FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 925 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobicie, groźby 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobicie, groźby"   

Hobik
 Wysłana - 17 lipiec 2010 00:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzisiaj kiedy wszedłem do klubu jeden "cygan" rom powiedział że mam prze***ane ze za***ałem mu ileś tma milionów (widziałem się z nim w jednym klubie 2 tyg temu on zgubił jakieś pieniądze a ja portfel - najprawdopodobniej zostaliśmy okradzeni) ale on myśli że to ja go okradłem i chce ode mnie pieniądze, pobił mnie i groził że mnie za***ie w tym tygodniu, cygany są nie bezpieczne i w ogóle mam dość problemów od razu zgłosiłem to na policje załatwiłem obdukcje, policja pojechała do klubu a tam... nikt nic nie widział i nie ma nagrania z kamery.... czyli to nie żaden chłystek i pewnie mnie dopadnie. Ale dajmy na to że policja go zgarnie co może za to dostać ?

mlkv
 Wysłana - 17 lipiec 2010 01:03       [zgłoszenie naruszenia]

Wyszukiwarka, milion razy było.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pobicie, groźby

Warto przeczytać: Kredyt | znaczenie polskiej giełdy w Europie !! pomocy !! | punkty karne/ co działać? | Wypowiedzenie umowy oc, problem | Jak wymeldowac kogos z rodziny?? | Inflacja a bezrobocie, pomocy!!:) | Zmiana pracy co z urlopem ?? | Przyczepa Gastronomiczna | Jazda na przypale... | zaświadczenie o stanie cywilnym | Pożyczka na oświadczenie ? jak ? | patologia w domu.. | Bony skarbowe - obliczanie | Studia ekonomiczne | potrącenie 2 osób na pasach | dolary... wymieniać na złotówki?? | polskie aktorki nago | qligowski | bezdomnych | bezdomni | chuj | odbyt | pedal | seks z facetem | dowcipy rasistowskie | prostytutka | chodzisz do koA>cioA,a | kamera samochodowa | mrozińska | muzyka wieczA3r | przegląd sportowy | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.