FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1143 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Play mixtura koniec umowy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Play mixtura koniec umowy"   

smuk
 Wysłana - 10 czerwiec 2013 20:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zostało mi jedno doładownie z 30 [30doładowań/30zł] do końca umowy w Mixie w Play. I teraz nie wiem, czy muszę cos zrobić, zeby przejsc do play na karte z zachowaniem numeru, czy po prostu automatycznie po zakonczeniu umowy zostane tam przeniesiony ? Bardzo wazne dla mnie jest, aby nie stracic numeru.
Jak to wyglada w praktyce ?

Znawca -

donwaz1899
 Wysłana - 10 czerwiec 2013 22:30     
 Usunięta przez Banan za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

ccor72z
 Wysłana - 10 czerwiec 2013 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mam ten sam problem. Jak rozwiążesz to daj znać, bo nie chce mi się specjalnie tam iść
Na mixturze są jakieś chvjowe pakiety

Specjalista -

LatamSe
 Wysłana - 11 czerwiec 2013 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Zwykla karta, nie tracisz numeru

o mamo ...

Znawca -

Akacjowy
 Wysłana - 11 czerwiec 2013 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jak rezygnujesz z czegokolwiek na co masz podpisaną umowę to rezygnacja listownie/w salonie z zaznaczeniem, żeby numer był migrowany na karte a nie odłączany.
Jak nic nie robisz tj. siedzisz na dvpie i liczysz, że op bez twojej zgody np. rozwiąże umowę to z chvja spadłeś Sami to oni najwyżej mogą windykacje w*******ić.

przecież nie śpię...

Specjalista -

IwanIV
 Wysłana - 11 czerwiec 2013 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

na bank w umowie jest 30dniowy okres wypowiedzenia. Bez wypowiedzenia umowa zostaje przedłuzona na czas nieokreślony.

pyskatyALI
 Wysłana - 11 czerwiec 2013 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

jak mi się kończyła umowa to zadzowniłem na infolinie, podałem dane i powiedziałem że nie chce przedłużać, i przeszedłem sobie normalnie na na karte na play fresh z zachowaniem numeru

Zmieniony przez - pyskatyALI w dniu 2013-06-11 23:38:39

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 24 czerwiec 2013 12:21       [zgłoszenie naruszenia]

up

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Play mixtura koniec umowy

Warto przeczytać: tatuaż kilka pytań | Spadam dziołchy i chopacy. | wakacje - jakie zajecia? :) | NFS:Underground, problem | Piercing w katowicach? | Praca dla młodzieży | zapraszam do gry ===SOF=== | nie ma mojego pozegnania?? | Młodsza matka= starsze dziecko | najbarzdziej krwawe sceny w histori kina | Banditos %-) | poszukiwany złodziejaszek | Czy warto? | dziewczynki nie dajcie się! | Gierka | wyszukiwarka plików w rapidshare | battlefield 3 | my size | wach | oczyszczanie | milioner | elastan | bfstan | Żydzi | Polskie Celebrities | NAGIE ZDJĘCIA | goodgame empire | gry | the weeknd | olewnik | wytrysk | pierwszy | fl studio | studio | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.