FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4242 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Po pół roku przypomina o sobie... czego chce? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po pół roku przypomina o sobie... czego chce?"   

_Van_
 Wysłana - 29 listopad 2008 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Rok temu poznalem dziewczyne (przez internet), jakby nie bylo dzielila nas spora odleglosc (100 km), miala chlopaka z ktorym byla zwiazana dluzszy czas, takze oboje traktowalismy to jak przyjazn z mysla, ze i tak nigdy sie nie spotkamy. Nie ukladalo im sie najlepiej z jego winy, ale, ze byli ze soba dlugo dlatego ona postawnowila nic z tym nie robic. Pisalismy ze soba codziennie po pare godz, tak mijaly miesiace, wkoncu zdecydowalismy sie spotkac. Mialo to byc spotkanie wylacznie kolezenskie, miala chlopaka dlatego to trzymalo mnie na dystans i niczego nie oczekiwalem po tym spotkaniu. Nigdy nie wierzylem w milosc od pierwszego wejrzenia, do poki mnie nie spotkala. Oboje zakochalismy sie w sobie po pierwszym spotkaniu, chciala zostawic swojego chlopaka i rozpoczac zycie ze mna, ja natomiast mialem wyrzuty sumienia zwiazane z jej chlopakiem, do tego jeszcze odleglosc miedzy nami, ale uczucie i jej namowy zwyciezyly, za 1,5 roku miala studiowac w mojej miejscowosci wiec myslelismy, ze te 1,5 roku jakos przebiedujemy z ta odlegloscia. Widywalismy sie kiedy tylko moglismy, ale ona byla przyzwyczajona do codziennego widywania sie ze swoim bylym dlatego jej to nie wystarczalo, spedzilismy razem piekne chwile. Nagle wszystko zaczelo sie psuc, przestala okazywac uczucia, nie rozmawialismy juz tak jak kiedys, coraz czesciej miala dola, jakby probowala odseparowac mnie od siebie. Jak sie okazalo jej byly zaczal pic z kolegami, popalac z nimi trawe,a ja meczyly wyrzuty sumienia, ze to wszystko przez nia, staral sie ja odzyskac i po pewnym czasie ulegla, tlumaczyla, ze nadal go kocha, a ja w tak krotkim czasie nie moglem poczuc tego co on czuje przez ten czas kiedy byl z nia, zerwalismy ze soba kontakt pol roku temu. Przez pol roku nie potrafilem o niej zapomniec, mysle o niej codziennie, przez ten czas bylem juz z inna dziewczyna, ktora jak myslalem podziala jak "lekarstwo", z czasem cos do niej poczuje i jakos to bedzie, ale tyg mijaly i dalej nie moglem pozbyc sie uczucia, dlatego postanowilem, ze to nie ma sensu i rozstalismy sie. Kilka dni temu odezwala sie do mnie z pretekstem aby dowiedziec sie co u mnie, porozmawialismy szczerze i okazalo sie, ze zostawila mnie dlatego, ze sie bala samotnosci, myslala, ze nam nie wyjdzie albo przez te 1,5 roku ja zdradze, ze latwiej zniose rozstanie niz on, ze to co spotkalo nas bylo zbyt piekne by bylo mozliwe. Powiedzialem jej co nadal czuje i ze nie potrafie byc jej przyjacielem, bo zbyt wiele to dla mnie znaczylo i znaczy, odpowiedziala, ze w dalszym ciagu czuje to samo i przez ten czas nic sie nie zmienilo. Powiedzcie mi co o tym wszystkim myslicie? Podobno jej byly, obecnie znowu terazniejszy sie zmienil i stara sie, wiec czego ona odemnie chce?

Troche sie rozpisalem, ale mam nadzieje, ze znajdziecie chwile na przeczytanie calosci i odpowiedz ^^

Pozdrawiam

esteera
 Wysłana - 29 listopad 2008 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

moim skromnym zdaniem byłes jej ucieczką od tamtego chłopaka... chciała zapomniec,przy okazji poczuła cos do ciebie,ale on znow sie pojawil i wrociła do niego.Teraz bedac z nim,pewnie denerwuje ją fakt ze on nie jest taki jak Ty i to ją meczy,dlatego sie odezwała... pewnie chcialaby was obu...

iLight
świetlisty
 Wysłana - 29 listopad 2008 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

hm, nie domyslalam sie czego by mogla chciec ( takie sa juz kobiety ) .

wydaje mi sie ze po prostu nie chce nic wiecej jak tylko przyjazni i to skłonilo ja do odezwania sie. moze myslala ze juz Ci przeszlo i chciala sie po prostu dowiedziec co tak u Ciebie.

Zmieniony przez - iLight w dniu 2008-11-29 17:57:12

Znawca -

69Mlody69
 Wysłana - 29 listopad 2008 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie sie wydaje, ze chcialaby miec was obu polaczonych w 1 faceta idealnego. Ty zayebiscie z nia rozmawiasz, wyslu****esz jej jak najlepsza przyjaciolka kiedy Ci sie zali co to sie jej stalo. Natomiast jego ma blisko siebie wiec samotnosc jej nie dolega. On ja przytula caluje i wali (nie musi mowic ze ja kocha bo to slyszy od Ciebie) . Ty zostajesz z reka w nocniku bo nic z tego nie masz "czulosci, pocalunki i jej zapach w twoim lozku" Takze moim zdaniem jestes robiony w chvja. Jest tez opcja, ze skoro ma studiowac w twoim miescie to poprostu szykuje grunt czyt. urabia Cie a jak za te 0.5 roku ona wpadnie a Ty na PKP z roza w zebach i jej walizkami w rekach powiesz "Kocham Cie" i przezuci sie z tamtego na Ciebie. Czyli nie bedzie musiala szukac faceta bo Ty jestes juz na miejscu. Zastanow sie nad tym bo ja takiej powiedzialbym "Sp.ier.dalaj"

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 29 listopad 2008 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

no szkoda tylko, że powiedziała Ci ocokaman po pól roku

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 29 listopad 2008 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie ukladalo im sie najlepiej z jego winy"
hahahaah, twoja naiwnosc i głupota nie zna granic
bez obrazy

marcin-ek
 Wysłana - 29 listopad 2008 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

o co im kurde chodzi ?????
nie widzi Cie pół roku , układa sobie zycie na nowo , nie pisze do Ciebie w tym czasie i..nagle pisze .
Nie rozumiem o co chodzi . napewno nie napisała z ciekawossci co u Ciebie slychać .

Specjalista -

highpriest
 Wysłana - 29 listopad 2008 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

ci.pa ja swedzi i ma ochote na innego kut.asa
zadna filozofia, baby sa tepe a ich myslenie jakze plytkie.

A real friend isn't someone you use once and then throw away.
A real friend is someone you can use over and over again.

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 29 listopad 2008 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ty rozpaczałeś, a ona w tym czasie ssała z uśmiechem innego kvtasa, bo się bała samotności
Miała swoją szansę, której nie wykorzystała. Szanuj się i olej temat.

Ekspert -

_Van_
 Wysłana - 30 listopad 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Watpie zeby urabiala sobie grunt bo przeprowadza sie z nim do mojej miejscowosci, a to ze nie ukladalo im sie z jego winy jest pewne, nie tylko od niej to slyszalem, mialem tez inne zrodla.

Panna stara ulozyc sobie zycie na nowo, jej facet w dalszym ciagu drzy na dzwiek mojego imienia, jak przychodzi do niej sms, bo mysli, ze to odemnie, co jakis czas pyta czy przypadkiem sie ze mna nie kontaktowala, gosc ma zchizy na moim punkcie. Dlatego po jakiego chvja to robi? bo jakos nie przekonuje mnie opcja, ze pisze z zwyklej ciekawosci co u mnie...

69Mlody69
 Wysłana - 30 listopad 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawia sie czy ciagle jestes na jej skinienie w razie gdyby z chlopakiem znowu nie wyszlo

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po pół roku przypomina o sobie... czego chce?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 13 | Brak zaufania... | czy zdrada przez internet to zdrada? | przyjąć zaproszenie czy nie, pomocy | przeszlosc partnera | sygnały | No taki bajer | Od czego można zacząć kontakt fizyczny? | Rzuciła mnie. | I jak tu nie wyjść na głupka? :) | Potrzebuje rady- jak delikatnie "spławić" chłopaka... | O chui jaka akcja %-) | Prosze O Tematy Do Rozmowy z Dziewczyna np w pizzeri czy tam w róznych lokalach | Jak poderwać koleżankę na którą wpływ mają koleżanki | sponsoring .... | Sen... | hip hop raport | toksyczny | milena radecka | konkurs najlepsze | gosia glaser | sex z koniem | theoretical bets | infolinia | telekomunikacja | call center | palcu | zdrada przez internet | ważne informacje | sex z mamą | anna werblińska | anna barańska | greg kovacs | gps do 500 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.