FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1906 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Po wjechala na mine i chyba odpala lont...? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po wjechala na mine i chyba odpala lont...?"   

masti
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 22:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zaczynam sie niepokoic o Po...BO wole ich niz reszte partii mogacych zdobyc wiekszosc....
Zaczynaja sie jakies dziwne ruchy,wypowiedzi,pomysly....
Wyglada na to ,ze tusk zaczyna sie gubic...

fakty ,ktore mnie powaznie zaniepokoily:

1.jak to mozliwe,ze minister finansow wie mniej o sytuacji polskiej gospodarki niz komisja europejska?
Wg mnie jest to dyskwalifikujace rostowskiego jako ministra i ekonomiste...w kazdej firmie ksiegowa,ktora nie wiedzialaby jaki jest stan finansow wylatuje(i jeszcze ewentualnie prokurator)

2.projekt ustawy medialnej uzgodniony z psl i sld-zostaje bez uzgodnien zmnieniany przez po...

Tragiczne posuniecie!-tak sie nie robi.to duza utrata wiarygodnosci i kombinatorstwo.-jestem wrogiem takiego sciemniactwa.nie rozstrzygam czy to sluszne czy nie-jak sie ugodnilo trzeba dotrzymac-lub nie uzgadniac ....
[http://www.dziennik.pl/polityka/article404673/Tak_telewizja_stracila_880_milionow.html]

3.Z powodu nagle odkrytej dziury budzetowej-rzad zapowiada podwyzki vat,akcyzy i podatkow....
Te decyzje wysadza rzad-beda nowe wybory-znow przedwczesne i raczej po juz ich nie wygra...
[http://www.dziennik.pl/polityka/article404601/Przez_dziure_w_budzecie_wszystko_zdrozeje.html]

same decyzje z powodow ekonomicznych tez nie sa zbyt przekonywujace-ale diabel tkwi w szczegolach...
przy zblizajacej sie stagflacji-taka decyzja wg mnie jest tez mocno watpliwa i nie odnoszaca przewidywanego skutku...

zaczynam myslec,czy tak nie maja jakiegos kreta z partii opozycyjnych?
Bo te pomysly sa zaskakujace...i co gorsze-nieskuteczne...

Zmieniony przez - masti w dniu 2009-06-24 22:14:09

masti

Znawca -

Fluff.y
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

zaczynam myslec,czy tak nie maja jakiegos kreta z partii opozycyjnych?

Przecież to oni są kretami dla Polski.
Dziwisz się, że tracą grunt pod nogami? Ja nie. Ile można ujechać na samej propagandzie sukcesu? No na dłuższą metę się nie da.

Dodam kolejne punkty:
4. Brak wiadomości kto faktycznie zakupił stocznie(śmierdząca sprawa).

5. Nieudolność dyplomatyczna i olewanie wizerunku Polski w innych krajach(patrz artykuł w Spiegelu, ostatnie incydenty na Ukrainie, lizanie dupy Jankesom, "pożal się boże" umowa z Berlusconim i Hiszpanami co do Buzka, "cicha" kandydatura Sikorskiego na przewodniczącego NATO itd.)

6. Afery korupcyjne i nepotyzm.

7. Palikot.

Zmieniony przez - Fluff.y w dniu 2009-06-24 22:52:00

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

duzojem
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dajcie sobie spokój z tą polityką. Polskie parlamentaria śmierdzą jak śmierdziały w II RP tak teraz. Wszystko to jest robione pod publikę która zupełnie upije. Najpierw buzek premier aws i krzak który jak kandydował na prezydenta to w swojej ramówce zamiast siebie wysunąć na plan pierwszy to dał kwasniewskiego. Pamiętacie jak rząd buzka odchodził w niesławie a teraz co media się podniecają prof. Buzkiem który to teraz ma szanse na dogodny stołek w ue. Czasem żal mi du.. ściska jak widzę tą krótkowzroczność w narodzie. No i oczywiscie Po wielkie PO które powstało przez krzykaczy wokół biednego Olechowskiego. Przecież jak się śledzi całe te historie tych partii co działają na scenie politycznej to ja nie wiem naprawdę jak można tu jakąś partie popierać. Na insomi już była idea założenia alternatywnej do tego stada baranów partii ja tam jestem za

Obrońca smerfów

Camillus2
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

3.Z powodu nagle odkrytej dziury budzetowej-rzad zapowiada podwyzki vat,akcyzy i podatkow....
Te decyzje wysadza rzad-beda nowe wybory-znow przedwczesne i raczej po juz ich nie wygra...

Ty naprawdę wierzysz, ze to jest "nagle odkryta dziura budżetowa"?

Znawca -

gonzoou
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 23:19     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

masti
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

upr ? to jakby glosowac na pape smerfa-taki sam sens(bezsens).

nie obchodzi mnie czy wiedzieli czy nie-fakty jakie podaja:rostowski kompletnie zaskoczony.
nie lubie takiego sciemniania-dosyc mam tego na codzien...
na miejscu tuska rostowskiego bym szybko zmnienil-bo on raczej nie ma pomyslow-co z tym zrobic-bo podniesc podatki to kazdy duren umie-ale to nic nie da...

masti

Znawca -

Camillus2
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

może ja czegoś nie rozumiem, ale najpierw mówisz, że nie obchodzi Cię czy wiedzieli czy nie, ale zaraz potem mówisz, że nie lubisz jak ściemniają. Natomiast jeżeli wiedzieli (o czym jestem przekonany) tzn. , że ściemniali, a to oznacza, że cię obchodzi.

A możesz uzasadnć swoją ocenę UPR. Mi się np. ich program coraz bardziej podoba.:)

Znawca -

Daer
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Camillus, nie tylko program się liczy. W polityce liczy się jeszcze skuteczność, ambicja, chęć przejęcia władzy.
Co do tematu, to widzę że stosunek Mastiego do PO zaczyna się zmieniać podobnie jak mój stosunek do PiS, tzn. tak samo sie to zaczynało. Co do punktów Mastiego i Fluffiego - dobre.

Wiadomo było, że ten budżet był zbyt "optymistyczny". Ale to Rostowski firmował go swoją twarzą, zapewniał, etc. Więc musi być pociągnięty do odpowiedzialności, niezależnie od tego, czy "wszyscy wiedzieli".

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

skowix
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

No ok, Rostowski do dymisji i kto ma go zastapic? Nikt przy zdrowych zmyslach w obecnej sytuacji nie zgodzi sie objac tego stanowiska. Sytuacja troche podobna jak przy powolywaniu prezesa NBP, kazdy z liczacym sie nazwiskiem odmawial i mamy teraz budowniczego mostow
Polsce potrzebny jest premier z charakterem p. Thatcher albo chociazby Balcerowicza, ale to marzenia raczej nierealne do spelnienia. Inaczej ciagle bedziemy miec kpine, polegajaca na tym, zeby podpasc jak najmniejszej czesci spoleczenstwa.

Camillus2
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Camillus, nie tylko program się liczy. W polityce liczy się jeszcze skuteczność, ambicja, chęć przejęcia władzy.
Co do tematu, to widzę że stosunek Mastiego do PO zaczyna się zmieniać podobnie jak mój stosunek do PiS, tzn. tak samo sie to zaczynało. Co do punktów Mastiego i Fluffiego - dobre.

pk. zgadzam się z Tobą

Wiadomo było, że ten budżet był zbyt "optymistyczny". Ale to Rostowski firmował go swoją twarzą, zapewniał, etc. Więc musi być pociągnięty do odpowiedzialności, niezależnie od tego, czy "wszyscy wiedzieli".
Tutaj już się mniej zgodzę. Czyli Rostowski, który bez słowa Tuska nic nie może zrobić ma odejść, bo nam ściemniał. Tak? ok. zgadzam się, bo jeżeli uważał to za bzdury to powinien zrezygnować z funkcji. Ale jeżeli oszukiwał cały naród (z polecenia Tuska) to powinien w takim razie nie tylko on odpowiadać, ale też i Tusk, który jest głównym odpowiedzialnym za to. Ale i tak wiadomo, że tylko płotki będa za to odpowiadały.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 25 czerwiec 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Skowix, co po liczącym nazwisku, skoro "jest jak jest"? Czy taki Rostowski to naprawdę dobry i niezasstąpiony minister?

Tusk odpowiada przed parlamentem, mała szansa na to, że zostanie ukarany zmuszeniem do dymisji. Dlatego o tym nie wspominam. Zresztą to naprawdę była działka Rostowskiego, a to, że ten uległ naciskom to już jego problem.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Po wjechala na mine i chyba odpala lont...?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Marże na żywność pod kontrolą? | Na jaką partię polityczną zagłosowałbyś,gdyby wybory odbywały się w tą niedzielę?? | Podatek od łatania dziur w jezdni | Polacy jak chłopi pańszczyźniani? | Wiek głupoty | kiełbasa wyborcza, kłamstwa, oszustwa, cynizm polityków | Elektrownia atomowa za płotem? | Znajomość języków obcych u polityków | Unia Europejska została zaprojektowana przez Związek Sowiecki? Książka W.Bukowskiego. | Nigel Paul Farage | Skandal w Wilnie: Piłsudski niczym Hitler i Stalin | Prawybory - opinie | Przemilczenia i tabu w mediach | Kara smierci- potrzebna czy nie? | Wydobywanie gazu ziemnego z formacji łupkowych. | eksmisja z nart | soszyńska | magdalena soszyńska | fallout 3 | innewiadro | tiger | kipklia | Filo | peugeot 206 | murphy | nlp | samusionek | cartier declaration | 123123 | sync | dziewczyna z dzieckiem | sauna | termy | kettlebell | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.