FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3316 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pocałunek 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Pocałunek"   

barssa
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć!

Mam do was pytanie a bardziej do osób, które miały za sobą ten pierwszy lub więcej pocałunków... nie pytam o zdanie jedynie lesbijek czy gejów jeżeli by tacy tu byli.
Otóż jaką przyjemność czerpiecie z pocałunku z partnerem/partnerką z którą jesteście lub z drugą osobą...? możliwe, że jest to głupie pytanie ale Ja jakoś nie odczuwam przyjemności z całowania...

Może opiszę moją sytuacje.
Przyjaźnie się z pewną dziewczyną od paru lat i po upływie powiedzmy roku od znajomości spodobała mi się, byłem zakochany ( te motylki itp. Kiedyś prowadziłem tu topic co mam robić, jak się zachować przy niej i takie tam. Gdzieś w piachu zaparkował ten tamacik) Długo graliśmy w "podchody" bo wyczaiłem, że ona może też coś do mnie czuć, a że jestem nie śmiały... No ale nic z tego i tak nie wyszło Ja starałem się "odkochać" i kiedy mnie wkurzyła to w myślach wyzywałem na nią, nie chciałem się już interesować jej osobą i w końcu udało mi się nie myśleć o niej jak o potencjalnej partnerce z mojej strony nawet przyjaźń stała się udawana... Była imprezka pisałem o tym też w jakimś temacie o całowaniu i straciłem świadomość w sumie to się obudziłem jak się całowaliśmy i nie pamiętam co było dalej... Po imprezie zachowywałem się normalnie jak by nigdy nic no może troszkę mnie męczyła ta nie wiedza co się w tedy wydarzyło... Nawet jak tam do czegoś doszło to nie uznaje tego bo nie pamiętam/nie jestem pewien całego zajścia więc i nie opowiem o wrażeniach (to był mój pierwszy, jeżeli był! pocałunek) Drugi miał miejsc z tą samą dziewczyną dosyć nie dawno na moich osiemnastych urodzinach pamiętam wszystko z tej imprezki(nie piłem dużo) pocałunek również ale jakoś nie odczułem przyjemności, zadowolenia czy czego kolwiek co by mi się spodobało teraz nie wiem czy może mieć na to wpływ alko.% a może ze mną jest coś nie tak czy dla was pocałunek jest czymś co przynosi jakąś przyjemność inne odczucia... ??? A może dziewczyna, która sprawiała, że się uśmiechałem nawet w złe dni już mnie nie pociąga i to może powodować brak odczuć. Dodam, że mimo moich starań odkochiwania się, które przyniosły jakiś tam efekt to i tak czasami czułem się zazdrosny o nią i do tej pory tak mam...

Znam wasze charakterki na tym forum i wiem, że czasem się pośmiejecie i dokuczycie ale potraktujcie ten temat w miarę poważnie. Bywam tu od jakiegoś czasu i też czasem się wypowiem... dużo czytam i wiem, że jak chcecie to potraficie odpowiedzieć z sensem i z powagą.
-
-
-
-
-
OchpCy mNie nIe pOciĄgajĄ.! więC niE wydaje mi się a bym był GejeM.

Zmieniony przez - barssa w dniu 2007-11-21 22:12:35

chemistry
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Całowałes się z nia z językiem, czy o tak jak z ciocia na przywitanie ?

fredens
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

spróbuj więcej razy, a Ci sie spodoba.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

ściągnij spodnie i chodźmy się całować <yes>

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

nie kreci Cie juz dziewczyna, po prostu, a moze wyobrazales sobie ze pocalunek wiaze sie z jakims wielkim przyplywem euforii czy cokolwiek, a okazalo sie ze to zwykle wymienianie sie slina
Zakochasz sie w kims to zobaczysz jakie to wymienianie sie slina czasem jest za***iste. Z reszta kazdy ma inne odczucia ale zakladam ze nie jestes jakims dewiantem, wiec nie mozesz nie lubic calowania sie
Pozdro

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2007-11-21 22:45:55

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 21 listopad 2007 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Może spróbuj kiedyś trochę mnie na "dziko". Póki co robisz, to tak od przypadku do przypadku. I pewnie nawet długo to nie trwa, nie ma jak się wczuć itd itp. Według mnie jest to fajna sprawa, chociaż kiedyś bardziej mnie to kręciło. Trudno mi uwierzyć, że może się komuś to, ot tak nie podobać. Zadbaj o okoliczności następnym razem.

A teraz poza tematem trochę

W jakiej ekipie i na czym latasz? Na kompoście bywasz?

Ekspert -

yo3k
 Wysłana - 22 listopad 2007 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak Ci zalezy i sie staraj, a jak nie poczujesz dalej nic z pocalunku , musisz olac sprawe bo tam musi iskrzec...:P

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

Methos
 Wysłana - 22 listopad 2007 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

podobnie jak bfstan

dziewczyna cie nie kręci...

albo jestes w tej grupce ludzi którzy nie lubią sie całowac

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-11-22 08:07:24

Ekspert -

Lunar
 Wysłana - 22 listopad 2007 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

Może dziowcha jakaś zimna?

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

ann89
 Wysłana - 22 listopad 2007 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

tez tak miałam raz. bo on nie potrafił sie całować

pomine szczegóły ... a skoro nie potrafił, to co to za przyjemność ?

batmandio
 Wysłana - 22 listopad 2007 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko z czasem

zreszta sa rozni ludzie jedni wola cos bardziej inni mniej ;) a inni wcale
sam sie temu dziwilem ale moja dziewczyna tez mowila ze miala kiedys kogos kogo nie lubila calowac po prostu zalezy chyba od czlowieka
ja tam zawsze lubialem i lubie :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Pocałunek

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Blokada wewnetrzna- jak ja pokonac??? | Co takiego mam w sobie? ;d | prosze pomuzcie proszeeeee | leje na to | Komplementy | mądre słowa | dziwny przypadek | Impreza | Ile dziewczyn miałeś dotychczas w swoim życiu? | Dlaczego byłe dziewczyny są zazdrosne? | Czy podrywacie dziewczyny które w ogóle nie zwracają na was uwagi? | Czekac czy olac? | Sponsoring czy Prostytucja; Milosc czy Pieniadze. | Hmmm... co zrobic? | jak ja poderwac | Co zrobic aby wszytsko sie ułożyło. | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.