FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1046 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Po co "coś" jest? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po co "coś" jest?"   

INSOMNIA
 Wysłana - 13 marzec 2010 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Pajaki dobrze Ci odpowiedział.

A czy musi być po cos?

Tadeknorek
 Wysłana - 13 marzec 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

A jak ja mu to rozwinąłem, stracił chęć do dyskusji

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 13 marzec 2010 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Rozwinąłeś ciut za dużo najwyraźniej

Tym samym zostałeś wzięty za kogoś, kto udaje na siłę mądrzejszego niż jest w rzeczywistości

Tadeknorek
 Wysłana - 13 marzec 2010 18:18       [zgłoszenie naruszenia]

Gdybym tego nie rozwinął, to przynajmniej byłbym taki mądry, jak jestem, bo on by zrozumiał to nie tak, jak powinien.

Przede wszystkim nie rozumiem, jak może istnieć "nic". Istnieje tylko "coś", a w "nic", czyli zero wchodzą wszystkie nieistniejące rzeczy, tylko wymyślone.

Można wymyślone rzeczy mnożyć, a jednak w materialnym świecie nadal będą niczym, czyli nie będą istniały. Odkąd świat powstał, nie ma miejsca na "nic". Oprócz pewnych umysłów.

Nawet w próżni coś się zawiera. Gdy masz koszyk i jest w nim zero jabłek, to znaczy że akurat w koszyku ich nie ma, ale jest w nim też zero krasnali, zero wieży stereo, zero piasku itd. A nawet jeśli koszyk jest pusty, to jest koszykiem, najczęściej z wikliny, zawiera mnóstwo bakterii itd.

Jeśli więc mówimy, że coś jest, to zawsze jest coś. Mówimy, że czegoś nie ma, ale zawsze w odniesieniu do czegoś. "Nic" nie istnieje.

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2010-03-13 18:26:26

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po co "coś" jest?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Odnosnie starosci... | :[ | Wymazanie pamięci | Nerwica lękowa z napadami | Dalajlama w Polsce | Ziemianie | O podziałach i woreczkach słów kilka | Co to za aparatura? | biedni ateisci... | samoocena | Yoga | Monitor podświadomości | Kiedy Kościół przestanie namawiać do grzechu ? | Spełnione przepowiednie z Pisma Świętego | krucjata wykształconego chłopstwa,przeciw zabobonom | Umysł ci wszystko wybaczy | blankaholmes | Brown Sugar | Brown | matematyka | spółdzielnia | lubie | fuck friend | insignia | dc shoes | 183374026 | maraton | hagana | gry erotyczne | gdzie kupić bandan | ewelina ds1 | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.