FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10997 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Po jakim czasie poszliście z chlopakiem do łóżka? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po jakim czasie poszliście z chlopakiem do łóżka?"   

Eska
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

po 3ech miesiacach... to moj prawie zaden zwiazek tyle czasu nie przetrwal

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Eska to tak jak moje związki

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

djNokio
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie podobnoe niestety, po 2 miechach juz nachodzą mnie czarne mysli, a po 3 zazwyczaj albo jest tylko seks albo nie ma niczego ;p

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, ze jesli spotykam sie z dziewczyna przez tydzien od poniedzialku do niedzieli codziennie i w niedziele idziemy do lozka to ona sie nie szanuje, a jesli spotykam sie z dziewczyna poltora miesiaca tylko w soboty i po tym czasie rozklada nogi to jest ok ?

Kloper nie badz smieszny.....

Z wiekiem czlowiek inaczej na to patrzy nie tak prosto jak maja to w zwyczaju mlodzi ludzie

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-03-13 12:56:19

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

To co to za związek jak po 3 miesiącach jest tylko sex albo LYpa Ja miałam w życiu 3 poważne związki, przy czym 1 chłopak okazał się ch**** zależało mu tylko na sexie i poleciał w odstawkę...2 sk******n też chciał tylko 1 wiec podziękowałam a teraz jest mój 3 związek poważny NAJPOWAŻNIEJSZY i w tym związku poraz PIERWSZY Kocham, a nie !! Może kiedys i Wy znajdziecie swoja 2 połóweczkę hmm... Powodzenia!!

Kocham Cię Skarbie :*

djNokio
 Wysłana - 13 marzec 2006 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki, niestety dotychczas wszystko co sie zapowiadało na dłuższy związek musiało sie skonczyc (przeprowadzka itp). Lipne to jest no nic ale dzieki za dodanie otuchy :D

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Rhoff-kA
 Wysłana - 13 marzec 2006 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

djNokio dasz radę.. przeprowadzka to jeszcze nic strasznego, chyba że na 2 kopniec świata to zwracam honor Poza tym sama widzę co się dzieje na tym zapyziałym śiwecie..Dziewczyny się puszczają, lecą na kase, auto, albo nie wiem co jeszcze i jak to widze i słysze to aż mi wstyd za nie POWAŻNIE Faceci też nie są lepsi albo sie pchamy albo NARKA no i jak w tym świecie wiedziec jak rozpoznać wartościowego mężczyznę lub pełnowartościową kobietę.. Ryzyk-fizyk..Albo trafisz albo nie ..!!Ble....

slaweh
 Wysłana - 13 marzec 2006 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

ej jeszcze jestem za młody na ożenek, także druga połówka niech sobie gdzieś tam czeka

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Rhoff-kA
 Wysłana - 13 marzec 2006 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Co Wy z tym ślubem.. No przecież mnie się też nie śpieszy do ślubu,dzieciorów, rodzenia itp itd.. Podróż poślubną jak będę chciaął to będę miała bez ślubu To że mam już kawałek czasu chłopa u boku i jestem z nim szczęśliwa to nie znaczy, że od razu do ołtarza się bedziemy pchać Jak potrafisz zaufać, potrafisz pomóc i zrozumieć.. to potrafisz kochać innego człowieka i dlaczego z tego nie korzystać NIe wszyscy na ziemi są pop*******i czyż nie Gdzieś TAm jest ktoś wart WAS i łamiący wszelkie stereotypy dotyczące facetów i lasek w tym wieku!!

Duralas
 Wysłana - 13 marzec 2006 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

jak elita i redzi

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po jakim czasie poszliście z chlopakiem do łóżka?

Strony: 1 2 3 4 5 6