FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2038 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Playstation 2 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Playstation 2"   

loker100
 Wysłana - 19 listopad 2006 08:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
do sprzedania konsola playstation 2 model 70004 czyli wersja slim.
Konsola bardzo malo uzywana, w zestawie pad, karta pamieci sony, oryginalne Gran turismo 4 i Wolfenstein, plus jakies demka.
Cena 500 zł.
Odbiór osobisty w Katowicach, bądź Świętochłowicach.
Istnieje opcja wystawienia na allegro (ale wowczas cena odrobine wzrosnie, o koszt prowizji dla nich)

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

Pauleq
 Wysłana - 19 listopad 2006 09:09      [zgłoszenie naruszenia]

****a 500zl w glowie Cie sie przestawilo

Real

S-man
 Wysłana - 19 listopad 2006 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

OMG, czlowieku, za 250 mozesz sprobowac a i tak watpie czy to ktos kupi <ROTFL> Nowke nie smigana za 400 kupisz

Kocham Cie mycha :)

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 19 listopad 2006 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie orientujecie się po ile stoją nowe w miarę fajne PS2? Myślę czy by sobie nie zakupić owej na początku następnego roku, ale nie wiem ile by mnie to kosztowało.
I skąd gry można brać, tanio a najlepiej za darmo

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

S-man
 Wysłana - 19 listopad 2006 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

PS2? Xa 360 sobie kup albo dozbieraj kase na PS3 - dwojki juz nie ma po co kupowac.

A jesli sie uprzesz, to kupujesz ps2 za 300-400 zeta, przerabiasz i lecisz na piratach - ale piractwo to kradziez

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 19 listopad 2006 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Xa 360 sobie kup nie rozumiem

albo dozbieraj kase na PS3 nie chce PS3, szkoda mi pieniędzy na to, bo ja w ogóle nie gram, ale w PESa czy Fight Night bym przyciął

przerabiasz i lecisz na piratach jak się przerabia? bo konkret lamus jestem w tych sprawach. co trzeba mieć?

I czemu piszesz,że się nie opłaca PS2 kupywać? gry przestaną na to wydawać czy co?

Głupie pytania, ale zacofany bardzo jestem. Nie grałem w nic właściwie od 2,5 roku

S-man
 Wysłana - 19 listopad 2006 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzilo mi o to, zebys kupil konsole XBOX 360 (za okolo 1300 - do 1700 zeta).

Zeby przerobic, oddajesz do specjalistycznego zakladu (poszukaj na necie) albo stosujesz podmianke (nie wiem, bo w tym nie siedze od czasow PSXa).

A PS2 ma duza biblioteke gier, ale kiedy masowo wejdzie PS3, producenci przestana wydawac gry na stare systemy i PS2 po prostu umrze tak jak PSX, C64 czy PEGASUS. Poza tym jest to system juz przestarzaly, grafika nie jest taka jak 4 lata temu i ogolnie teraz juz sa na rynku nowe systemy. Polecam dozbierac kase i kupic cos nowego, niz pluc sobie w brode, ze wywaliles 400 zeta na stary system, kiedy na nowych sa takie gry, ze urywaja lby.

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

loker100
 Wysłana - 19 listopad 2006 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, przedewszystkim to cen sie nie komentuje.
Druga sprawa, pokażcie mi gdzie za 400 kupie nową, bo w media jak dzwonilem to mi powiedzieli ok 530...
Zobaczcie ceny na allegro, a potem sie wypowiadajcie.

Max co moge zrobic to puscic ja za 550 z dodatkowo metal gear solid 3 i metal gear solid 2, oprocz gt4 i wolfensteina oczywiscie oryginalami. Ewentualnie sama konsola z padem za 350.
Mowimy tu oczywiscie o tej malej wersji...

Zmieniony przez - loker100 w dniu 2006-11-19 18:43:47

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

DonChichot
 Wysłana - 19 listopad 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Roberto - nowa PS2: 499zł czarna lub 529 zł srebrna w krakowskim Empiku i Saturnie. Wydaje mi się też, że widziałem reklamy Media Marktu, gdzie czarną proponowali za 399 zyli (aczkolwiek głowy bym sobie uciąć nie dał). I jestem głęboko przekonany, że jeśli poczekasz jeszcze z parę tyg., to przed Świętami będzie można ustrzelić jakąś fajną promocję.

Kobiety są* : atrakcyjne, samotne, zrównoważone (*dwie cechy możliwe).

S-man
 Wysłana - 19 listopad 2006 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/item141801113_nowa_playstation_2_slim_czarna_gwarancja_.html]

loker100, sluchaj DonChichot'a bo dobrze prawi - media oferowalo ps2 za 399 a przed swietami beda znow promocje, szczegolnie w duzych miastach. A gry jeszcze chwila beda chodzily za grosze.

Inaczej - jak znajdziesz lame to Ci kupi. I tyle.

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 19 listopad 2006 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zakup planuję na luty, ceny powinny spaść
A najlepiej jakby już PS3 wyszło, to PS2 może za grosze się już kupi
alem sprytny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Playstation 2

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Silent hill 3 | Kurs na mp3 angielski, niemiecki, hiszpanski, francuski. | Buty Nike Dunk SB Premium US 10 | Spodnie Mecca USA | Różowa koszulka longsleeve | SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNA NA POLSKI USTNY!! | sprzedam Bochenka tanio!!!!! | Warszawa i jej mieszkańcy w twórczości Bolesława Prusa i na obrazach Aleksandra | Części do Samochodów Szeroki Asortyment | Katastroficzne wizje i obrazy zagłady - prez. maturalna | prezentacje maturalne 2009 | polonistka napisze prezentację | monety, ciuchy, tanio | Dwa oryginalne zegarki za 80zł NOWE ! | bluzy i koszulka Jordan | [Sprzedam] Kosmetyki - Vichy Maybelline, Kolastyn | nim | tool | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Grażyna Holi | house of cards | Płaczący | agatka | bikini | skurcz w dupie | Artystyczne interpretacje powstań narodowych w literaturze i malarstwie | nauczycielki | brochacka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.