FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1559 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobicie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobicie"   

Man_X
 Wysłana - 18 październik 2006 23:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przed chwila mialem raczej malo przyjemny telefon... sprawa w skrocie wyglada tak:
Dzwonil ojciec poszkodowanego (przynajmniej tak sie przedstawil), odrazu zaczal od tego ze mam zaplacic jego synowi odszkodowanie w wysokosci 1400zl za leczenie wykruszonych (nie wybitych) 3 zebow. Sprawa miala podobno miejsce ponad 2 miesiace temu. Nie wiedzialem co odpowiedziec bo pomimo tego ze znam kolesia z widzenia (poszkodowanego) i nie lubimy sie za bardzo nigdy nic mu nie zrobilem. Tak tez przez tel odpowiedzialem i zapytalem czy to napewno nie pomylka. W odpowiedzi uslyszalem tylko ze na wyplacenie kasy mam tydzien, nastepnie sprawa pzekazana bedzie (cytuje) "odpowiednim panom" i ze za kazdy tydzien zwloki bede mial doliczane kolejne 100zl. Na to ze to ja bylem napastnikiem koles na podobno swiadkow (jak to jego ojciec okreslil - "koledzy syna Cie widzieli"). Gdy zapytalem jak moge sie z nim skontaktowac (adres albo numer telefonu /nie wiem nawet jak ten kolo ma na imie nie mowiac juz o tym gdzie miszka/) bo nadal nie wiem o co chodzi uslyszalem tylko wyzwiska, grozby i to ze doskonale wiem do kogo mam sie zglosic.

Typ nie mowil nic o obdukcji wiec nawet jezeli ktos inny pobil jego syna domyslam sie ze jej nie zrobili, sprawy na policje chyba tez nie zglosili bo jezeli od tego czasu minelo ponad 2 miesiace powinienem juz chyba dostac wezwanie w charakterze oskarzonego? Czy po takim czasie koles z falszywymi swiadkami moze cos zdzialac? Czy moze zglosic sprawe po tak dlugim okresie od tego NIBY pobicia? Pytam bo nie wiem czy szukac tego typa i starac sie wyjasnic ta sprawe (nie chce zeby podczas konfrontacji doszlo do szarpaniny) czy poprostu to olac. Watpie zebym w razie czego znalazl swiadkow ze bylem wtedy w innym miejscu bo trudno zebym pamietal co robilem konkretnego dnia i o danej godzinie po takim dlugim czasie.

Karany byc nie moge bo wtedy strace uprawnienia do wykonywania swojego zawodu dlatego przejalem sie ta sprawa.

Przepraszam za takie lugie "wypracowanie" ale pisze to na goraco a nerwowy ze mnie czlowiek i emocje jeszcze nie opadly

mazia101
 Wysłana - 18 październik 2006 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co napisałeś to wnioskuję, że wcale nie jesteś do końca pewien czy go nie sklepałeś. Jeśli jesteś pewien, że to nie Ty wyprzedź gościa i złóż na policji zawiadomienie o próbie wymuszenia i szantażu.
I nie daj się, bo to mogł dzwonić do Ciebie ktokolwiek i jelenia na kaskę chcą naciągnąć po prostu.
Więc przemyśl swoje poczynania sprzed 2 miesięcy. Jeżeli nie ma obdukcji to po takim czasie raczej nie ma już sprawy, choć przestępstwo się jeszcze oczywiście nie przedawniło. I niestety zdażają się przypadki ludzi siedzących wyłącznie z pomówienia

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Raskus
Biofil
 Wysłana - 19 październik 2006 06:57      [zgłoszenie naruszenia]

Spójrz na sam fakt, że było to 2 miesiące temu. Czemu nagle byś miał tak płacić pieniądze? Ja nie wiem...

Pewnie ktoś się nabija, a jezeli nie, powinienes pojsc do ojca tego kolegi(nie kolegi, do ojca) i wypytac sie o wszystko.

Ale najważniejsze to to, abys wiedzial czy mu oklepales jape czy nie, bo bez tego ani rusz......

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Man_X
 Wysłana - 19 październik 2006 08:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tego ze nic mu nie zrobilem jestem na 100% pewien, mam za duzo do stracenia zeby bic sie z kims na ulicy i nawet gdy jestem prowokowany unikam takich sytuacji.
Dzisiaj postaram sie zalatwic ten adres i podjade tam pogadac osobiscie a jezeli uslysze to co przez tel kieruje sie prosto na policje, niech oni to zalatwiaja.

Kask
 Wysłana - 19 październik 2006 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nagraj rozmowe przez telefon.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

hallucyon
 Wysłana - 20 październik 2006 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

"Jeżeli nie ma obdukcji to po takim czasie raczej nie ma już sprawy, "

nie do konca
siniec znika bez sladu po kilku dniach
uszczerbione zeby nie odrastaja, a wypelnia sie je, wiec
medyk sadowy moze wydac opinie w odpowiednim zakresie nawet i teraz

Man_X
 Wysłana - 22 październik 2006 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Okazalo sie ze to Ci frajerzy dzwonia mlodociani. Ojciec mojej dziewczyny ktory zna ojca jednego z nich powiedzial ze sprawa zostala zgloszona na policje... i co? przed momentem mialem telefon z zastrzezonego na kom jakim z duza iloscia wyzwisk i czyms co rozsmieszylo mnie do lez - na jutro chca 10 000zl a jak nie to spala mi dom i zabija rodzicow
Jutro - najpozniej po jutrze bede mial nazwisko tego ktory to wymyslil, spokojny ze mnie czlowiek wiec nawet po takich slowach pojade do niego do domu tylko po to zeby sie dowiediec co jego rodzice na to jak ich syn sie zachowuje. Jeszcze kilka lat temu pewnie zalatwil bym to inaczej... teraz szkoda mi nerwow na malolatow (19-20 lat) ktorych stac tylko na wyzwiska przez tel.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 22 październik 2006 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

Man_X
 Wysłana - 22 październik 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie duzo wiecej - 23 ale malolatem jest dla mnie ktos kto zachowuje sie w ten sposob.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 22 październik 2006 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

No tak, miałeś na uwadze nie wiek, a intelekt

No to najlepszego z tymi idiotami

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Man_X
 Wysłana - 22 październik 2006 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

O czlowieku nie swiadczy to ile ma lat ale jak sie zachowuje

Dzieki ;)

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pobicie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Odwołanie(pomocy) | Lokal uzytkowy | Ubezpieczeni zdrowotne a student zaoczny | akcje lotosu | Proszę o poradę prawną | DnB NORD | wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy własnego auta | Pewna sprawa | faktura Vat dla obecnego pracodawcy | Dane osobowe GIODO | posiadam mieszkanko i... ? | Księga Wieczysta problem | Wielki rachunek u dentysty | wnioskowanie statystyczne zadanie | nietypowe inwestycje | zentrada i inne hurtownie | -_Witold_- | _Witold_ | w ciazy | technik dentystyczny | faceci | markkoo | otylii | otylia | nsr | szczypek90 | zarządzanie jakością | przychodnia rodzinna | vol 11 | chamskie antysemickie | orgazm | prohormony | radiohead | nużeniec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.