FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1712 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
PlayStation 2 Slim Satin silver + 25 gier+gwarancja 
[powiadom znajomego]    
Autor "PlayStation 2 Slim Satin silver + 25 gier+gwarancja"   

konar94
 Wysłana - 24 listopad 2010 23:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Ma na sprzedanie PlyStation 2 Slim w kolorze Satin silver. Konsola ma 2 lata i posiada jeszcze niecałe 3 lata gwarancji (do 1.06.2013r.). Jest przerobiona chipem Matrix Infinity, więc chodzą na niej bez problemu kopie zapasowe gier, jak i oryginalne gry. Konsola jest w stanie bardzo dobrym, zarówno technicznym jak i wizualnym, była sporadycznie używana, więc jest prawie jak nowa (posiada kilka małych rys, wynikających z normalnego użytkowania). Posiada pełne okablowanie. Dodaje do niej oryginalny pad Sony DualSchock 2 (na życzenie mógłbym poszukać drugiego i dorzucić gratis, tyle że od PS one), kartę pamięci 8 mb Sony i 25 gratisów m.in. Call of Duty World at War, Call of Duty 3, Gan Turismo 4, Gta Vice City Stories, Fight Night Round 3, Ojciec chrzestny, Sillent Hill 4, Fifa 08, Fifa Street 2, Bully:Canis Canem Edit i wiele innych znanych tytułów (zainteresowanym resztę tytułów mogę wysłać na e-maila wraz z ich zdjęciami). Sprzedaje ją, ponieważ nie mam czasu na gry, a trochę pieniędzy mogło by się przydać. Wszystkie gry które dodaje, to kopie zapasowe, ale większość z nich posiada ładne pudełka z takimi samymi, dobrze wykonanymi okładkami, jak oryginały. Posiadam do niej wszystkie instrukcje i kartę gwarancyjną wraz z paragonem. Konsola jest naprawdę warta uwagi. Cena jak mnie interesuje, to ok. 300 zł. Zainteresowanym zdjęcia konsoli, wraz z grami, całym zestawem i kontaktem do mnie, mogę wysłać e-mailem. Jeśli macie jakieś pytania, proszę je śmiało zadawać :) Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - konar94 w dniu 2010-11-24 23:26:15

pindzut
 Wysłana - 26 listopad 2010 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

250 i drugi pad. biere

szkoła jest poczebna
czeba szkołę skończyć

pantofell
 Wysłana - 26 listopad 2010 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

300 to dobra cena

jeśli bóg jest to dlaczego go nie ma?

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 26 listopad 2010 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

daje 12 zl + twoje koszty wysyłki

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

robertol
 Wysłana - 26 listopad 2010 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

dam 260 a moje koszta transportu jesli wystawisz to na aukcje allegro Wodzireju

deuzy
 Wysłana - 26 listopad 2010 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

za mnie niż 350 bym nie oddał, nie bądź głupi

stooley get stooleier

Amho
 Wysłana - 26 listopad 2010 21:33     
 Usunięta przez Don quixet za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

pindzut
 Wysłana - 26 listopad 2010 22:09     
[zgłoszenie naruszenia]

robertol
 Wysłana - 26 listopad 2010 22:52     
[zgłoszenie naruszenia]

pindzut
 Wysłana - 26 listopad 2010 22:56     
[zgłoszenie naruszenia]

Amho
 Wysłana - 26 listopad 2010 23:18     
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

PlayStation 2 Slim Satin silver + 25 gier+gwarancja

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: audi a4 2,5 tdi | SAMSUNG L170 | Zegarek Fossil | Tanio prezentacja maturalna na ustny polski | Do wszystkich którzy chcą sprzedać swoją prezentację maturalną! | Golarka Braun Series 1 190 FreeControl (1775) | Honda Civic 91 dresowóz %) | najlepsze odzywki do włosów | Podręczniki fachowe kupię ! Drogi i Mosty ! | laptop toshiba satellite l10-19 | [sprzedam] Moralistyka oświeceniowych bajek - prezentacja maturalna | MONITOR <YES> | Hack CD , Wytrych CD, OOBE i LD | ibiza | Bateria-C130, C140, C260, C300, D520, D720, D730, E250, E380, E500... | SE k550i lub k530i lub nokia 6131 lub samsung j700 | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.