FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 827 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pobyt w ośrodku wypoczynkowym - rachunek 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pobyt w ośrodku wypoczynkowym - rachunek"   

Bubelos
 Wysłana - 13 sierpień 2010 15:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Byłem ostatnio w Łebie, zapłaciliśmy sporo kasy bo na 10 dni, 12 osób wyszło około ~4600 zł. 3 domki drewniane na kogoś posesji (coś takiego [static.eholiday.pl/img/foto/ov9703/medium/1245157149.jpg]). Typek co 2 dni mówił, że już zaraz wystawi rachunek, albo że jedzie zaraz po niego. Chcieliśmy mieć pewność, że nas nie wypieprzy stamtąd, bo nawet umowy nie podpisywaliśmy ani nic. Ten rachunek chciał wystawić na inną sumę i na inne miejsce (dwie osoby od nas potrzebowały tego do dofinansowania). I tak do wyjazdu, jak wyjeżdżaliśmy to powiedział że nam wyśle

Można tak robić? Możliwe, że miał niezarejestrowaną działalność, albo coś takiego? Jak można mu uprzykrzyć życie?

baruch
 Wysłana - 13 sierpień 2010 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

Urząd skarbowy?

brak czasu

Specjalista -

Oski_m
 Wysłana - 13 sierpień 2010 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

To przecież nie jest drogo. 150zł za domek na dobę. Jakby zarejestrował to by pewnie miał drożej. A chciałbyś tego? Jeżeli tak to napisz donos jaki "życzliwy".

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

Bubelos
 Wysłana - 13 sierpień 2010 23:27       [zgłoszenie naruszenia]

Było więcej z nim akcji, nie powiedziałem wszystkiego wiem, że nie jest drogo, ale chciałem się po prostu dowiedzieć na przyszłość

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pobyt w ośrodku wypoczynkowym - rachunek

Warto przeczytać: sprawa się rypła | gwarancja i rekojmia czy umieszczac na allegro? | przestępstwo z art. 224&2kk. | sprzedaż złota "znalezionego" | Składka zdrowotna w umowie o pracę - możliwość wyłączenia? | Kredyt hipoteczny | Bida | wlasna dzialalnosc a pobyt w szpitalu | piwnica - kwestia prawna | Znów te allegro ;/ proszę o pomoc ! | alimenty | Odwołanie(pomocy) | Lokal uzytkowy | Ubezpieczeni zdrowotne a student zaoczny | akcje lotosu | Proszę o poradę prawną | singli | myczkins | alfa88 | Assassins Creed Revelations | grażyna | kamerki | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | mielona | piaskowanie | facet na sex | tablet | wierszyki | wierszyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.