FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4695 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Po złamaniu kostki w stawie skokowym 
[powiadom znajomego]    
Autor "Po złamaniu kostki w stawie skokowym"   

colnago55
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 22:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Trzy lata temu uległem wypadkowi po którym miałem złamaną kostkę w stawie skokowym /lewa noga/. Gips zdjęto mi prawdopodobnie za wcześnie, gdyż opuchlizna nie znikła a ból też się pojawiał.
Lekarz stwierdził jednak wówczas, że wszystko po jakimś czasie wróci do normy. Do normy jednak nie wracało. Zalecono mi zabiegi rehabilitacyjne np. pole magnetyczne itd.
Przynosiło to krótkotrwałą ulgę, ale przynosiło. Zabiegi powtarzałem kilkakrotnie.
Obecnie jednak mam duże kłopoty z normalnym chodzeniem, utykam na lewą nogę, trudno mi wsiadać i wysiadać z pojazdów mechanicznych. A długie chodzenie sprawia mi bardzo duży ból.
Po ostatniej wizycie u chirurga ortopedy , ten ostatni zalecił mi operację korygującą złamanie po przedstawieniu mu ostatniego zdjęcia i opisu obecnego stanu po złamaniu. A brzmi ono tak:
"Stan po przebytym wygojonym złamaniu kostki bocznej lewej. Wtórne zmiany zwyrodnieniowe w lewym stawie skokowym ze zwężeniem szpry stawowej." Proszę o pomoc osoby, które poleciłyby mi klinikę w Polsce prowadzącą takie zabiegi. Nadmieniam, że obecnie mam 53 lata i moje kości nie są już zbyt młode.

buee
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 22:48       [zgłoszenie naruszenia]

ach, ok, źle zrozumiałem sens wątku

Zmieniony przez - buee w dniu 2008-04-12 23:01:26

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Po złamaniu kostki w stawie skokowym

Warto przeczytać: energy drinki | Testy CRP - kontra zbędna kuracja antybiotykowa | Ból nóg | Gorące ręce :[ | Problem ze szczęką | Zatykanie się uszu | Kucie w uchu, rosnąca temperatura | TV i Komputer- bóle głowy, oczu... | odcisk z korzeniem | Plamy na skórze | Bol barku | czerwone plamy po Alkoholu | zylka w oku | Poparzenie | Odpowiednie nawilżenie skóry... | napuchnięcie na stopie | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | znalaz?em j? | wojna ?wiatowa | cherry | koks? ? ???? ?w | ksi??ka | oblicz warto?? wyra?enia wykorzystuj?c dane z rysunku powy?ej | do?adowanie heyah | przemy l | wywiad z technikiem sekcji zw ok | wezwanie do wyp aty wynagrodzenia | zywa okurva | Tw j idea sylwetki | Idol Rudy si nie dosta | kapitan bomba | 406 coupe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.