FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3581 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobicie co robic?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobicie co robic??"   

kiveisbad
 Wysłana - 10 grudzień 2008 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
mam taki problem razem z kumplem(ami) pobilismy goscia w zasadzie bylo nas 3 i koles mial urazy powyzej 7 dni swiadek na przesluchaniu rozpoznal nas jednak twierdzi ze tylko ja i jeden z nich go pobilismy. i teraz glowny watek czy mozna podwazyc zeznania swiadka opierajac sie na zeznaniach jednego kumpla ktory zdaniem swiadka nie bral udzialu w pobicu czy medjacje cos dadza a i 335 tak w przyblizeniu ile moge dostac dodam ze koles mial polamany obojczyk i zlamane zebro ( sprawa jest na policji ) a my nie skladalismy jeszcze zeznan czekamy na wezwania
mam 23 lata i sie ciagle ucze nie bylem karany, czy cos jeszcze mozna uznac za lagodzace

kiveisbad
 Wysłana - 10 grudzień 2008 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

darujcie sobie posty typu najwyzszy wyrok i ch.. ci w d... zaluje co zrobilem i sie nie usprawiedliwiam
dodam ze koles najpierw bil sie z kumplem chcialem ich rozdzielic uderzyl mnie a mi puscily nerwy

highpriest
 Wysłana - 10 grudzień 2008 21:51     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

D_A_W
 Wysłana - 10 grudzień 2008 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nienawidzę takie cwaniactwa - 3 na 1. Ale mimo wszystko postaram coś sensownego napisać. Co do podważania zeznań świadka to ja to kiepsko widzę - pomyśl - zeznania/wyjaśnienia Twojego kumpla przeciwko zeznaniom osoby trzeciej z nikim nie związanej. Poza tym pokrzywdzony też będzie składał zeznania więc jeżeli wskaże Was jako sprawców macie pozamiatane. Co do mediacji - w praktyce z tą instytucją nigdy się nie spotkałem. Art. 335 - jasne wchodzi w grę jeżeli będziecie skłonni iść z prokuratorem na targi - może się to faktycznie Wam opłacać. Zresztą praktycznie (by skorzystać z tego dobrodziejstwa) musicie się przyznać. Co do wyroku to poszukaj na wróżka.pl - powinna tam być odpowiedź. Tak na poważnie to zawiasy + ew. grzywna + na bank zadośćuczynienie + we. koszty sądowe. Jeżeli chcesz być łagodniej potraktowany to możecie skontaktować się z pokrzywdzonym - przeprosić go, zaproponować pokrycie kosztów leczenie i itp.

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:00:40

Malevin
 Wysłana - 10 grudzień 2008 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

czy w takich przypadkach ma znaczenie kto rozpoczal bojke? w sensie kto pierwszy uderzyl itd

xeo151
 Wysłana - 10 grudzień 2008 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jak DAW czemu tyle kozaków jest jak są w grupie , jak już koniecznie chcesz komuś dołożyć to wyjdź jak facet na solówe daj mu po mordzie i sam dostań a nie się kolegami wysługuj. Dobra teraz do rzeczy może uda ci się dogadać z pokrzywdzonym na konkretna kwotę i najlepiej walnij z nim kielicha, powinno być po sprawie chyba że konkretny po***. Jak by ci się udało zdążyć to może wycofać zarzuty/zmienić zeznanie i po krzyku.

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

D_A_W
 Wysłana - 10 grudzień 2008 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Malevin: nikle moim zdaniem - w zasadzie liczy sie skutek pobicia niż fakt kto do niego doprowadził w sensie kto rozpoczął całą zadymę. Popatrz na instytucję obrony koniecznej i przekroczenia jej granic.

xeo151 o dogadaniu nie ma mowy - jeżeli obrażenia ciała była na czas powyżej 7 dni to w taki wypadku pobicie takie ściganie jest z urzędu co oznacza że jeżeli sprawa jest na Policji to nawet sam pokrzywdzony nie może jej wycofać. Przestrzegam też przed namawianiem go do składania fałszywych zeznań.

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:26:55

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:27:12

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:28:45

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:33:50

Zmieniony przez - D_A_W w dniu 2008-12-10 22:35:00

mlkv
 Wysłana - 10 grudzień 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

"mam taki problem razem z kumplem(ami) pobilismy goscia w zasadzie bylo nas 3 i koles "
"koles mial polamany obojczyk i zlamane zebro"

- odpuszczam sobie udzielanie pomocy prawnej w tej sprawie, skoro takie z was kozaczki że we 3 butujecie jednego kolesia to należy się wam wszystko co sąd orzeknie

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-12-10 23:17:49

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Donio
 Wysłana - 11 grudzień 2008 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

małe uzupełnienia do wypowiedzi D_A_v

1.
Jesli mamy do czynienia z pobiciem ze 158 kk wówczas sprawa jest ścigana z urzędu równiez wówczas, gdy pokrzywdzony doznał obrażeń, które naruszyły czynności narządu jego ciała na czas poniżej 7 dni

2. Podczas dobrowolnego poddania sie karze, w praktyce, żaden prokurator, nie pozwoli sobie, jak to napisał D_A_V na targowanie się. To prokurator ustala karę, a gdy podejrzanemu ona nie odpowiada do sprawa leci w normalnym trybie.

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

Donio
 Wysłana - 11 grudzień 2008 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

D_A_V - sog za wypowiedzi

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

esik
 Wysłana - 11 grudzień 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

To ja dorzucę swoje pytanie do tematu
Zaszło podobne zdarzenie ze mną w roli głównej (ja byłem tym, który dostał od trzech, których nawet nie znał) - czy warto wynajmować jakiegoś prawnika i walczyć o odszkodowanie od tych cwaniaczków?
Obrażenia - złamany nos, wstrząs mózgu, ogólne potłuczenia i złamane śródręcze (co do ostatniego - to w sumie sam sobie złamałem, jak gość dostał w szczękę na pełnym zamachu)
Warte zachodu? Ściągalne?

pozdrawiam

edit: acha, dodam, że zdarzenie miało miejsce w wakacje

Zmieniony przez - esik w dniu 2008-12-11 11:51:04

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pobicie co robic??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Płaca minimalna a walka z bezrobociem | Komisja PZU i niewinny Mietek W | Nieudany start w wyborach | Antyaborcyjna wystawa | porownanie minimalnych plac w europie | Serwis Ofert Pracy ''forum'' | REZYGNUJE Z BYCIA MODERATOREM | PSL | PSL | pomysł na prace dyplomową [marketing] | lokata - gdzie? | Quiz z histori XX wieku i WOSu | MetaStock - instrukcja obsługi!!! | Działalność gospodarcza, a wynajęte mieszkanie | TUSK | studia- pilna sprawa! | Giorgi Tevzadze | bmw m5 | rocznica | -Karyuu | grafika in ynierska | problem z dziewczyna z klasy | zablokowany ekran telefon samsung galaxy ace | Generalnie dobrze, to po hiszpańsku 7, ale troszeczkę inaczej | gambia | Karyuu | piosenka | mlekov | hip hop kemp | marta wiśniewska | nicci nicci nicci | bocian | stara muzyka | Lopez____ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.