FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1924 razy ¬

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Plan Prezentacji - pomoc w jednym punkcie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Plan Prezentacji - pomoc w jednym punkcie."   

adziapinki
 Wysłana - 17 kwiecień 2007 19:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć , potrzebuje pilnie pomocy czy ktoś może mi powiedzieć czy jeden z moich punktów o treści " Petersburg dawniej i dziś . Miasto zwane Wenecją północy, zachwycające budowlami i chetnie zwiedzane przez turystów" jest dobrze? Bo coś mi tu nie gra i nie pasuje ale nie wiem co. Z dwóch punktów " 1. przedstawienie Petersburga dzi ś, miasta zwanego Wenecją północy, zachwycającego budowlami i chętnie zwiedzanego przez turystów. 2. Petrsburg dawniej i dziś" miałam zrobić jeden punkt ( tak mi powiedział nauczyciel od polskiego) ale nie mam pojęcia jak to zrobic zeby wszystko grało stylistycznie bo ze stylem mam własnie największe problemy no i żeby jeszcze nayuczyciel nie miał nic do tego punktu. jak myslicie jeden wystarczy w zakończeniu? prosze pomóżcie

Adelajda

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 17 kwiecień 2007 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

" Petersburg dawniej i dziś . Miasto zwane Wenecją północy, zachwycające budowlami i chetnie zwiedzane przez turystów"

Ja bym to trochę poprawił na takie coś<bo w sumie ta by uszła, ale można to zawsze zmienić>:

"Petersburg dawniej i dziś:obraz miasta-atrakcji turystycznej('Wenecji Północy') o przepięknej architekturze."

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

adziapinki
 Wysłana - 17 kwiecień 2007 21:38       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki!

Adelajda

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Plan Prezentacji - pomoc w jednym punkcie.