FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3579 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobicie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobicie"   

Cinek24
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam taką sprawę. Mój syn chodzi do 3 klasy gimnazjum. Od pierwszej klasy dokucza mu pewien chłopak. On go olewał a sam z resztą nie skarżył się zbytnio na niego. Teraz tak: ostatnio obydwoje się pokłucili. Tamten chłopak powiedział że on i mój syn mogą to załatwić przez rękoczyny po szkole. Mój "mądry" synek poszedł się bić z chłopakiem o 20 cm wyższym od niego i dostał wstrząśnienia mózgu na wskutek kopania po głowie. Niedawno wyszeł ze szpitala. Dodam tylko że temu drugiemu nic się nie stało, oprócz tego że dostał gdzieś w środku walki z pięści w twarz. Teraz nasuwa się pytanie: czy ten gnojek (nie mój syn) może iść do poprawczaka i czy mogę mu założyć sprawę w sądzie za pobicie i domagać się odszkodowania?

Z góry dziękuję i proszę, bez głupich komentarzy.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba było po tym incydencie jechać zrobić obdukcję, następnie pojechać na komisariat.

Teraz nasuwa się pytanie: czy ten gnojek (nie mój syn) może iść do poprawczaka i czy mogę mu założyć sprawę w sądzie za pobicie i domagać się odszkodowania?

Nie pójdzie do poprawczaka, jeśli wcześniej nie był karany.

Możesz założyć sprawę oraz możesz domagać się odszkodowania.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-04-09 11:24:26

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Twój synek nie powinien się iść bić to po pierwsze
po 2, jest to gimnazjum i wątpie żeby to była sprawa na tyle poważna żeby iść z tym do sądu czy na policje, niemniej jednak możesz złożyć skarge. Tylko zastanów się czy gra jest warta świeczki i czy twój synek jest bez winy
Bo mogło być też tak że to twój synek wygrałby tę "walke" i tamten leżałby w szpitalu, czy chciałbyś aby twój syn miał jaja przez "bitke" w gimnazjum?

<3<3 Revy <3<3

Cinek24
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Już to zrobiłem. Ale powiedz mi czy ten gnojek może iść do poprawczaka i czy mogę dostać jakieś odszkodowanie i ile jeżeli już.

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

czy mi sie wydaje czy chcesz zarobic na krzywdzie swojego dziecka ?
ale odszkodowanie dostaniesz to na pewno

<3<3 Revy <3<3

Cinek24
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Gówno mnie to za przeproszeniem obchodzi, ciekawe jakby ciebie pobili, albo twojego syna jak byś zareagował?

Donsynollo
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Może to spowodować odwrócenie się kolegów od Twego syna.Poczekaj jeszcze i oceniaj jak sytuacja się rozwija . Może potrzebowali skrzyżować pięści.Ot taki wiek nastolatka. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać powinieneś zgłosić się do dyrekcji szkoły i poruszyć ten temat.Jednak pamiętaj ,że możesz zaszkodzić również synowi.Pozdrawiam.

Cinek24
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, pieniądze będą dla niego, bo to on wpadł na ten pomysł.

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

na 100% nie robiłbym jaj na policji
i dokładnie j/w na tym może twój syn ucierpieć, a jeszcze bardziej jego reputacja w szkole

<3<3 Revy <3<3

Donsynollo
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Acha napisz proszę jak długo leżał syn w szpitalu. To powinno dużo wyjaśnić

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

no i wiadome że z gówniarzem wypadałoby sobie porozmawiać

<3<3 Revy <3<3

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pobicie

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: napoje w klubie a WC | rodzice a wiara.... | dystrybucja produktu pytanie? | podanie o ocieplenie budynku | Przedstawicielstwo a Pośrednictwo | telefon | jak załatwić zaświadczenie o prawie do głosowania? | ekonomiczne skutki wyjezdzania polakow | Próba wyłudzenia | windykacja..z biblioteki %-) | ulga na dzieci | problem z windykacją | 2 etaty ? | Branża usłogowa.....podział | Telefon - gwarancja | Nazwisko dzecka | dowcipy o murzynach | nago zdjecia | mariola | sex wyszkow | Paulina Szostak nago | ŚWIERKLANY | nago na plazy | strony z kamerkami | śmiech poprzez łzy | milani kosmetyki | listy do m 3 | krasnystaw | gra karciana 66 zasady | tomb raider mc andrew | godziny pracy ochrony w biedronce | Pat | Extazy dozylnie | splecione dłonie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.