FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15879 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Pobór do wojska 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pobór do wojska"   

Daer
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:18       

Przeniesiona przez minner z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ponoć w kwietniu jest pobór.. Gdzie mogę o tym poczytać - termin, kogo dotyczy, etc.? jakoś nie mam nastroju ani sił szukać takich informacji, toteż pytam..

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

marzec, maj napewno jest, bynajmiej tak bylo rok temu, ale kwiecien
oraz lepiej do militarii przeniesc

Zmieniony przez - Kamil102 w dniu 2007-03-07 17:40:06

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Daer
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mhm, może i lepiej - tu widziałem kiedyś jakieś tematy o poborze, dlatego tu założyłem
Poza tym dzięki

minner
SZPIEG
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

przeniesione...

owszem pobór wiosenny w kwietniu jest możliwy...

ale ogólnie sytuacja z poborem wygląda tak, że dane jednostki w pewnym okresie zgłaszają zapotrzebowanie na poborowych do różnych WKU, często jest tak że WKU w rejonie danej jednostki zbiera dla niej poborowych, ale nie jest to regułą, czasami też WKU współpracują z danymi jednostkami... także bardzo ciężko wyczuć gdzie się trafi...

jak ja szedłem do wojska, zgłosiłem się na ochotnika, i wojskowi w WKU byli na tyle spoko, że pozwolili mi wybrać sobie jednostkę, oczywiście wybrałem blisko domu

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

To może wyjaśnię - za miesiąc będę skreślony z listy studentów, od października mam nieważna legitymację i nie mogę okazać zaśiadczenia z uczelni. Mam kategorię A.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 7 marzec 2007 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

tu masz oficjalne dane o poborze 2007 ze strony MON

[http://www.mon.gov.pl/artykul_wiecej.php?idartykul=2629]

na Biuletynie Informacji Publicznej swojego powiatu możesz dokładnie sprawdzić w jakim terminie jest pobór w Twoim powiecie, gdyż bywa to róznie, o ile umieścili to w BIP a powinni...

masz miesiąc może Ci się uda jeszcze wywinąć, ale jeśli wiesz że i tak Cie to nie ominie to może lepiej jest się zgłosić i wybrać jednostkę blisko domu ?? w końcu obecnie to chyba tylko 9 miesiecy slużby... z jakiego miasta jesteś to mogę Ci doradzić jednostkę w miarę ściemniarską...

INSOMNIA 2013

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 7 marzec 2007 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Warszawa. W sumie myślę, by się zgłosić, ale wolę spytać - od roku się nie odzywali, więc nie chcę niepotrzebnie wywoływać wilka z lasu

minner
SZPIEG
 Wysłana - 7 marzec 2007 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm Warszawa, no tak tam jest kilka jednostek, ciężka sprawa, najlepiej byłoby jakbyś dobrze pogadał w WKU i się tam załapał do służby jako jakiś kierowca albo obsługa (taki goniec co siedzi przy okienku sie caly dzien opiernicza)... ale to bys musial dobrze z nimi pogadac w WKU...

poza tym jest 1 Brygada Pancerna w Wesołej pod Warszawą, ale tam to raczej będziesz miał normalną służbę :-/

jest też żandarmeria, ciekawa służba i łazenie patroli po mieście....

no niewiem cięzka sprawa

albo pokombinuj zeby dostac sie na WAT na sluzbe zasadnicza, na szkolach wojskowych zwykle szweje maja luzy...

Zmieniony przez - minner w dniu 2007-03-07 18:09:28

INSOMNIA 2013

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 7 marzec 2007 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, sog jest

yoji
 Wysłana - 7 marzec 2007 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

minner, ty jestes obeznany to sie ciebie moge zapytac. Jak to jest teraz z marynarką wojenną? mozna isc bez problemu do takiej jednostki czy jedynie istnieje Akademia Marynarki Wojennej?

Być, czy mieć? - takie dwa pytania...

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 7 marzec 2007 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

na wiosenny pobor juz sie chyba nie zalapiesz, predzej jesien, ewe lato
jak masz prawko na b. dawaj na kierowce
zandarmerie odradzam, ciekawa sluzba ale b. rzadko w domu, rozmawialem z paroma. z zetonów z zsw. i narzekali ze od groma slużb i rzadko do domu, o bozyn narodzeniu i sylwku praktycznie nie mysleli

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pobór do wojska

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Musztra jako element wychowawczy. | przewóz broni | Broń jądrowa Korei polnocnej | Wojsko | Wojsko | Bezpłatne katalogi | Automatyczny Schotgun - Beretta | Czy można odwołać się od E | Poboru nie bedzie | elektryczna replika xm8 | WYPEŁNIAMY PROFILE! | WOJSKO CZY POLICJA ? | wywiad | Własny czolg? | 31 Baza Lotnicza Krzesiny/ F-16 | Survival - Jak zrobić kuchenkę? Wasze pomysły. | yourofsky | sześciany | sześcian | oppa oppa | colt | z koniem | show up olsztyn | show up tv | Giorgi Tevzadze | bmw m5 | rocznica | -Karyuu | grafika in ynierska | problem z dziewczyna z klasy | zablokowany ekran telefon samsung galaxy ace | Generalnie dobrze, to po hiszpańsku 7, ale troszeczkę inaczej | gambia | Karyuu | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.