FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3288 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Po co ten dział?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po co ten dział?!"   

Uriel
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No... po co?

Ale tak szczerze? Czytam pseudo-problemy 14 latków i mnie krew zalewa!!!

Ludzie, nie macie innych problemów niż użalanie się nad tym jak Wasi pseudo partnerzy przyprawiają Wam rogi?

Kiedy dorośniecie do odpowiedniego wieku, w którym poznacie odpowiednie osoby aby stworzyć stałe związki nie będziecie odczuwali potrzeby pisać o pie.rdołach jakie wypisujecie na tym forum... bo zrozumiecie, że To nie było tak naprawde To!!!

Zamiast wziąść się za robotę opiertalacie się specjalnie za nieodpowiednimi dziewczynami/chłopakami niż robić coś pożytecznego! Jak macie problem to nikt na forum Wam nie przedstawi recepty cud jak postąpić z partnerem aby wszystko bylo jak kiedyś bo to nie raj tylko życie!!!

Opamiętajcie się wreszcie!

Sorry ale musiałem - bo zaczynam odczuwać słabośc "ludzkiego urodzaju" oraz brak życiowej majętności!

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2007-08-01 01:04:51

Tudor
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

Po co? Po to żeby właśnie te 14nastolatki pisały, a reszta sogopijców im odpisywała. Żeby oglądalność wzrastała i dochody z reklam co by 'ktoś' mógł na tym zarobić.

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

Uriel
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

Być może Tudor masz rację - żeby oglądalność wzrastała... however zachęcam każdego do ogarnięcia się... i przestania narzekania... jest tyle naprawdę nieszczęśliwych ludzi na świecie!!!

Uważam, że każdy człowiek mający problem powinien uświadomić sobie czy rzeczywiście jego przypadek jest beznadziejny?!

Pozdrawiam.

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pasuje Ci dzial nie wchodz, tak jak ja to robie

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

sun.n
JUSTIN
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:31      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Znawca -

ples
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

Uriel jesteś bezpłciowy...

to marginalny problem
jaka część promila polskich nastolatków szuka na sexinsomnii pocieszenia, porad i ogólnie bryków do udanego szczenięcego współżycia ?

z reguły ten dział, jak i ten bardziej zboczony służą do generowania wszelkiej maści troli internetowych, którzy żyją chwilą upojnego zapomnienia, kiedy można się poonaniować nad swoimi błyskotliwymi wypowiedziami, budując tym swój autorytet i internetowe ego, które rozrastają się wraz z ilością SOG-ów i zmianą kolorów, podpisów, tworząc solidna, schierarchizowana więź.

Staje się to dla niektórych pewnym stylem życia, który pochłania nas w większym lub mniejszym stopniu, bo zza naszego centrum dowodzenia, możemy wytaczać cięższe i te lżejsze działa w obronie naszych racji, nawiązywać stosunki dyplomatyczne, podbijać albo być podbijanym na argumenty. Trochę jak w grze komputerowej.

Można powymieniać te bardziej zbereźne myśli w gronie innych zboczuchów, no bo przecież z mamą, czy tata głupio o tym porozmawiać , a znajomi mogą się później dziwnie na Ciebie patrzeć,a tu wszyscy siedzą w swoim sosie.

Pozatym cała zabawa polega na "goleniu narybka" i budowaniu w euforii wizerunku branżowego je.ba.ki, ze strony płci brzydkiej jak i ładnej

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 1 sierpień 2007 01:53      [zgłoszenie naruszenia]

ples buhahah dobre dam Ci SOG'a

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Uriel
 Wysłana - 1 sierpień 2007 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

ples dam Ci również 'aż' soga za elokwentny i dogłębny wywód. W całym tym sosie amerykański bourbon z kukurydzy wprawia mnie w pewen stan upojenia powodujący takie a nie inne nastroje!

Uriel
 Wysłana - 1 sierpień 2007 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

Hakelbery Ty też się nie ciesz bo i tez dostałeś ale nie wchodzi!

ples
 Wysłana - 1 sierpień 2007 02:36      [zgłoszenie naruszenia]

Uriel, ogólnie jak miałem 13/14 lat (96/97 rok), to również nie przypominam sobie, żebym rozdzierał szaty nad jakąś dziewczyną, czy zadręczał się, że nikt mnie nie LOfCIA.
Byłem grzecznym chłopczykiem, czytałem dużo książek i ostatnią rzeczą byłoby płakanie w poduszkę, ale to nie dlatego że byłem etatowym ruchaczem, tylko po prostu nie miałem z dziewczynami dużo wspólnego.
Po prostu okres dojrzewania minął bez większych wzlotów i upadków.Miałem wyobrażenie, że 20-30 letni ludzie to stateczni, pełni odpowiedzialności i troski za swoje zycie, ludzie.
Teraz zdziczałem trochę od siłowni, przemiana materii mi siadła i zarastam tłuszczem, studia ogólnie mnie uwsteczniają (budownictwo), prowadzący wk.urw.ia.ją, bo są to z reguły nieżyciowi buce, a ludzie sa bardziej dziecinni niż z moi rówieśnicy w wieku 13-14 lat.
Być może to wymysł z mojej głowy, urojenia, albo byłem wychowany w cieplarnianych warunkach i nie trafiałem na jakąś poważną patologie (Warszawa,obecnie bananowy Ursynów)

Ogólnie jak czytam Twoje wypowiedzi to bije z nich taki orientalny spokój i opanowanie swojego życia, co mi się podoba.Chciałbym mieć z 10% Twojej życiowej intuicji. Też Ci dam soga, żebyś pozostał na dobre i na złe w tym dziale

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Chaos Ad
 Wysłana - 1 sierpień 2007 02:38      [zgłoszenie naruszenia]

A nie zauwalzyles ze np. takie 14 latki chca sie czegos dowiedziec / nauczyc ? Jak Ci nie pasuje, nie czytaj, nie odpisuj na te tematy. Z tego co zauwazylem to wiekszosc uzytkowniow jest doswiadczona w tej dziedzinie i chetnie sie wypowiadaja na pytanie jakie zadal autor, skad wiesz ze to co napisze osoba wypowiadajaca sie na dany temat nie pomoze temu "14 latkowi" moze nauczy sie czegos...

P.s Nie, nie mam 14 lat ;PP

iLight

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po co ten dział?!

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | Lardo | załęcka | agata | portfel inwestycyjny | aida yespica | jak zrobić pióro świetlne | BiankaHolms | ustal wzór sumaryczny węglowodoru o masie molowej 70gmol zawierającego 85,8węgla | wioslarz | kraków | sex randki | FETHERLITE ELITE | kopalnia | kasia cichopek nago | regggie | tuleya | rodzaje systemów | rodzaje systemó klasy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.