FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2398 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Planety małp a rzeczywistość 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Planety małp a rzeczywistość"   

Wotjys
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chodzi mi o starą planetę małp. Moja interpretacja jest dość prosta: ludzie w filmie to cywilizacja białego człowieka natomiast małpy to Afrykanie(wiem , że nie o to chodziło autorowi ale jakimś trafem film dość dokładnie odzwierciedla sytuację). No więc w filmie wszystko zaczęło się od tego że wirus wybił całą populacje psów domowych i ludzie chcąc mieć jakieś zwierzątka poprzygarniali różnego rodzaju małpy, które dzięki większej od psów inteligencji w skutek kontaktów z ludzźmi w ciągu jakiegoś tam czasu wyewoluowały(wiadomo SF). Podobnie czarni mimo, że powód dla którego zostali sprowadzeni był różny to dzięki kontaktowi z białymi analogicznie uzyskali awans cywilizacyjny dzięki czamu nie są już dzikusami tylko są na równi z nami. Pytanie czy kiedyś dojdzie do tego, że zbierze się pewna masa krytyczna czarnych która zechce sobie wszcząć zamieszki które przerodzą się w wielką rasową wojnę domową. Myślę, że jes to to jedna z możliwości. Nie sądzicie, że można potraktować ten film jak metaforyczne ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem? Ja widzę sporo analogii między filmem a sytuacją w prawdziwym życiu.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Juz widać tego zaczatki. Nie wiem tylko czyja to agenda.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Ekspert -

MrMojo
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

Ekspert -

AlKindi
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Se til helvete og kom dere vekk. Det er ikke en bikkje, det er en slags ting! Det imiterer en bikkje, det er ikke virkel

Huubii
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

to juz sie dzieje

[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

Ekspert -

Rinokot
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak z ta planetą małp ale ja wiele czytałem, oglądałem w necie i jestem za to gorącym zwolennikiem teorii ludzi-jaszczurów.
[pl.wikipedia.org/wiki/David_Icke]

Bardzo madry czlowiek ale niestety przez tzw."racjonalistów" zupełnie lekcewazony a mówi samą najczystsza prawdę.

Jedyny znawca filmowy na forum.

Ekspert -

melvinmik
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra rozkmina, nigdy nie myślałem o Planceie Małp w ten sposób.

Znawca -

blublaty
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

rinokot serio wierzysz w ludzi jaszczurów czy sobie jaja robisz?

ciś typie

Ekspert -

Rinokot
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

rinokot serio wierzysz w ludzi jaszczurów czy sobie jaja robisz?

oczywiście, że wierzę. W ludzi jaszczurów i paleoastrologię. Największym zaszczytem jaki mnie w życiu spotkał było uściśniecie ręki Ericha von Danikena na spotkaniu z jego fanami.
Niestety wielu ludzi jeszcze nie potrafi otworzyć swojego umysłu na takie oczywiste rzeczy i podąża tymi utartymi schematami forowanymi przez jakichś "profesorów" którzy nigdy nie potwierdzą oczywistych oczywistości które głosi Daniken bo wtedy stracili by pracę i byliby skompromitowani tym jak bezmyślnie powtarzali jakieś bzdury. A Daniken to człowiek który całe swoje życie poświęcił na uświadomienie ludziom, że cywilizację przynieśli nam przybysze z kosmosu. Za dużo jest dowodów na jego słowa aby w to wątpić.
Tak uważam

Zmieniony przez - Rinokot w dniu 2015-06-15 22:43:31

Ekspert -

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi czarnymi na rowni to troche kontrowersyjna teza.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Znawca -

Rinokot
 Wysłana - 27 czerwiec 2015 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś po tym filmiku ma jeszcze wątpliwości to znaczy, że chyba już jest tak zaślepiony propagandą i tym co nam serwują media, że nie jest w stanie przejrzeć na oczy.

Zmieniony przez - Rinokot w dniu 2015-06-27 17:48:52

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Planety małp a rzeczywistość

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: CZAT z ameryka lub innymi krajami | Jak utrudnić komuś życie ? | Z***ywarka | Znalazłem telefon w kościele-oddałem | Hotfile,com | morsy | Ale mi faja zmarzła ;> | Jakiego psa sobie kupić? | Nurtuje mnie ta sprawa .Czy snieg jak pada to czy go to boli ? | sto lat Oski ! | FAIL - największe wtopy z życia codziennego | Sto lat Erbi | test na schizofrenię | Dla dziewczyn z inso %-) | sprawa zycia i smierci!!! | Cyce! | oficer nawigacja | Wróżbta Maciej | pobicie | saa | sterydy | wałbrzych | karinka292985 | beyonce | mariusz | mariusz max | wakacje | filologia | Fahrenheit | gainer | fenol_one | squzy | uprzedzenia | cebulaków | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.