FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1954 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Po wjechala na mine i chyba odpala lont...? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po wjechala na mine i chyba odpala lont...?"   

skowix
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie, ze zastapiony, tylko przez kogo? Zauwaz, ze fachowcy do polityki pchaja sie bardzo,a le to bardzo rzadko. Jedyny wyjatek to rpp. A niekoniecznie mam ochote, zeby reprezentowal nas Skrzypek II, bo tak jak tego pierwszego ratuje rpp, tak Tusk ministra finansow juz nie uratuje.

Fluff.y
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Co tam nie znajdą kandydata. Jak takie Misiaki, Palikoty i Niesiołowskie świetnie sobie w mediach, partii oraz biznesie radzą to nie znajdą Wincenta-bis?

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

skowix
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie, lepiej byc zyciowym nieudacznikiem, nie miec konta w banku i odreagowywac zyciowe frustracje w polityce

Fluff.y
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?

skowix
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

O twojej poprzedniej ironicznej wypowiedzi ondosnie dzialaczy po. Wiele mozna takiemu Palikotowi zarzucic, ale akurat nie to, ze sie dorobil, bo to jak najlepiej o nim swiadczy. Ale widocznie wolisz politykow typu j.k o ktorym byla moja wypowiedz.

INSOMNIA
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

PO ma w tej chwili taka sile w mediach ,ze nikt nie ma zadnych szans na odsuniecie ich od wladzy.
Przyklad?Pokazywanie w TV pseudo specjalistow ekonomicznych typu: Petru,Zuber,Tejchman(ten to nawet studiow ekonomicznych nie skonczyl),ktorzy powtarzaja jaki to Rostowski cudowny i jakie to genialne decyzje podejmuje.
Ostatnio nawet Zuber powiedzial ,ze dzieki ukrywaniu dziury budzetowej mamy minimalny wzrost

Fluff.y
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Skowix czy ja coś komuś zarzucam? Nie projektuj na mnie swoich urojeń ;)

skowix
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Co tam nie znajdą kandydata. Jak takie Misiaki, Palikoty i Niesiołowskie świetnie sobie w mediach, partii oraz biznesie radzą to nie znajdą Wincenta-bis?
Nie uzyles tutaj ironii? ok, w takim razie rozumiem, ze wyzej wymienionych panow podziwiasz za ich osiagniecia na tych plaszczyznach.

indecent
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zmiana na stanowisku ministra finansów nic nie da, bo znaczna część ekonomistów nie ma żadnego pomysłu jak zapchać tą dziurę. Ci najlepsi powtarzają że jedną z trzech możliwości jest zwiększenie podatków. Sami nie wiedzą co można by zrobić z tym kryzysem.

masti
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie interesuje mnie czy wiedzieli czy nie......

dlatego mnie nie interesuje,bo licza sie fakty.....
a polska nie jest wyspa gospodarcza niezalezna od innych krajow.
moze nie chceli wywolywac niepotrzebne paniki?bo to co dzieje sie w usa i na zachodzie dochodzi zawsze do nas z opoznieniem.szacunkowo ok 6-12miesiecy....jestesmy po prostu przesunieci fazowo....
i stad te pozorne i rzeczywiste dobre dane gospodarcze.
ale jak komisja europejska korzysta z innych zrodel(ciekawe jakich?) niz nasz rzad-to jest po prostu bajzel!
i wskazuje to na razaca indolencje ministra.
tusk sie pogubil-trzeba bylo goscia wymienic a teraz jest antyreklama rzadu na caly swiat-bo opozycja rzada wymiany...

tuska mozna jedynie krytykowac,ze nie kontroluje i nie sprawdza co robia jego ministrowie....
przez glupote rzadu pewnie nadal z abonamentem zostanie bez zmian...drepczemy w kolko,podobnie jak mial byc zniesiony obowiazek meldunkowy-pare miesiecy o tym mowili i na tym sie skonczylo...dawne stalinowskie prawo ma sie u nas jak najlepiej...ponad 60 lat!

niewiele sie spodziewalem po po-nie ukrywam ,ze nie robilem sobie zludzen-chocby stary temat o bledach po przed dojsciem do wladzy.

ale teraz zaczynam widzec tam jakis haos-jakas wewnetrzna walka o wladze,czy po prostu pogubili sie?

upr?juz w innych tematach o tym pisalem...tak naprawde upr to korwin...
a korwin nie jest zbyt powaznym czlowiekiem-pisal kiedys satyryczne artykuly we wprost-ludziom sie te jego pseudologiczne wywody podobaly-a on na tej podtawie zalozyl upr z programem z wlasnych felietonow....
tojest jak zabawa logiczno-slowna a nie realny program-na tej podstwie to mozna zrobic gre komputerowa-gdzie gracz jak bog decyduje w ramach programu gry o wszystkim a jak dorwie kody-to utonie w obfitosci wszystkiego.ale realnie to nie dziala-bo jest tylko felietonowym programem partyjnym opartym na logicznych paradoksach a nie faktach.
i jezeli przez dwadziescia lat nic upr nie osiagnelo a jej dzialacze ,lacznie z korwinem ,albo sie osmieszaja albo nic nie robia.to kto ich wybierze?tylko niedoswiadczeni lub niewyksztalceni wyborcy nie rozumiejacy zlozonosci politykii gospodarki

masti

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po wjechala na mine i chyba odpala lont...?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Przemilczenia i tabu w mediach | Kara smierci- potrzebna czy nie? | Wydobywanie gazu ziemnego z formacji łupkowych. | eksmisja z nart | Propaganda: ułuda i przymus | Wstrząsający film; Amerykanie zabijają cywilów w Iraku | znalazlem ciekawa piosenke o Polakach w II wojnie swiatowej | Prezydent Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej | Polska - Rosja pojednaie??? | Czy Jarosław będzie Prezydentem? Rozważania na temat wyborów 2010 | Czy nie zastanawia Was obłuda polskiego społeczeństwa (ws. śmierci L.Kaczyńskiego) | Polska i Unia-akcesja | Lech Kaczyński - jakim był prezydentem? | FAŁSZ NA MIARĘ TRAGEDII | Mam straszliwe podejrzenia 10.04.2010 | Federacja czy Konfederacja? Unia Europejska. Traktat Lizboński. | regulatban- | Agata Załęcka | marzenie44hot | filmiki dla A" punA3w | selekcja | duA?a warszawianka | III wojna A>wiatowa | hitman trylogia | All Inclusive | jenny88 | pzp | loved up | naprawa łodzi | wpływ wojny na psychike człowieka | plagiat | jak zbc cicho szybe w plastikowych drzwiach | praca licencjacka | pistorius | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.