 2009 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

Też miałem takie wysuszone plamy, nawet gdzieś tutaj temat jest. Były ciemniejsze od reszty ciała ale to bodajże dlatego że nie jestem opalony. Zeszło samo po kilku miesiącach, a lubiało czasem zaswędzieć konkretnie.

Czarny1537
 Wysłana - 26 lipiec 2009 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

za duzo bialka tez tak mialem ogranicz nabial

sebalzk
 Wysłana - 26 lipiec 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

zamiast przejmowaniem się jakąś plamką brałbym się lepiej za masowanie

<chrup chrup>

Raczej69
 Wysłana - 26 lipiec 2009 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

sebalzk
Spokojna glowa :D

bateryjka
 Wysłana - 27 lipiec 2009 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

Z alergia to jest tak, że mozesz sie uczulic na coś na co nie byles wczesniej w każdym momencie życia.

Ja to natłuszczam, sezonowo sie to u mnie pojawia i nie widać za bardzo to sie nie przejmuje tym.

butt3rfly
 Wysłana - 29 lipiec 2009 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

jak to sa suche plamy to mozesz miec problem z nawodnieniem organizmu.
jest dobry krem z apteki do twarzy i ciala, ale musze sie zapytac kolezanki o nazwe, bo nie pamietam.
no i kup jakis capivit hydro kontrol czy cos podobnego

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2009-07-29 16:25:04

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Raczej69
 Wysłana - 1 sierpień 2009 09:59       [zgłoszenie naruszenia]

Tak, są to suche plamy. Jak dowiesz się jaka jest nazwa tego kremu, to proszę o informacje ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Plamy na rękach

Warto przeczytać: dziwna opryszczka na penisie... | Problem od 3 lat;/ | dupny problem | Udar? | Wzmocnienie organizmu | Skierowanie na badania jakie wykonac? | Kilka dolegliwości. | Odświeżanie ran | Zaropiałe kolano. | Wynik badań | Zabieg - przegroda nosowa. | Pomoc | zapalenie mieszków.. | dvpe mi rozsadza a chce mi sie... ;/ | Skóra mi schodzi | Bladość skóry, zmęczenie | noname | no name | ck one shock | polskie gwiazdy | kilinskiego | w krzywym zwierciadlewitaj święty mikołaju | julia pietrucha | chamskie rasistowskie i antysemickie | maclaz | kruszyna69 | kamila zmuda | skala wszechświata | Trzepiecińska | trening 6x w tygodniu | monika nago | straż pożarna | psp | pieta w rzezbie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.