FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1296 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Plastry Evra - pytanie do PAŃ 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Plastry Evra - pytanie do PAŃ"   

Technista
 Wysłana - 26 luty 2007 19:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ok jest tak gienek przepisał dla mojej małej plastry evra recepte wykupiłem jakoś dzień przed tym jak dostała okresu i tu pytanko na nie pamiętam jak sie to profesjonalnie zwie dlatego nazwe to instrukcją jest wypisane że jeśli naklei plaster w pierwszy dzień miesiączki(w dzień kiedy wystąpiła) to po 24h nie trzeba stosować dodatkowego zabezpieczenia a jeśli miną 24h to trzeba odczekać tydzień?? może mi ktoś to jakoś ładnie wytłumaczyć ? na chłopski rozum dlaczego dzień robi taką różnicę?

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 26 luty 2007 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o to,żeby hormony zawarte w plastrach zdążyły zablokować owulację.
Najpewniej jest ,jeżeli zacznie się je stosowac pierwszego dnia cyklu miesiączkowego czyli pierwszego dnia krwawienia.
Jeżeli nie nakleiła plstra pierwszego dnia, a np drugiego dnia cyklu należy dla pewności przez tydzień stosować dodatkowo zabezpieczenie mechaniczne czyli prezerwatywy.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-02-26 19:12:52

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

xSZYBKIxx
 Wysłana - 26 luty 2007 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

jakoś to będzie

Technista
 Wysłana - 26 luty 2007 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o to,żeby hormony zawarte w plastrach zdążyły zablokować owulację.
-chyba o to mi chodziło :D

Najpewniej jest ,jeżeli zacznie się je stosowac pierwszego dnia cyklu miesiączkowego czyli pierwszego dnia krwawienia. - ok ;]

Jeżeli nie nakleiła plstra pierwszego dnia, a np drugiego dnia cyklu należy dla pewności przez tydzień stosować dodatkowo zabezpieczenie mechaniczne czyli prezerwatywy. - tyle na instrukcji wytłumaczyli ;] dziady jedne :D

dzięki za odp

szybki jak by nie było będzie bardzo miło tyle wiem

Zmieniony przez - Technista w dniu 2007-02-26 19:17:01

Specjalista -

xSZYBKIxx
 Wysłana - 26 luty 2007 19:17     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Technista
 Wysłana - 26 luty 2007 20:11       [zgłoszenie naruszenia]

andro lub ktoś możesz usunąć art bo wydaje mi się że on nic nie wnosi :) chyba ze twierdzicie z ekipą inaczej to zostaw ;)

lub go zamknąć

Zmieniony przez - Technista w dniu 2007-02-26 20:20:10

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Plastry Evra - pytanie do PAŃ

Warto przeczytać: NIE MAM OCHOTY NA SEKS HELP!!!! | problem z penisem | Chlopak nie ma ochoty na seks :( | Krew w moczu po stosunku | Orient | spozniajacy sie okres - czynniki? | jak sie spuscic? | Świerze powietrze + sex | Okres a tabletki ... ? | panowie help!:) o co moze chodzic? | prostytutka z ogloszenia w gazecie | wędzidełko -a może usunąć? | Patentex Oval po "stosunku" | [foto] Stulejka czy za krótkie wędzidełko a może nic? | golenie miejsc intymnych | bardzo mała pochwa | stukanie z tyłu głowy | skąd internet | przyjaciółka | techno | sage | ksw 24 | honda civic | najlepszy film | mod | weight watchers mobile | pępku | fiesta latina | octavia rs | 100 faceta | vegas | smocze kule | dojtzale chetne na seks z mlodszym | imperium dzwieku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.