FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1559 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobor do wojska pls szybka odpowiedz. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobor do wojska pls szybka odpowiedz."   

Pechowiec3
 Wysłana - 14 luty 2006 02:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

We wrzesniu 2005 dostale odroczenie sluzby wojskowej na rok z powodu nauki, musialem zucic szkole i teraz dostalem wezwanie do WKU w celu wydania karty powolania, moge sie jeszcze jakos wywinac do woja ??, mam wyrok w zawieszeniu i slyszalem ze moga mnie niewziasc do wojska czy to prawda ??? z gory dzieki

^^jacek
 Wysłana - 14 luty 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

z wyrokami nie biora

Pechowiec3
 Wysłana - 14 luty 2006 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki przynajmniej na cos sie przyda (LoL) ja im musze tam zaniesc kopie wyroku, czy wystarczy ze im powiem ze jestem karany i oni sami to juz sprawdza ???

Zmieniony przez - Pechowiec3 w dniu 2006-02-14 22:01:47

^^jacek
 Wysłana - 14 luty 2006 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

pojecia nie mam jak to trzeba zalatwic, ale jak masz wyrok to mozesz spac spokojnie (w zwiazku z poborem)
na komisji pytają czy byles karany, ale nie wiem co sie dzieje jak odpowiadasz ze byles, raczej napewno oni tam mają jakies metody zeby to zweryfikowac

Pechowiec3
 Wysłana - 18 luty 2006 02:44       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki juz jest po sprawie musialem im dac kopie wyroku i zalatwione :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pobor do wojska pls szybka odpowiedz.

Warto przeczytać: Materialy budowlane z Czech | Mandat za spozywanie alkoholu. postepowanie sądowe. | Calkowity koszt wykupu mieszkania | Mielona zmarł w Nowojorskim Szpitalu :( | Spadek?? | trudna decyzja, potrzebna pomoc | Własna działalność a kredyt studencki | jak wykorzystac prenmie z ksiazeczki mieszkaniowej | odpowiedzialność karna a choroba psychiczna | kredyt a wyjazd za granice | Rozliczenia roczne | konto | Dzialka- darowizna | Pełnomocnictwo, a upoważnienie | Prawo konsumenta | Pytanie odnosnie lokalu | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.