FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2471 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobicie a obrona własna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobicie a obrona własna"   

Karlo10
 Wysłana - 18 październik 2009 20:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. MAm pytanie...Dzisiaj zdarzyła się taka sytuacja :
Szłem z kolegami, z nami był także jeden "kozak" miejscowy...On mial juz kilkanascie spraw w sądzie, pobił 2 nauczycielki i nauczyciela ze szkoly...No i ja go bardzo nie lubie, biłem sie juz z nim kiedys i wygrałem, jestem rok starszy...
Szlismy i on coś tam zaczął do mojego kumpla, więc złapałem go i puscilem...On podszedl do mnie i zlapal mnie za rece od tylu i trzymal tak jak to robia policjanci...Myślałem że se jaja robi, bo ja nic mu nie zrobilem...Ale on zaczął mi wykręcać rece (obie mialem złamane - w łokciu i nadgarstku)...Ręcę wykręcał coraz mocniej...Kilka razy ostrzegałem go "Puść mnie bo Cie uderze" Mówiłem do kolegow zeby cos zrobili bo mu "***ne" za przeproszeniem, ale kumple nic nie zrobili...Jeden z nich odpalil i rzucil na droge dość sporą petarde, a ten "kozak" Wykręcając mi ręce "wrzucił" mnie na nią...Wybuchła mi pod nogami ogluszając mnie troche...Wkurzylem sie bardzo i kopnąłem go w noge, za to on podkasał rękawy i przybrał pozycje "Bojową" zrobił garde i krążył dookola mnie...Kopalem nogami przed soba zeby nie podszedl, ale jednak zblizyl sie znacznie...Uderzyłem go sierpowym w ramię, on coraz bardziej sie wkurzyl, zaczął mi grozic...Podlecial do mnie i zamachnął się aby uderzyc mnie z pięści, ale ja zrobilem unik i przywaliłem mu z piesci w twarz, po czym w powietrzu kopnąłem go w brzuch...
Spadł na ziemie i zaczął beczec, twarz mu momentalnie spuchla, krew lała mu się "ciurkiem" z nosa...Zrobilem kulke ze sniegu i przykladam mu do nosa, polecialem do sklepu po chusteczki i po przyjsciu mial on bardzo spuchniete pod okiem i nos po prawej stronie...Jakis gosciu chcial nas zawieźć do rodzicow, ale ten "kozak" uciekl... I teraz pytanie : Czy to była obrona własna, jeśli nie, to jaka kara mi grozi? Mam 14 lat, nigdy nic nie zrobilem. Prosze o szybkie odpowiedzi, ponieważ boję się, że on to zgłosi na policje ;/

luki3000
 Wysłana - 18 październik 2009 20:36     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Karlo10
 Wysłana - 18 październik 2009 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

ale śmieszne...Bardzo potrzebuje odpowiedzi kogos znajacego sie na prawie ...

Karlo10
 Wysłana - 18 październik 2009 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Aha i jeszcze zapomnialem napisac, że nie jestem pewny, czy nie zlamalem mu nosa ;/

Dreando
 Wysłana - 18 październik 2009 20:45     
[zgłoszenie naruszenia]

VeR2
 Wysłana - 18 październik 2009 22:31     
[zgłoszenie naruszenia]

Jaroch
 Wysłana - 18 październik 2009 22:50     
[zgłoszenie naruszenia]

melvinmilk
 Wysłana - 18 październik 2009 22:57     
[zgłoszenie naruszenia]

Karlo10
 Wysłana - 19 październik 2009 15:37     
[zgłoszenie naruszenia]

Metyu
 Wysłana - 19 październik 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytaj art. 6 ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, było na forum wiele razy

poza tym pisze się szedłem, a nie "szłem"

Zmieniony przez - Metyu w dniu 2009-10-19 16:03:20

Donio
 Wysłana - 19 październik 2009 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

krótko i na temat - oczywista obrona konieczna

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pobicie a obrona własna

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jak wygląda sprawa rozwodowa | zlodzieje na allegro | nocna zmiana,czyli LEWY CZERWCOWY w wersji filmowej | polityka pieniezna | Prawo rodzinne/Alimenty - pyt. | Co to jest sektor FMCG??? | ZNISZCZONE AUTO! | Zaklamane media? | Firma | Pomysł na biznes: Parking | Pomysł na bizes: Punkt opłat rachunków | Kto wygrał debatę? | moneybookers.com | Naje... kolezanka | rozmowa z sedzia. (?) | wybory prezydenckie 2005 | Wyższa Szkołą Ubezpieczeń w Krakowie | seks w obecności kota | afrodyzjaki | kluseczka1985 | bulldog | tatralandia | mama tesciowa | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Aretuza | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.