FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2429 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Po co wracać 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po co wracać"   

MarvBoy
 Wysłana - 30 sierpień 2009 14:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

niech mi ktoś poda logiczny powód po co wracać do osób z którymi się zrywa, przewijają się te tematy i każdy jak mantrę powtarza jak trzeba się zachować po zerwaniu, a osoba zakładająca temat ciągle skomle, że tęskni i chce wrócić. Tak się zastanawiałem i nie przychodzi mi żaden logiczny powód, żeby wracać.
Kilka zerwań przeżyłem i jeśli pominę jakieś smęty w stylu brakuje mi jej głosy, zapachu bla bla bla tego całego szitu to co zostaje? Wspólny kredyt? Dziecko? Potrzebuje od niej nerki bo moja nawala? Ma fajną furę i pożycza mi ją bez problemu?

Znacie jakieś logiczne powody powrotu do ex, na tyle logiczne, że w jakiś sposób mogą wpłynąć, że na fakt że ktoś nie stara się budować czegoś z nową osobą tylko ciągle wraca do tego co było?

Ekspert -

szaunima
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli stwierdzi ze sie zmieni, bo cos tam na niego/nią wplynęło to jesli nie jest za pozno mozna dac druga szanse prawda ? ;)
Chyba ze zdradzil/a to juz inna sprawa.

ninagoP
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiesz, przecież to przez miłość jak możesz tego nie rozumieć...
Kvrwa wiele facetów się płaszczy przed babami tylko po to aby zrobić z siebie *****a, bo większego pożytku z tego nie będzie, bo jeżeli nie olejesz dupy to nie wróci. Czytając niektóre tematy tutaj to większość kolesi stąd powinna robić za kobiety w związkach, bo zachowują się jak cioty, czyli przez litość chcą wymusić powrót. Tak się żalą, trują dupę "proszę pomóżcie ja nie mogę bez niej wytrzymać, ja umrę, zesram się", a wbrew pozorom trzeba po prostu olać i jest 50 na 50 wróci lub nie. Na początku rozstania się myśli, że to ta jedyna, że nie ma lepszej, jest zayebista i w ogóle, ale po kilku miesiącach lub nawet tygodniach zapomina się o niej i myśli "****a, jaka z niej suka, jak ja mogłem z nią być". To jest mocne przywiązanie, które mija z czasem, więc nie wiem, nie można poczekać tych kilku miesięcy, aż ono minie, tylko włazić dziewczynie w dupę? Pierwsze tygodnie są najgorsze i nie należy wtedy nic pić ani ćpać bo się doła łapie i najlepiej wychodzić samemu lub z przyjaciółmi na miasto.
Wnioskując po tym co zawarłem powyżej pozostaje tylko to, że tylko ta niby miłość, czyli silne przywiązanie trzyma człowieka przy drugiej osobie i zmusza, aby powrócić , albo walczyć choć osobiście myślę, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i skoro dziewczyna jest głupią suką, to niech będzie kogo innego suką...

Wierzysz, wierzysz, wierzysz, wierzysz? Życie depcze wyobraźnię. To jest chore.

AdrianHose
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wszyscy wiedzą na forum że jesteś strasznie zimny skvrwiel nie musisz się tak pucować

ninagoP
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

yhym jak każdy tutaj zimny s****iel...

Zmieniony przez - ninagoP w dniu 2009-08-30 15:12:22

qpen
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

istotne jest jak dlugo zwiazek trwal oraz dlaczego sie posypal.dla wiekszosci kulturalne rozstanie jeszcze ciezej jest strawic.jesli jest to np. pol roku, to wiadomo, ze nie ma o czym mowic, ale jesli jest to kilka lat, to sprawa ma sie nieco inaczej.ogolnie nie ma zadnego przedmiotowego powodu jesli jest to zwykle "chodzenie".piszemy o psychice.ludziom szkoda jest czasu, ktory razem dzielili.a jakis nieprzedmiotowy powod?wspomnienia, to co bylo.wlasna slaba osobowosc, negatywne myslenie typu "nie znajde takiej drugiej/drugiego" i co najwazniejsze brak poczucia wlasnej wartosci.dla niektorych ludzi obytych w zwiazkach, rozstania znacza tyle, co zeszloroczny snieg i dlatego tez maja oni zazwyczaj z gorki.

Zmieniony przez - qpen w dniu 2009-08-30 15:19:53

Specjalista -

mati1234p
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

Niektórzy chcą dostawać po dupie...
A zaryzykować zawsze można...

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -

Robercik91
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

ninagoP - SOG
choć ciezko jest tak odrazu olać przynajmniej za pierwszym razem

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2009-08-30 15:44:27

ninagoP
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

dlatego trzeba próbować ze skutkiem oczywiście, a nie żalić dupę na forum w tematach "co zrobić aby wróciła?"

Zmieniony przez - ninagoP w dniu 2009-08-30 15:50:11

Robercik91
 Wysłana - 30 sierpień 2009 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

najgorsza jest pierwsza miłość :P potem już jakoś leci ;) człowiek się do tej pierwszej przywiąże a ze nie ma doświadczenia to odrazu mysli ze cały swiat straci jak odejdzie...

Kordecki
 Wysłana - 30 sierpień 2009 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

najgorsza jest pierwsza miłość :P potem już jakoś leci ;) człowiek się do tej pierwszej przywiąże a ze nie ma doświadczenia to odrazu mysli ze cały swiat straci jak odejdzie...

Oj uwierz, że niektórzy i po pierwszym kopie w dupie robią takie same błędy. Jedyni wracają do ex, bo brakuje im rvchania - inni bo są zakochani i skomlą ze smutku.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po co wracać

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | nastic- | hemoroidy | zatok | cięta riposta | obrzezany | grazyna wolszczak | anna przybylska | lata 80 | bruno | pccc3 | belka | czorny90 | maciąg | maciąg | sykut | multiselect | nasze dziewczyny | prywatne wiadomości | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.