FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2864 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Po co człowiek żyje? Po co ja żyje? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Po co człowiek żyje? Po co ja żyje?"   

Keske
 Wysłana - 12 styczeń 2015 04:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Po co żyjemy? By mieć w życiu coraz więcej i więcej? Co to za życie?

Bo mnie perspektywa życia w społeczeństwie załamuje. W moim otoczeniu ludzie są oceniani na podstawie tego ile zarabiasz jaką masz pracę, i są to jeszcze najniższe progi, bo tego czy masz dobrą pracę czy nie, ludzie oscylują w zarobkach 1000-1600 funtów miesięcznie. Jak zarabiasz 1500 funtow, to już masz dobrą pracę.

Ludzie, z którymi nie wiem o czym mam rozmawiać, bo o niczym ciekawym rozmawiać się z nimi nie da. Byłem z takimi polaczkami w sobote w miescie, oczywiście piwo obowiązkowo, ja wziąłem pepsi. Szybko się uwinąłem.

Jak na razie w wolnym czasie staram się jedynie czytać książki i słuchać nowej muzyki... Ale czy czytanie książek mi coś da? Mam 20 lat, i zadaje sobie te pytania: Po co ja żyje? Czy czytanie książek mi coś daje?

Pozdrawiam

punktwidzeniafilipa.blogspot.co.uk

INSOMNIA
 Wysłana - 12 styczeń 2015 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

2. Po co zyjemy? - pytanie jest tak samo zbędne jakby np. martwy czlowiek zapytal : po co niezyje?

odpowiedzią jest samo zycie.

Keske
 Wysłana - 12 styczeń 2015 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

A ja myślę, że istnieje odpowiedź na to pytanie... Tylko jakie? Moim zdaniem każdy człowiek ma osobną odpowiedź na tą pytanie. Ja mimo, że jestem ateistą, chciałbym przynależeć do jakiejś religii. W Buddyzmie trzeba medytować, a mnie to nie jara :D. Czytam właśnie książke Mieć czy Być Ericha Fromma, i tam opisywał gościu o chrześcijaństwie i ich podejściu do posiadanego bogactwa... Ja jednak osobiście twierdze, że człowiek żyje po to, żeby odczuwać przyjemności.

INSOMNIA
 Wysłana - 12 styczeń 2015 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

W moim poście nie ma nic o tym, że nie ma odpowiedzi na to pytanie, ba, mało tego, jest tam nawet zawarta ta odpowiedź.
Zbędne jest pytanie - czytaj uważniej.

Keske
 Wysłana - 12 styczeń 2015 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, rozumiem :P Ale jednak dla mnie to za mało... Odpowiedzią na to pytanie, jest samo życie...

No okej, moze masz racje, ze to pytanie jest bez sensu... Dzisiaj w nocy sie obudzilem i mnie wzielo na takie pytania xD

Pozdro

Zmieniony przez - Keske w dniu 2015-01-12 16:41:23

blublaty
 Wysłana - 12 styczeń 2015 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Żyje się po to żeby przekazać geny dalej. Człowiek jest jak zwierze bo zwierze je pije a potem umiera i ewentualnie ma młode, z człowiekiem jest podobnie.

ciś typie

Znawca -

marian1970
 Wysłana - 12 styczeń 2015 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

po tematach w "Miłości" myślałem,że znalazłeś już sens swojego marnego żywota-żenujący trolling.

Keske
 Wysłana - 12 styczeń 2015 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki trolling baranie? Sam masz marny żywot :)

marian1970
 Wysłana - 12 styczeń 2015 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

zluzuj synek.
jak tworzysz jakąś wirtualną historię to postaraj
aby była spójna.
chyba ,że twoje problemy pod kopułką to prawda.

wojtek90
 Wysłana - 12 styczeń 2015 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

zrec,srac,ruchac,spac

argh

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 styczeń 2015 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

Zyjesz w srodowisku ludzi, ktorzy dla pieniedzy pozostawili rodziny, przyjaciol. ojczyzne i sie dziwisz, ze kasa jest dla nich glownym wyznacznikiem?

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Po co człowiek żyje? Po co ja żyje?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Autoregresing i Autorebirthing | Jezus Król Polski ... | polsk-kraj absurdu, czyli jak widza nas inni ;] | Szczytuj właśnie dziś ! | Poranek... | Załamanie? | "Dlaczego tak??" | Szok! | Nadwrażliwi | oobe poczatki | Źródło | rozwój duchowy | ksiazka o New Age | Brak zakończenia. | Psychologia transpersonalna | Problem z dziewczyna - wielka depresja. | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | seks w akademiku | lepszego zycia diler full | paluch lepszego zycia diler full | maroko | showuptv asi | asia showuptv | dostawca pizzy | sex z siostrą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.